אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מעון מוסיף המון: ציבורי, פרטי או גם וגם - הכל הולך בבית נתניהו

59 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

54.
ביבי
ראשית לא נעשתה שום השוואה לרמת ההוצאות של ראשי ממשלה קודמים אז ההגינות מחיבת שתעשה השוואה כזאת.שנית יש דבר אחד פשוט שאתם לא מבינים שישנה סיבה אחת עיקרית שבגללה אנחנו מצביעים בשבילו והיא שאנחנו משוכנעים שהוא לעולם אבל לעולם לא יתן להקים כאן מדינה פלשתינית ואנחנו יודעים שזה גם כיוון המחשבה שלו ולכן אנחנו מצביעים בשבילו ולכן עד שלא יקום מועמד אחר שיהיה באותו כיוון מחשבה אנחנו נצביע בשבילו
איציק | 18.02.15
53.
שרה'לה ופודל המחמד שלה ביבי, פשוט מיישמים ב-100% את המוטו הישראלי "אני לא אצא פרייאר"!
לצערנו אין לאף אחד מפוליטיקאינו, מנהיגינו, מובילינו, את ההבנה שאי אפשר לנהל מדינה כשאף אחד לא רוצה לצאת פרייאר (כמובן חוץ מחיילינו שיוצאים פרייארים כל הזמן....), ועל אחת כמה וכמה הם, שצריכים לתת דוגמא. ובעניין הזה כולם באותה קלחת: מביבי ועד טיבי, מאולמרט ועד פרס, מאשכנזי ועד דרעי, מבוז'י ועד הירשנזון - אותו חרה ארוז בחליפות שונות.
 | 18.02.15
52.
יושב על כיסא של מלך
ומתנהג כמו גנב פעוט...מה בכבוד להיות ראש הממשלה ולגנוב מהקופה של הטיפים ? איזה עולב ! כמה נמוך אפשר לרדת ? אולי לפתוח מחדש את רהיטי רים רק כדי להחזיר אותו כמנכ"ל ( מלכודת דבש - הכל כלול ) ואז כשהוא עובר לסגור את החברה ! אולי הוא יעלם איתה ? אפשר לקוות ?
שגיא | 18.02.15
47.
פנייה אישית למר נתניהו
אני האזרח מהשורה חשבתי שהתקשורת לא הוגנת כלפיך עד ליוזמה שלך לבחירות הנוכחיות. אז "ירד לי האסימון" והבנתי שכל כולך עסוק בהשרדות להשאר ראש ממשלה, והמדינה ועם ישראל הם האמצעי לכבוש את המטרה: להשאר בשלטון. התקציב לשנת 2015 בבריאות חינוך ורווחה היו עוזרים להרבה אזרחים קשיי יום... אך מר נתניהו ראה רק את האינטרס האישי שלו..... הפרשיה האחרונה מוכיחה שמר נתניהו עם בני ביתו מתנהגים כאילו היו שליטים במדינת עולם שלישי.... אגב זה שהתקשורת מתעסקת בנשאים מעוררי קבס אלה מטיבה עם מר נתניהו.... עד היום מר נתניהו לא הציג תוכנית הליכוד בנושאי כלכלה וחברה.... אני היום בטוח לא אבחר בליכוד! ודווקא המפלגה של יאיר לפיד חפה מכל הקבס הזה, והתקציב שהציגה לשנת 2015, היתה מיטיבה עם אזרחי מדינת ישראל... וכל ההכפשות נגדו נובעות ממניעים פסולים!!! אני חייבת לציין שמאז הנאום של מר נתניהו וההצהרה שתי מדינות לשני עמים הייתי בעד מר נתניהו. היום הבנתי שטעיתי!!!!
 | 18.02.15
45.
תפסיקו להתעסק בשטויות
אין שום שחיתות, מעולם לא מצאו אצל ביבי שחיתות ומעולם לא תמצאו. תמשיכו הלאה ודברו על הנושאים האמיתיים. באמת חושבים שבוז'י יהיה ראש ממשלה יותר טוב מביבי? שבוז'י יוכל למנוע את הפצצה האיראנית? או שאתם כל כך שונאים את ביבי שאתם מוכנים לבצע התאבדות המונית?
שלומי | 18.02.15
40.
אולי אין פלילים במעשיהם של נתניהו ורעייתו, אבל זה מצחין כמו ביוב פתוח.
במקום להזעיק חשמלאי תזעיקו דחוף אינסטלטור שיתקן את הצנרת בבית המגעיל הזה. בא לי כבר להקיא מהרמה האישית והרדודה של התנהלות הזוג הזה שעדיין לא קולטים שהם אמורים לתת דוגמה אישית בכל הנוגע ל "הצנע לכת" בעיקר שיש היום כל כך הרבה משפחות קשות יום שמנתקים להם מים וחשמל, ללא התחשבות וגם אם יש ילדים קטנים בבית. אני מתבייש שזה ראש הממשלה שלי והייתי שמח לראות במקומו אינסטלטור פשוט עם שכל ישר ועם כבוד לזולתו. אני בטוח ב 100% שהוא היה מטיב לנהל את המדינה מנהנתניהו. בעצם נתניהו עסק בסחר רהיטים, אולי אני טועה וצריך למנות במקומו מדינאי אמתי.
דוד | 18.02.15
32.
נראה לי שהסיטו את העקר בבחירות אלו
הנושא הוא אחר לגמרי בטחון או עניין כלכלי .לקחו בחור ממורמר ואולי צודק ומנצלים אותו לעניין תפל ושולי. האכזריות היא כי בחלוף הסערה והבחירות יינטש לאנחות הוא יהיה מסופק בנקמתו אולם ערום כביום היוולדו. מי ייתן לו פתרון תעסוקתי!? מי ייתן לו עבודה!? אף אחד לא יהיה מוכן להעסיקו כולל כל המנצלים הפוליטיקאים בעניינו.שאלה לי אל בוזי האם אתה היית מקבל אותו לעבודה בלשכתך או בביתך כיום? ושאלה לי אל כל התלהמים מכל העניין ומדרבנים את הבחור להמשיך ואשר רוצים לראות ראשים בככר העיר, אתם לא חושבים שזו אכזריות כלפי האיש אשר יחזור לביצתו אשר בושלה עבורו והשתתף בה כנראה מתוך נאיביות או משהו אחר.
מתניה טיקטינסקי | 18.02.15
29.
מרוב שהכתבות האלה מגעילות אותי אבחר בסוף בנתניהו
וזו תהיה בחירת מחאה. העיסוק בשטויות ברכילות ובשרה דוחה במיוחד. הדוח שמדובר שכב שנתיים ורק עכשיו יצא לאור. מעניין למה. לא רציתי לבחור בנתניהו. עכשיו אבחר רק בו. אם כולם כל כך מנסים הוריד אותו בכל דרך כנראה שהוא טוב במיוחד.
ריקי | 18.02.15
27.
לא חובב גדול של ביבי אבל... סתם שטויות:
זה לא בלתי אפשרי שתקציב בית ראש הממשלה לא הגיוני ולא בלתי מתקבל על הדעת שאנשי משרד ראש הממשלה מחפשים דרכים קצרות לעקוף אותו. מנהל תקין? לא, אבל אפשר לחשוב שפה זה גרמניה. ישראלים הם קומבינטורים ועוקפי בירוקרטיה ידועים. אז כל הסיפור של הבריכה וכן הלאה קצת מסריח אבל אל תיפלו ברשת העיתונות שמנפחת את הפרופורציה. הסחת דעת ממה שחשוב באמת. אם כבר לכעוס על נתניהו תכעסו בגלל מצב הכלכלה/שוק הדירות/ביטחון.
שמאלני | 18.02.15
26.
מישהוא יכול להסביר איך מוציאים מעל מליון שקל על ניקוי בית?
אמנם בית ראש הממשלה הוא מעון יצוגי ומשמש בין היתר לאירוח אורחים מחו"ל ולכן סביר שיהיו שם הוצאות גבוהות יותר מאשר בבית רגיל, אבל איך לעזאזל מגיעים למעל מליון שקל הוצאות נקיון? נניח שמעסיקים מנקה במשרה מלאה - גג 7000 ש"ח לחודש אם באמת נגזים, סה"כ 84 א' ש"ח לשנה. 3 מנקות לשלוש משמרות 24 שעות ביממה 365 ימים בשנה - 252 א' ש"ח. 30 א' ש"ח לחומרי ניקוי לשנה אם רוצים לרחוץ את כל הרצפות הקירות והתקרות שלוש פעמים ביום (אולי בגלל זה יש רטיבות בבית?), הגענו ל 282 א' ש"ח וזה בהגזמה פראית. אז איך ההוצאות פי 4? אף אחד בחשבות לא עושה חשבון לאן בדיוק הולך הכסף ואיך מגיעם לכזה אבסורד? למה צריך להזמין חשמלאי כל שבוע? אני גר באותו בית כבר 15 שנה ומעולם לא הזמנתי חשמלאי. איך זה שההוצאות לשנה של מעון ראש הממשלה יכולות לממן בקלות ישוב קטן, אבל הבית נראה מוזנח? אם כך לאן בדיוק הלך הכסף? אני באמת לא קטנוני ואני לא חושב שראש ממשלה צריך להתעסק אישית בהעסקת חשמלאי ובתיקון נזילות, צריך לנתק את ראש ממשלה מניהול עניינים זוטרים כאלה. מצד שני ההוצאות זועקות לשמים.
 | 18.02.15
22.
ומה עם מעון נשיא המדינה לשעבר פרס ששם היו חריגות במיליוני שקלים.
במעון נשיא המדינה לשעבר פרס "מזרח תיכון חדש" היו חריגות במיליוני שקלים. בית הנשיא פרס "שם בצל" את ממצאי הוצאות בית ראש הממשלה. הוצאות הית הנשיא היו במיליוני שקלים ובבית ראש הממשלה - באלפי שקלים!! יחי ההבדל הקטן. ועוד - למה ה"לשעברים", כמו ראשי ממשלה, נשיאים ובני משפחתם ואפילו חברי כנסת לשעבר ממשיכים לקבל הטבות ענקיות כאשר ברור שזו מתנה מקופת המדינה ולא כסף למילוי התפקיד.
רמי | 18.02.15
20.
מכתב אישי לביבי
ביבי אני שוקל לפטר אותך בקרוב כי אתה עובד אצלי ולא אני עובד אצלך.אני גיליתי שאתה לא ממש עובד בשבילי אלא בשבילך.אני גיליתי שאתה לא דובר אמת ו אפילו שקרן.אני גיליתי שאתה לא מסתדר עם עובדים אחרים שלי וזה פוגע בעבודה.אני גיליתי שאתה מנהל חיים בזבזנים ונהנתניים על חשבוני בעוד אני שוקע בחובות אתה צובר רכוש .אני גיליתי שגם עם השכנים אתה לא מסתדר.הרסת את היחסים עם טורקיה.גרמניה.צרפת.איטליה.בלגיה.ארצות סקנדינביה.אמריקה ועוד ועוד.גיליתי שאתה שתיין ומעשן סיגרים על חשבוני.גיליתי שאתה מהמר בגורלי ו בגורל עמי.גיליתי שאתה משקר כאתה אומר ירושלים השלמה ו אני גיליתי שירושלים מחולקת כבר מזמן.גיליתי שאתה רודף כבוד וכבודה.גיליתי שאתה רדוף פחדים ו מפחיד סדרתי.גיליתי שאתה לא מתאים לתפקיד ולכן אני מודיע על פיטורך שיכנסו לתוקף בתאריך 17/03/15.לא יהיה לך שימוע וכל מעשיך יבדקו על ידי שר ההיסטוריה.שם תישפט על מעשיך ועל כשלונותיך הרבים.
הרב אבי שטיסלר | 18.02.15
18.
מדובר בזוג אינטלגנטי ונהנתני שעושה לביתו!
במנהיגות הם נותנים דוגמא בחמדנות כספי מדינה, בגזלנות, ובהוצאת כספים לא להם בדרכים מתוחכמות כדי ליפות את עצמם, להנעים לעצמם את חייהם היפים ולחיות באופן מלא על תקציב כספי המדינה . לכן לא אכפת להם מקירות מתקלפים בחלק שמארח ראשי מדינות בתוך הבית. הם דואגים היטב רק לשטח הפרטי שלהם במקרה זה בבית ראש הממשלה - למעלה. זוהי הדוגמא האישית שנותן מנהיג ישראל ורעייתו לעם, והם למדו ממנו לדרוש לעצמם כשמצב המשק הכלכלה הדיור ומצוקות רבות אחרות לא מטופלות ואין אליהן שום התייחסות משמעותית מצידו של המנהיג ביבי. מה שהם עושים זו דוגמא אישית - טסים לחול, מכייפים, קונים אלכוהול על חשבון המדינה, עושים פן צמוד עם ספר צמרת כל הזמן , בזים לנורמות ולערכים ובפועל מתפקדים כזוג שנדלירים נוצץ מנותק מהעם וחי ועושה לביתו מכספי הציבור. מה אגיד יותר מזה? אם זה מה שהעם רוצה ואוהב זה מה שיש לו.
מנהיגות אפס! | 18.02.15
14.
התנהלות
לצערי השמאל מטומטם .במקום לקחת את הנתונים של הצריכה המגלומנית של רוהמ ובני ביתו יורדים על שרה נו באמת זה ממש לא חכמה. למה לא להציג את ביבי כאחד שלא מסוגל להתנהל מול אישתו (סליחה רעייתו) האם אחד כזה יוכל להוביל אותנו למאבקים האמיתיים. למה לא להציג אותו כנהנתן שבזת כל מירצו. למה לא להציג השוואה בין הכנסתו כולל הכל ובין הכנסת בית ממוצע בארץ. כדאי שהשמאל יתעורר ויתחיל להכות וחזק.
דני | 18.02.15
4.
לא יעזור למיעוט כלום. הרוב קובע!!
כל מי שלא רוצה לראות את נתניהו כראש ממשלה הוא במיעוט.תראו כמה זה מוזר. רוב התקשורת נגד נתניהו. רוב הסופרים נגדו. רוב העיתונאים נגדו. רוב שחקני התאטרון והקולנוע נגדו. רוב האמנים נגדו. רוב האומנים נגדו. כל אלה ביחד הם רוב במקצועותיהם אבל מיעוט בעם !!! מיעוט שמפעם לפעם הוא בטל בשישים !! תחשבו מה זה אומר - ואני בכוונה לא הזכרתי מילה אחת ש מ א ל !! איך אתם מסבירים ל ע צ מ כ ם!! בלילה כשהראש על הכרית ואתם לבד לבד עם עצמכם. לא יבוא לכם בראש שאולי אתם טועים כאן ?
אבי 1 | 17.02.15
1.
ההבדל בין נתניהו ופרס:
פרס בטוח שהוא הדבר הטוב ביותר שקרה למדינת ישראל. נתניהו יודע שמדינת ישראל היא הדבר הטוב ביותר שקרה לו. יש עוד הבדל: לפרס אשכרה מגיע משהו, כי הוא אשכרה תרם לביטחון מדינת ישראל - לא בדיבורים ולא בנאומים, אלא בבנית כורים גרעיניים, שעד היום עוזרים לראשי הממשלה במלאכתם.
אבנר | 17.02.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת