אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ראשל"צ רוצה להחליף את רמת החייל כבירת התקשורת והפרסום

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
עריית ראשל"צ צריכה היתה להתיעץ עם עריית ת"א קודם
עריית ראשל"צ לא לקחה בחשבון את תוכניות המתווה של עריית ת"א לשנים הקרובות, בהן היא פועלת על מנת להרחיב את רחוב ראול וולנברג ולחברו אל כביש 4 ובכך להקל על הכניסה לאזור רמת החייל. אומנם פקוק כרגע בכניסה לשכונה, בעיקר בשעות היציאה מהעבודה, אך זה עתיד להפתר בשנים הקרובות. ואם לעריית ראשל"צ חסרים אזורי מסחר, שתקים כאלו ושיהיה לה בהצלחה. אבל למה לצאת בהצהרות על החלפת רמת החייל?
דודי | 23.02.15
15.
אז כמה דברים
כמובן שהכל עדיף מרמת החייל שזה האזור הכי פקוק וצפוף בארץ.. מערב ראשון יכולה לבוא בחשבון כי יש לה תחנת רכבת והמון המון שטחים פתוחים, גישה לאיילון ולעוד כבישים מרכזיים. ושלא תתבלבלו, למרות שזו לא אותה העיר אבל להגיע משדרות רוטשילד למערב ראשון תמיד יוצא יותר מהר מלהגיע מרוטשילד לרמת החייל! לא משנה באיזה כלי תחבורה תבחרו ובאיזה שעה תצאו (רכב, רכבת, אוטובוס או אופנוע)
ישראלי | 22.02.15
13.
גם צריפין שהיא עורק תחבורה ראשי חייבת להיות לפחות בחצי מהשטח לבינוי משרדים ומסחר !
צריך לשחרר את הפקק בל תל אביב ורמת גן . אין שום טעם לשום מגדל משרדים חדש בתל אביב ורמת גן . רוב הציבור יברח משם לא ירצה לעבוד שם ובטח שלא להגיע לשם בפקקי הענק לקבל שיירותי יעוץ משפטי כלכלי . חייבים לשחרר את הפקק של תל אביב וככה גם לקרב את הפריפריה למרכז .
אחד  | 22.02.15
10.
כל הכבוד סוף סוף ראש עיר שיביא תעסוקה ובכך יוריד את עומס התחבורה ביציאה מהעיר
כמובן שצריך להמשיך בתוכניות גם לגבי דרכי הגישה, הרחבת הדרכים הקיימות והוספת כבישים ככל שהעיר ממשיכה לגדול למערב ולאזור הבסיס הצבאי שיפונה ליד הים ואולי בעתיד גם חלק מפלמחים וממזרח עם פינוי צריפין. זה ראש עיר שחושב ומנסה לקדם את העיר ולא רק קניונים ו/או פגיעה בטבע ו/או שחיתויות כמו חלק מקודמיו. צריך להמשיך לטפח במקביל את מרכז העיר כמו שנעשה אך ביתר שאת. מתחילים לראות את הפירות של החלפת ניצן.
טל | 22.02.15
2.
כל הכבוד
חבל שמועצה איזורית גזר לא עושים אותו הדבר... צפון המועצה נמצא על אחת הצמתים המרכזיים בישראל: כביש 6, 431 וכביש 1 אבל מה לעשות שיש לנו ראש מועצה נפל (נהג אוטובוס לשעבר) שההישג הכי גדול שלו זה "איזון תקציבי"? היינו יכולים להיות אחד האיזורים העשירים בישראל אבל במקום זה יש לנו כבישים חשוכים משנות ה-70 וישובים חקלאיים נכשלים...
השפוי | 22.02.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת