אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כבוב מתלבט: "ועדה היא פרקטיקה טובה", אבל "בנק לאומי כבר הודה"

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
אם נושאי המשרה לא יועמדו לדין יווצר תקדים מאוד מסוכן!
אני כל כך מקווה שהשופט כבוב לא יאשר את הקמת הועדה כיוון שברור שמטרתה היא להמנע מתביעת נושאי המשרה. במידה ולא יוגשו כתבי אישום, כל מנכ"ל וסמנכ"ל כספים בישראל יפעל להקמת עיסוק צדדי לארגון אותו הוא מנהל שיתמקד בהלבנת הון (לצורך העיניין עבור משפחות הפשיעה במידה והעסק אינו בינ"ל). אותם בכירים יגדילו בכך את התגמולים שלהם ואם יתפשו הם יהיו מוגנים והעסק יקנס... בכירי בנק לאומי שמים ללעג את האחריות האישית של נושאי משרה. אני מקווה שהשופט כבוב יעמיד אותם על טעותם.
יובי | 24.02.15
3.
הפרת ההסכם מצד בנק לאומי היא הדרך הנכונה
כוון שהחצופים, לא מוכנים לדון בהחזרת סכומי העתק שקיבלו כבונוסים, הרי שניתן לפקפק בהנחה שהם פעלו בתום לב. ניתן גם להניח שהם פעלו רק כדי להציג רווחים כדי להגדיל את הבונוס גם אם הושגו שלא כדין. לכן עדיף במקרה כזה שהבנק לא ישלם כופר לאמריקאים. כך הפנסיה שלי לא תקבל תספורת, ומיצידי שיהיו כלואים בארץ מאימת הדין האמריקאי. אם פעלו בתום לב, יתכבדו ויוכיחו זאת בבית המשפט.
אוליבר טוויסט | 24.02.15
1.
בהחלטה זו נראה אם כבוב הוא חלק "מהשיטה" ומשמר את הסטטוס קוו לאליטות הפושעות!
האם כבוב הוא לוחם בשחיתות או זה שמשמר את מעמד האליטות להמשיך לפעול ללא צו מוסרי. אין ספק שמנהלי לאומי מחויבים ללכת לכלא,אין ספק שתופעה זו היא הרעה שברעים בצווארון לבן. לימדו מהאמריקאים... יש אדם אחד ידוע שעושה את זמנו בבית כלא ששמו ב.מיידוף. המואשמים בכתבה לנ"ל באותה ברמאות ובאותה רמת שחיתות כמו שלו.
מה מסתתר מאחורי כבוב? | 24.02.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת