אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ליצמן: "כשאחזור למשרד הבריאות דו"ח גרמן יבוטל"

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

26.
קצת צניעות
אני קורא את התגובות וקצת מתבלבל. ליצמן היה שר בריאות כמעט 3 שנים, היה יו"ר ועדת כספים וח"כ פעיל. הוא מכיר את תחום הבריאות די טוב, בלשון המעטה. שאלת השר"פ היא אחד מהויכוחים העמוקים במערכת הבריאות יש דעות בעדה ויש נגדה. אי אפשר לטעון ששאלה זו אינה במחלוקת. ויש כאן טוקבקסטים שאני בספק אם ניסיונם או ידיעתם מגיעה לזו של ליצמן, המרשים לעצמם לזלזל בו ובעמדתו. קצת צניעות וכבוד עוד לא הזיקו לאף אחד.
סתם אחד | 01.03.15
21.
תמשיכו להתווכח מי פחות גרוע - ליצמן או גרמן
או שתפעילו קצת את הראש, תתעניינו מי ומה עומד מאחורי המפלגות. עלה ירוק מציעה את מס' 2 ברשימה - ד"ר ברקת שיף - מומחית בעל שם עולמי לטיפול בכאב בתור שרת הבריאות. רופאה שהקשר בינה לפולטיקה הוא מקרי בהחלט, אבל בגלל שהתור אצלה במרפאה עומד על יותר משנה, היא החליטה לנסות לשנות דברים בעצמה. אז או שתצביעו למפלגה שממנה שר/ת שהקשר בינם לרפואה מקרי בהחלט- רק בגלל שראש המפלגה צריך לתת להם תיק כלשהו או שתצביעו למפלגה שבאה מתוך כוונות אמיתיות לפעול למען האזרחים, נטולי אינטרסים ומימון אינטרסנטי. (הידעתם שאחד מארבעת מקימי "יש עתיד" הוא חבר בדריקטריון של טבע?!)
דור | 01.03.15
19.
הרפואה הציבורית פשטה את הרגל וצריכה להעלם
הממשלה לא מסוגלת לספק רפואה מזה עשרות שנים. חוק ביטוח בריאות ממלכתי הוא כישלון. עדיף שיכירו בזאת כבר עכשיו. כל שקל שנכנס אליה זה כמו כוסות רוח למת. הממשלה צריכה לבטל את מס הבריאות, להוריד מיסים, להוריד למינימום את תמיכתה במערכת הבריאות. במקום זאת תנו לאנשים לקנות בעצמם בריאות/ביטוח בריאות. רק כך ניתן להבטיח שביעות רצון של הרופאים מהשכר וטיפול הולם לחולים. בלי מגבלות של "סל תרופות" וכל מיני בולשיטים אחרים.
 | 01.03.15
18.
ד"ר ברקת שיף מעלה ירוק היא המתמודדת הראויה ביותר
את זה שלא מסקרים את עלה ירוק כבר התרגלנו, אבל אין שום ספק שמספר 2 במפלגה, ד"ר ברקת שיף- היא הראויה ביותר לתפקיד שרת הבריאות, רופאה מוערכת בכל העולם מומחית לטיפול במחלות כאב, שלא כמו גרמן וליצמן שמפוצצים באינטרסים מעלי חשד ובמניעים פוליטיים (להזכירכם- מי שהקים את מפלגת "יש עתיד", הוא סמנכ"ל חברת טבע שרק רוצה אותנו צרכנים חולים ונרקוטיים..)
ישי | 01.03.15
8.
מס' 4 - מי שהחליט על ביטול הביטוח הסיעודי הקבוצתי זאת המפקחת על הביטוח ולא קשור לשרה יעל גרמן
כדאי שתלמד קצת את החומר. המסקנה היתה שחברות הביטוח הפרטיות לא יעמדו בנטל תשלומי הגמלאות מפני שתשלומי הפרמיות בקבוצתי די נמוך. מקווה שיחליטו על ביטוח סיעודי לכולם עם תשלום סמלי דרך מס הבריאות שכולנו משלמים
רחלה | 01.03.15
5.
אסור להכניס שר"פ לבית חולים ציבורי- אסון לכולנו
הכסף משחית את המערכת הן רדיפת הבצע של הרופאים והן העמדת הפיתוי הגדול להכניס כסף לבית החולים מעבירים את המנהלים על דעתם בית החולים לא יתייחס לחולים -אנחנו, אלא כמסחטת כסף זה יהייה אסון לכולנו מי שרוצה פרטי יילך לבי"ח פרטי ושם יקנה מה שבא לו ליצמן = אסון מה גם שהוא מייצג ציבור שחי על חשבוננו !!!!!
ירושלמי | 01.03.15
3.
בגלל גרמן נשארתי ללא ביטוח סיעודי
הלוואי שליצמן יהיה במשרד הבריאות ולפיד יהיה באופוזיציה יש לי ביטוח סיעודי קבוצתי 20 שנה, עכשיו הודיעו לי שעוד חצי שנה יבטלו אותו בעיקבות מסקנות ועדת גרמן. פשוט אני עלול להשאר ללא ביטוח צריך לזרוק את הגברת הזאת מכל תפקיד ממלכתי
מיכה דביר | 01.03.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת