אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כשמישהו חושב בשבילך

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
פס"ד על הפרטת בתי הכלא
בפס"ד על הפרטת בתי הכלא נקבע שיש למדינה סמכויות ליבה, מהן היא פשוט לא יכולה להתנער. כלא אי אפשר להפריט. בדיוק בשביל זה הקמנו מדינות, כתב הובס ב"לווייתן" - זה התפקיד שלהן. השיטה שאמסטרדמסקי מתאר כן היא הפרטה שקטה, זוחלת, שעושה בפועל בדיוק מה שאסור.
A | 04.03.15
5.
ביש "יועצים" מוצלחים מהניבחרים=לפטר הניבחרים לגייס היועץ, ונחסוך כספים וזמן
בן גוריון זל לא היה זקוק ליועצים אריק שרון זל בנה 80000 דירות בשנה = למרות " היועצים"= בשנת 2011 בנו 46800 דירות בשנה 1 בשנת 2014 בנו 40500 גם חמור היה מבין את הכסתח ואת ההונאה וועדת חקירה או הפגנות =ענין של זמן= ראו קראתם
כותבי תרחישים | 04.03.15
4.
יש לחזור למנויים הפוליטיים - ולבטל את הקביעות - להחליף 80%+ מעובדי הממשלה עם חילופי השלטון!
כך יהיו פה עובדים מוכשרים שרתומים למטרות השלטון - ולא נעצים ללא ראש במקרה הטוב או מושחתים דורשי שוחד במקרה הרע. שורש הבעיה - היה הקביעות. יש לבטלה. מינוי פוליטי הוא לא רע - אם ניתן להחליפו.
אזרח | 03.03.15
2.
הידע נמצא גם במשרדים וגם בקרב היועצים
ראשית ,יצויין שבקרב משרדי הממשלה ובקרב הרשויות המקומיות קיימים בעלי ידע וניסיון המסוגלים לתרום לרפורמות ולמחקר מעמיק באשר לפתרון בעיות חשובות לייעול תפקוד הרשויות. יחד עם זאת ,חלק מהפניות ליועצים באות לרוב במטרה "לחזק" את טעוניו של מזמין העבודה שאצלו היא מגובשת מראש ,כך שהיועץ משמש לעיתים כ"עלה תאנה " לאישור התכנית ועיבוייה בנתונים וסקרים מגבים. יצויין שבמשרדי הייעוץ קיימים כוחות מקצועיים מעולים, בעלי מוטיבציה גבוהה שבסיטואציה אחרת היו מועסקים במנגנון הציבורי - במידה והיו מתוגמלים כראוי...!
עמית | 03.03.15
1.
שפו לכתב שאול אמדרסקי=זה נושא שבנפשנו-בעלי הסמכות,מחפסים מסתתרים אחרי יועצים
אלה שניבחרו כדי לנהל מדיניות-מכינים לעצמם כסתח לכל מחדל ממה נפשך-הם תמיד יכולים להראות את " חוות הדעת " של היועצים זה מזכיר את הימים לפני מלחמת יום הכיפורים אנו פנינו גם = גם וגם= ללישכת שר הבטחון דעז השר משה דיין- כבר עז הם דחו אותנו מלראות את המערכה המתקרבת אנו הצענו יעול לגשרי החצייה למערכת הסכנה למלחמה עם תובנה : התובנה : = יהיה חציית התעלה !!!!! בלי חצייה אין הכרעה! הם טענו כנגדנו - סאדאת לא יעיז לתקוף ?!!! והשאר היסטוריה, = ולא לקחו אחריות = , נב ועדת אגרנט פסקה לפרסם הדוח על הגשרים לאחר 35 שנים ! מדוע מסרבים לפרסם הדוח על המחדל של גישרי החצייה ??!!!!!!!! לנו התשובה ! ראו קראתם
כותבי תרחישים | 03.03.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת