אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מה עשתה תוכנית פינוי בינוי למחירי הדירות בשכונת נווה שרת?

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
המספרים הנכונים
בסוף שנת 2008, לפני הזינוק במחירים , בדקתי קניית דירה בנוה שרת. ראיתי מספר דירות. המחיר הממוצע שביקשו היה כ-900000 אלף ש"ח לדירת 50 מ"ר (דירות מאוד קטנות שלדעתי לא הגיעו לגודל הזה). אלה היו המחירים ואין לי כל אינטרס לא לומר את האמת. פרוייקט פינוי-בינוי עדיין לא החל להתבצע בפועל. עפ"י מה שנכתב פה בסוף 2006 נמכרה דירה באותו גודל ב-427000 ש"ח. האם יתכן שמחירי הדירות יותר מאשר הכפילו את עצמם בטווח של כשנתיים עד שלוש שנים ועוד בתקופת ראשית המשבר העולמי? חבל לפרסם מספרים שאין להם אחיזה במציאות.
אזרחית | 04.03.15
14.
סוף סוף דואגים לאוכלוסיות העניות
אלפי המשפחות העניות הגרות בשכונה וחיים בבתים ישנים ומוזנחים צפויים לקבל בתים חדשים בשכונה חדשה. תמיד הסוציאליסטים מדברים על חלוקת העושר, על צימצום פערים והנה דוגמא מצוייתנ לאיך אפשר לעשות את זה ובלי לגזול מעשירים שעשו חיל.
מה זה משנה | 03.03.15
10.
למגיב 7 החכם כמה תיקונים "קלים"
שעה נסיעה באירופה זה זאת שעה של נסיעה טהורה ודינמאית של של פקקים פח באיילון. ועוד דבר אם היינו עובדים כמו באירופה 7 שעות ! שעה נסיעה זה באמת בקטנה. שאתה משעבד את עצמך ל10 שעות עבודה במינ' ביום אם לא 11 ו 12 שעה נסיעה זה ממש ממש לא סבבה. העיקר לחרטט "אירופה"....לך לישון.
שי | 03.03.15
8.
זה לא פינוי בינו - זה גירוש יהודים!
נווה שרת ,רמת החייל והדר יוסף אלה מקומות האחרונים שניתן היה לשכור בהם דירה במחיר שפוי יחסית לתל אביב. היום הורסים את זה ..... מישהתמזל מזלו וקנה כאן דירה לא מתכוון להמשיך לגור כאן אחרי פינוי בינוי - הם מחכים ל"קופה רושמת" ( דירה יותר גדולה שיוכלו להשכיר במחיר מופרז). יש כאן התנגדות תושבים חזקה ובצדק! תשאירו לנו אי של שקט ושפיות האחרון בעיר הזאת!!!!
 | 03.03.15
7.
פינוי בינוי משרת רק תאוות הבצע של חב' הנדל"ן. לתקוע 80 משפחות בבניין, 160 רכבים, אין לזה מחיר ...
למה לא להתפרס במדינה, סביב איזור המרכז, לפתח את הפריפריה, שעה נסיעה לעבודה ברכבת זה מצה רגיל באירופה, ששם מדינות "טיפה" יותר מתקדמות מישראל בשירותים הציבוריים והחברתיים. ה"מומחים" אומרים אין תשתיות לפריפריה, אז לא בונים, לא בונים, אז למה להכין תשתיות... וככה זה נמשך כבר 20 שנה. העיקר שלנהנתניהו יש 3 דירות והוא חי יפה על חשבון הציבור המטומטם שבוחר בו. .
אחיקם | 03.03.15
6.
וד דוגמא שתכנית פינוי בינוי רק מייקרות את הדיור למרות הצהרות השרים תחת כל עץ רענן
הראיתי לא מעט פעמים בשנים האחרונות את כישלון תכנית פינוי בינוי של ממשלת ישראל. הכתבה כאן ממחישה את העניין ומראה כי השיטה של פינוי בינוי לא רק לא פותרת את בעיות הדיור ולא מייצרת דירות במחיר סביר, היא מייצרת דירות במחיר מופקע. למה? כי המדינה פשוט הסירה אחריות והפילה את המשימה הלאומית הזו על היזמים והקבלנים. ובעצם פינוי בינוי זה דירות להשקעה לעשירונים העליונים ולטובת רווחי היזמים. ולא לנו התושבים של מדינת ישראל. ואם מסתכלים על ההדמיה ה"מפוארת" של מגדלים אז לחלוטין ברור שהם לא מתאימים - עלות התחזוקה שלהם מצריכה את הקונים האומללים לקחת עוד משכנתא לתחזוקת הבבניין החניון התת קרקעי והשטחים מסביבו. כמו שאמר בזמנו שר האוצר יגאל הורוביץ :" מטורפים תרדו מהגג" הגיע הזמן שכולנו נתעורר וכמה שיותר מהר ונשנה את השיטה שפשוט רומסת אותנו
דרור גרשון | 03.03.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת