אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כחלון: "פוליטיקאים לא רוצים להציג יעדים כי אף אחד לא מתכוון לממש אותם"

28 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
כחלון
אני מאמין בכוונותיו של כחלון אני מביט בו כשהוא נואם ואני מאמין לא רבותיי תנו לא צאנס לנסות להגשים את מה שהוא אומר הרי יש לא קבלות של עשיה שכחתם כמה מאות שקלים בחודש הינו משלמים על הפלאפון יש לכם זיכרון קצר מאוד וזה מה שטוב בבחירות דמוקרטיות לא טוב לא ביצע את מה שהבטיח שלום הולך הביתה לכן הצביעו לכחלון לאוצר לא תתאכזבו
ali | 03.03.15
14.
כחלון - באמת שהייתי רוצה להצביע עבורך!
ראיתי וקראתי ראיונות איתך. השיא היה בהשתתפות שלך בגב האומה שרק אימתה את מה שאני חושב: אתה איש של אנשים. אתה חרוץ. יש לך אופי של ווינר וחוש הומור בריא. בחיי שהייתי רוצה להצביע עבורך. הבעיה שלי (וגם שלך אגב) היא השיוך שלך לביבי. הקיסר והקיסרית מקיסריה יקרעו אותך לגזרים בשניה שתתישב בממשלת הקיסרות. אתה, ויאיר הייתם צריכים להכריז בגאון כי ביבי הרס כאן כל חלקה טובה במשך שש שנות כהונתו. שמדינת ישראל, תחת שילטונו, הפכה למקום אלים, חסר חמלה ושונא צעירים. ביום שתודיע שאתה לא יושב עם ביבי - זה היום שבו אתה תקבל את הקול שלי (וכנראה של עוד כמה). בכל מקרה - בהצלחה! - ישראל זקוקה לאנשים כמוך.
 | 03.03.15
13.
Tami Wolff הוצאת לי את המילים מהמקלדת
די להסתכל בתוצאות הבחירות הקודמות כדי להבין שכחלון לא מקבל אפילו קול אחד מהימין, כל הקולות שלו מגיעים מיאיר לפיד והשמאל. לכן הצהרה שלא ימליץ על ביבי לראשות הממשלה לא רק שלא תפגע בו אלא אף תועיל לו מאוד. העובדה שלמרות זאת הוא נמנע מהצהרה כזאת, מעידה שהוא כנראה מתכוון ללכת עם ביבי בכל מקרה, ומכיוון שהוא למעשה יהיה לשון המאזניים בבחירות אלו - כל קול לכחלון משמעותו קול להמשך שלטונם של הקיסר והקיסרית.
. | 03.03.15
12.
לא רק שהוא צודק - יש לו גם קבלות.
עיקר המאמץ שהוא עשה היה בלכופף את היד של הפקידים שלו. לאלץ את הרגולטור להיות רגולטור אמיתי. זה לא שהוא פיצח את השיטה. זה לא נובע מפיצוח שיטה. זה נובע מהאופי שלו. להלן דוגמה הפוכה ועכשווית: ישראל כץ, שר התחבורה, מנפנף כל הזמן באוסף עובדות בנושא התחבורה הציבורית אשר פקידיו מפרשים אותן כהוכחה להצלחת משרדו, אבל הציבור מפרש את אותן עובדות כדוגמה לכישלון של משרד התחבורה. אם ישראל כץ היה מוודא שהוא מבין את תחושות הציבור - הוא היה אולי מצליח להפוך את משרדו לרגולטור יעיל, והציבור היה מרוצה.
דני | 03.03.15
10.
אי אפשר להוריד את יוקר המחיה בלי להוריד מיסים ומחירי תשתיות
כל השאר זה עבודה בעיניים!! הממשלה בעצמה העלתה את יוקר המחיה בשנים האחרונות. העלתה מע"מ, ארנונה, חשמל, מים, תחבורה ציבורית, מיסים על הדלק, תשלומי הורים בחינוך, המשיכה לנפח את מחירי הדירות והמכוניות במיסים, אגרות , היטלים ומכסים. כל מוצר שתקנו בישראל - מושפע ישירות מכל הנ"ל ויקר מדי. אין מצב לשנות את זה , אם לא תורידו את כל זה. כחלון, לא שמעתי אותך אומר מילה אחת על הורדת מיסים עקיפים ומחירי תשתיות - לכן התוכנית פשוט לא תעבוד. יש להילחם קשות בפקידי האוצר ובנק ישראל המכורים קשות למיסים וזקוקים נואשות לכפר גמילה מההתמכרות הנ"ל.
מירית | 03.03.15
8.
חי באשליות מפזר הבטחות ומנופף בקבלה לא רלבנטית.
איך אתה מר כחלון יכול להעלות בקנה אחד את משבר הדיור . יוקר המחיה .עמלות הבנקים. והוועדים הגדולים ..מול רפורמת הסלולר??? רפורמת הסלולר היא עבודה של משרד אחד ( משרד התקשורת) ואין בה שום שילוב ידים מדיני חוצה משרדי. הגשמת ההבטחות שלך קשה אלפי ממונים ואין ביכולתו של שר אחד או שלושה כדי להגשים ולא במאומה שבריר קטן מההבטחות הללו. זו היא עבודה שצריך לקחת מנהיג עם כריזמה יוזמה אמביציה והמון ביצים. אולם אתה לא קורצתה מהחומר הזה . מלבד לתקוף את כל מי שהוא לא אתה ולפזר סיסמאות והבטחות חסרות תוכן לא עשיתה דבר מלבד סלולר במשך כל עשרת שנותיך כחבר כנסת ושלא לדבר על הנזק שעוללת למשרד הרווחה . אז בבקשה קח מנדט מהעם כנס לאוצר ונראה למה אתה מסוגל . אני לא אופטימי .......
משה  | 03.03.15
7.
הדבר הנכון... ריצ'רץ' כחלון את לפיד. כחלון בראש גם אם ליאיר יש יותר מנדטים!
לו שניהם היו חוברים יחדיו,יאיר לפיד היה מוריד מהאגו ה"ג'ייג'נטיק" שלו. מקבל מהממשלה את תיק הבריאות והחינוך, משאיר לכחלון את הדיור אוצר ורמ"י ועובד איתו מעת לעת ובסירוגין. תומכים אחד בשני בהחלטות מדיניות דרך יציקת הסכמים קואליציונים יציבים! אני מקווה שיאיר יבין שצריך להתעלות ולא להיות רק צודק!(קיבלת הזמדנות אחת ולא הצלחת כי פעלת אמוציונלית ופעלת עם שרירים). תהיה לכם ביחד הזדמנות ב3 שנים הראשונות לעסוק במדיניות נמוכה-חברתית כלכלית. ליצור מומנטום משותף לבחירות הבאות ולסחוף אחריכם את אזרחי ישראל ע"י ניווט ספינת ישראל לחוף מבטחים! ויאיר, תן איזה משפט על פירוק מונופול הבנקים והשחיתות של לאומי והפועלים! תוכיח שאתה ראוי!!!!!!!!!!!
לקוות זה תמיד טוב! | 03.03.15
5.
כחלון, ומה עם קצבת הזיקנה של הקשישים?
ואתה יותר טוב מהם?! גם אתה לא מוכן להתחייב שתגיש הצעת-חוק להשוואת קצבת-הזיקנה של ביטוח לאומי לשכר המינימום! קצבת הזיקנה בישראל היא מבין הנמוכות בהשוואה למדינות אחרות: אנחנו קרובים לתחתית הטבלה של ה OECD! כולם יכולים לבדוק זאת בגוגל. בארץ חיים כ 800000 קשישים (ש"שווים" הרבה מאוד מנדטים...) וחלק ניכר מהם "מתקיים" בקושי מקצבת זיקנה זעומה של 1500-2000 ש"ח לחודש מביטוח לאומי. ואני שואל: מדוע כחלון לא מוכן להצהיר, לפני הבחירות, שבכנסת הבאה הוא יגיש הצעת-חוק להשוואת קצבת הזיקנה של ביטוח לאומי לשכר המינימום, 5000 ש"ח ליחיד ו 7500 ש"ח לזוג? למה הוא לא סופר אותנו, הקשישים?! כחלון, אותנו, הקשישים, הסלולר לא מעניין! אותנו מעניינת קצבת הזיקנה! אני וחבריי הרבים לא נצביע עבור אף מפלגה שלא תודיע, עוד לפני הבחירות, שבכנסת הבאה היא תיזום חקיקת חוק להשוואת קצבת הזיקנה של ביטוח לאומי לשכר המינימום. בנסיבות אלה, אנחנו בכלל לא נטריח את עצמנו אל הקלפי!
קשיש מאוכזב | 03.03.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת