אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יוסף בוכמן מוכר את מתחם הדולפינריום ב־200 מיליון שקל

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
עוד טעות מרה
אין לי שומדבר נגד בניית מגדלים, ביחוד במרכז אבל למה על קו הים? העיר הזאת גם ככה סובלת מחוסר אוויר ובריזה ועוד מתחם מלונאות ומגורי יוקרה רק יחזק את טבעת החנק שנסגרת סביב העיר. מקווה שיגלו את כל הטיוחים והקומבינות לפני שהעסקה הרעה הזאת. תצא לפועל. כרגיל שום עניין באינטרס הציבורי... מוכרים את הים למרבה במחיר.
פז | 05.03.15
18.
הקונים שמים את כספם על קרן הצבי. עסקה לא חוקית ולא מוסרית שלא תעמוד בבגץ
יש כבר מי שיעצור את זה היה צריך להפקיע את המתחם ולתת לאדון פיצוי הולם על השווי שלה ולא להעניק לו שום מתחם לבניה במקום אחר. יש כבר מימון לעצור את הדבר הזה לפחות לעוד עשרים שנים וראוי שאלו שרוכשים ידעו שהם לא יראו מזה את ההון העצום שהם היו רוצים.
שי | 04.03.15
17.
מרמים את הציבור ועושים קופה על חשבונו
מה זה כינוס הנכסים שהיה של בוכמן? לא החזיר חובות ולא משלם ארנונה תלכו אתם לעיריה ותנסו לא לשלם ארנונה בקיצור בעזרת יועצים ממולחים, מחזיק בתל אביב במקום הכי יוקרתי רכוש עתק וצוחק כל הדרך אל הבנק קנה ב 20 מיליון שקל, עשה כינוס נכסים ועכשיו מוכר ב 200 מיליון שקל, אם זה לא היה מציאות היית חושב שזה מערכון של הגששים מציאות עצובה ומטרידה
טל | 04.03.15
8.
מי חילק להם את הקרקעות? אזרחים ששירתו בצהל "רכשו" בדם את
הקרקעות. לא ברור מדוע נעשה מסחר בקרקעות? הארץ היא של כולנו. לאף אחד אין זכות לקרקע. גם את הקרקע של משפחתי נהיה מוכנים להחזיר למען שיוויון מלא. אפשר לקבל זכות בקרקע אבל זכות שיוויונית. האדמה השמים האוויר והרוח המים והאש שייכים לכולם.
 | 04.03.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת