אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

למי שייכת אבטחת המידע, אם הממשלה מחזיקה את חברות הסייבר בגרון?

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
ל"אחד"
הנה המשפט הפותח מוויקיפדיה "הרפובליקה של אירלנד (באירית: Poblacht na hÉireann, באנגלית: Republic of Ireland), או בשמה הרשמי אירלנד (באירית: Éire, באנגלית: Ireland), היא מדינה הנמצאת באי אירלנד ושולטת על 26 מתוך 32 המחוזות באי, המהווים כחמש שישיות משטחו. האי שוכן צפונית מערבית ליבשת אירופה, ממערב לאי בריטניה הגדולה. שאר שטחו של האי, הידוע בתור "צפון אירלנד" הוא חלק מהממלכה המאוחדת של בריטניה וצפון אירלנד." שים לב: רק צפון אירלנד היא חלק מבריטניה, רוב האי (כפי שכתוב כבוויקיפדיה וכפי שציינתי בתגובה שלי) זו מדינה עצמאית לחלוטין עם חוקים משלה ומיסוי משלה (הם, אגב, משתמשים מיורו ולא בלירה סטרלינג). ייתכן שמקור הטעות שלך זה קריאת הערך על אירלנד (שמתייחס לכל האי באופן כללי יותר) ולא את הערך על הרפובליקה של אירלנד (המדינה החופשית שהרוב קוראים לה רק "אירלנד" ששולטת על רוב האי).
אמיר | 13.03.15
7.
אם למשתמשי אובר יש זכות להיחשב כעובדיה...
...אז באותה מידה אפשר לתבוע אתר הכרויות אם הדייט לא מצא חן עינינו, לתבוע אתר תחזיות מזג אוויר אם ירד עלינו גשם ולתבוע מדריך מסעדות אם מצאנו זבוב במרק. זה פשוט ילדותי ומנוגד לרעיון הבסיסי של האינטרנט: אנחנו נעזור לך למצוא את השירות שאתה מחפש, ומכאן והלאה העניינים הם באחריותך. מי שהרעיון הזה לא מוצא חן בעיניו, שלא יעזר באתרים הללו וזהו.
אורן | 12.03.15
3.
למגיב 1 - אתה אולי לא כתב אבל כדאי לבדוק גם לפני שמגיבים.
1. אילנד אינה חלק מבריטניה! היא אמנם הייתה בעבר אבל ב 1921 קיבלו 26, מתוך 32 המחוזות, עצמאות וכיום זו מדינה עצמאית לחלוטין בשם הרפובליקה של אירלנד. 6 המחוזות שלא הצטרפו (במחוזות אלו יש רוב פרוטסטנטי והן הצביעו נגד הצטרפות לאירלנד) מוכרים כיום כצפון אירלנד והם מהווים חלק מבריטניה. 2. האיזכור של פרגסון נובע מהדו"ח החמור שהראה גזענות עמוקה של המשטרה שם כלפי מיעוטים. העובדה שנורו שני שוטרים בהפגנה חמורה כשלעצמה אך לא סותרת את הצורך בשקיפות ובהורדת רמת האלימות של השוטרים. העובדות, אגב, ברורות - מעט מאוד שוטרים נהרגים בתפקיד אבל מאות אזרחים נהרגו מאש שוטרים, ופעמים רבות מדי ההרג לא היה מוצדק. דיווח על הצורך בשקיפות מוגברת לא אומר שהמדווח תומך בירי על שוטרים. 3. הכתב לא מדבר כלל על ה"עם ברוסיה". הוא מתאר את העובדות ההיסטוריות שרוסיה לא מראה במשך שנות קיומה הרבות יכולת לפתח שלטון דמוקרטי. היו מהפכות רבות ברוסיה וכולם הסתיימו בעליית שליט טוטליטרי חדש.
אמיר | 12.03.15
1.
כמה דברים
1. תסתכל בגלובוס או לפחות בדבר הזה שקוראים לו google earth. אירלנד היא חלק מבריטניה. אני יודע שבפועל התכוונת לאנגליה, אבל בחיית, אתה כתב או לא? 2. מעניין שהזכרת את הסיפור על פרגוסון, אבל לא הזכרת ששני שוטרים נורו שם במהלך הפגנה. אז חלה ירידה באלימות משטרתית, אבל נראה שיש יותר אלימות כלפי שוטרים עכשיו. או שאתה בעצם טוען שמגיע להם שיירו בהם (והיית אומר את זה גם לילד של השוטר)? 3. יש ביקורת ויש גזענות. איך שאתה מתייחס לעם ברוסיה זה האופציה השנייה. כן, זה לא נעים כשקוראים לך גזען, אבל זה המצב.
אחד | 12.03.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת