אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חברה ישראלית מוכרת 200 אלף מספרי טלפון להפצת תעמולה סלולרית

32 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
המאגר לא חוקי ונמכר גם לחברות רבות. יש עתיד התקשרו אלי.
מעולם לא ביקשתי להתפרסם במדריך הטלפונים ובכל זאת מתקשרות אלי חברות מסחלריות שונות (שאני מיד חוסם ומדווח עליהם ברשת). לכן כולם יודעים שהמאגרים האלה לא חוןקיים. יש עתיד התקשרו אלי וטענו שהגיעו אלי ממרשם האוכלוסין. כפי שציינתי, זה שקר מוחלט, כי הם התקשרו לטלפון שלא מופיע כלל במרשם האוכלוסין. עוד שקלתי להצביע להם, אבל לגביהם ההתלבטות הסתיימה. מי שנוהג בעבריינות, לא יזכה בקול שלי.
עומר | 15.03.15
16.
המספר שלי לא מופיע בשום מאגר ציבורי
אם מישהו הגיע אליי זה רק כי חברה כמו פתרונט גנבה את המספר שלי ממאגר חסוי כלשהו ומכרה אותו לגורם שלישי. חבל שהמשטרה לא נלחמת בחברות הספאם האלו שגנבו את הפרטים שלי, ובמקום זה יותר עסוקה בלרשום דוחות... נמאס לי לקבל טלפונים ברוסית מסלקום, פלאפון וכ'ו. אין שום מאגר פתוח שבו רשום שאני דובר רוסית יחד עם המספר שלי. פושעים גנבו אותו ומכרו למרבה במחיר...
מילואימניק  | 15.03.15
8.
איזה מזל שיש פקידה שאפשר להאשים אותה בפשלת-על שנוגעת לליבה העסקית של החברה
כן, זו הפקידה ששלחה מסרון לכל העוזרים הפרלמנטרים של חברי הכנסת שלושה ימים לפני הבחירות, וגם אספר את הספרי הטלון של אותם עוזרים פרלמנטריים, וגם ניסחה (בצורה לא מוצלחת, כמובן) את המסר במסרון, ובטח גם אספה את כל ה-200000 מספרי טלפון של אזרחים אומללים ומוטרדים. * הכותב שומר לעצמו את הזכות להאשים כל גורם אחר** במחדלים שנפלו בכתיבת הטוקבק. ** ובעיקר את הפקידה הלא קיימת שלו.
אבל המורה, זה לא אני כתבתי את הטוקבק | 15.03.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת