אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מחיר הקואליציה החדשה: 7 מיליארד שקל

49 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

44.
אתם גזענים שונאים חרדים
אתם סתם מחפשים על מה להתסיס את הציבור נגד החדים ועוד תפשטו רגל ביחד עם כל ה ערב רב והעמלקים אם אתם כבר מדברים אז כחלון יעלה לקואלציה יותר משס ויהדות התורה ביחד אם הוא מעוניין להוריד מיסים או לשפר באמת את תוכניות הבניה הוא יעלה פי מאה יותר יקר אז למה אתם גם לא כותבים את זה ???
צחי | 20.03.15
41.
ליכונדיקים מסודן ?
חבל שיש לנו מיעוט רדיקלי נטול ערכים ! בעל נוצות טווס תל אביבי ! אבל מצייץ ציוצי טווס אירופאי ',השכם והערב מטיפים לנו מוסר על חופש ודמוקרטיה תרבות ואזרחות . והופ הפסד בבחירות ושוב נופלת המסכה .אותה שחצנות אותה יהירות אותה אפרטהיד כמו של דרום אפריקה .זכיות לסודנים ? בטח ! לאריתראים ? כמובן ! כנראה שמצביעי ליכוד לעולם לא יהיה להם אזרחות שווה לחברי השבט הלבן . אין מה לעשות כנראה שאתם לא סודנים
אריה | 19.03.15
34.
עיירות הפיתוח איכזבתם
תושביי עיירות הפיתוח איך אתם לא מתביישים, אחרי שהבטחנו לכם הבטחות רצנו אחריכם עד לעיירות השוממות שלכם אפילו הסכמנו להתחכך אתכם לעשות סלפי ולהרגיש את הזיעה שלכם, רק שתתנו לנו את הקול שלכם. איך אתם מעזים לבסוף לסובב לנו את הגב ולבחור במה שאתם רוצים? טוב אנחנו כבר לא צריכים אתכם ואל תבקשו עזרה כמעט הצלחנו להשתמש בכם, נחזור אליכם לפני הבחירות הבאות, בינתיים ביי.
שמאלני מהבועה | 19.03.15
33.
זה לא אמור להיות לא חוקי לחלק קופה ציבורית לפי דרישות סקטואיליות???
איך דרישות כאלה עוברות את היועץ המשפטי לממשלה??? לא אמור להיות חוק במדינת ישראל? למה שלא יהיה מס על תיירות מרפא? זה לא אפיק הכנסה כמו כל אפיק אחר? למה שקק"ל לא תהיה כפופה למדינה? למה שתוספות לקיצבת ילדים יתנו בצורה שמשרתת כמעט אך ורק את המשפחות החרדיות מרובות הילדים? אינטרס המדינה להוציא אותם שוב ממעגל העבודה כפי שקרה אחרי הגדלת הקיצבאות אחרי עליית מחל לשלטון ב 77?
מאשה | 19.03.15
29.
עוד פעם נשתעבד לש"ס
שוב הדרישות החזיריות של שס, שמי שממן אותן הוא מעמד הביניים שעוד שנייה ימות. איזו סיבה בעולם יש לתת להם את כל הדברים האלו? למה מי שעובד צריך לממן אותם בעוד הם לא לוקחים טיפת אחריות על החיים שלהם, ממשיכים להביא ילדים באמונה שאחרים והמדינה צריכים לדאוג להם ולא עובדים. הציבור מטומטם ולכן הציבור ישלם, ומה שיקרה בסוף זה שאותם אנשים מעמד ביניים ומעמד גבוה שיש להם יכולת יעזבו את הארץ ומי שישאר כאן זה יקרוס כדי לממן את הפרזיטים האלו. הגיע הזמן שהמדינה הזאת תתעורר, שראשיה יתעוררו. ביבי - אמנם נבחרת להיות ראש ממשלה, אבל בוחריך הרבים,העניקו לך 30 מנדטים ולא לשס, ולא הגיוני הסחטנות של ה-6 האלו שיפגעו בכלל העם. במקום לנתב את הכספים האלו לטובת בוחריך ולטובת כל העם גם אם לא בחרו בך, הרי אתה אמור עכשיו לשרת את כולו, תהיה מוכן למכור את נשמתך לטובת דרעי וחבריו שרק שותים את דמה של המדינה ולא תורמים לה במאום. זו הדרך לאבדון. אני מקווה לפחות שכחלון יהיה קצת יותר אינטליגנט ממך ויעמוד על רגליו האחוריות ויתנה את כניסתו לממשלה באי קבלת דרישות אלו - אחרת גם הוא יחטא לציבור בוחריו. בוקר עצוב
אמא עובדת | 19.03.15
28.
למצביעי ומצדדי קואליציית הימין
סתם שתדעו, שהשלושה מיליארד שקלים שיילכו למשפחות "ברוכות" ילדים בעלות הכנסה נמוכה (חרדים, חלק מסוים ונכבד מהערבים), כנראה וימנע מהילד שלכם בית ספר חדש, חינוך יותר טוב, הטבות בריאותיות, פחות ילדים בכיתה ובכללי יקשה עליו לגדול להיות אדם עם יותר ערכים ותובנות. סתם שתדעו, כי יכול להיות פה אחרת.
לאן מכאן? | 19.03.15
24.
היה צפוי - הספר נכתב ביבי וחבורת השודדים
אגב, היה קורה גם להרצוג ואולי אפילו יותר. פשוט גועל נפש... קיצבאות - ממונות ע"י מי שעובד. לא חרדים. מס בריאות - שוב ממונות ע"י מי שעובד. לא חרדים. מס שטחים - זה כבר במצע של ביבי, מקוה שיבנו בגושים. הכי חשוב להוציא את סמילנסקי מועדת השודדים, סליחה כספים.
אבי | 19.03.15
12.
הסחיטות והשחיתות רק יגדלו ואנחנו נשלם את המחיר
אנחנו נשלם ביותר מיסים, יותר קנסות (יחוקקו חוקים או תקנות דרקוניות), יותר ארנונה, יותר מעמ, יותר מיסי קניה ומכס שיעלו את מחירי היבוא, ישחקו עוד יותר את השכר, ונהפוך לעוד יותר עניים. הרי כך החרדים והימין ישלטו בנו. העם מטומטם ועל כך נשלם.
ר | 19.03.15
10.
אך,רק אם למצביעי ליכוד מהפריפריה היה טיפת שכל.....
והם היו מבינים שהם לא יקבלו שקל למשפחות והילדים שלהם! אחרי שקיבל את הקולות שלהם,ביבי יחלק את הכסף לאנשים שלא קשורים אליהם בגרוש. ןהם ימשיכו לחיות בשיכונים שלהם והילדים שלהם לא יקבלו השכלה נורמאלית וימשיכו להיות עובדים שחורים כל חייהם ולכל דורותיהם. אך, איזה אבסורד )))
יוסי | 19.03.15
6.
יאללה עוד מיסים - גם ככה אנשים מתחמקים מתשלום מס
מה זה משנה? תעלו עוד את המיסים. הרי לא ייכנס יותר כסף לקופה. תעלו את המע"מ - אנשים יקנו פחות. תייקרו את החשמל - נשים לוחות סולאריים. תעלו את מס הכנסה - נעבוד פחות. תשאירו את האגרה - נוותר על הטלויזיה. בסוף כולנו מוציאים דרכונים ארופאים וויזות לארה"ב. שהחרדים והמתנחלים יממנו את עצמם
מדינת תל אביב העצמאית | 19.03.15
3.
מצחיק מאוד
הרי אם הרצוג היה ראש הממשלה מה היה המחיר ? פי חמש או שש ? הרי הרצוג הציע לפתור את בעיות של העניים האם זה לא יעלה במיליארדים ? הרי כל הקמפיין של השמאל היה שאין מספיק קצבאות לחלשים ופתאום שביבי ( אולי בלית ברירה ) מתחיל לחלק יותר כסף לעניים אתם צועקים ?!!? או שאולי התכוונתם רק לקבל קולות מהפריפריה ולא ליישם כלום מהבטחות שפיזרתם ? אם הימין רוצה לקיים ( מתוך כוונה טובה ) 10% מההבטחות של הרצוג בבחירות הם צריכים כ-30 מליארד .
אורון | 19.03.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת