אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בלאגן במינהל: מנהל הרשות החשוד בניגוד עניינים נעדר, והבכירים ממשיכים להתכתש

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
ליאורה מנהלת בחסד עליון!!! מוכשרת ובזכותה ממומשת הרפורמה.
אז לכול אלו שעוסקים בריכולים זולים ובסיסמאות שווא, כדאי להבין טרם יגיבו בצורה כזו לא ראויה. מר ליברמן עובד מסור וטוב לב, שנתן את הנשמה בעבודה ולעובדים. כול הסיפור בגלל משחקי אגו ובגלל בעלי אינטרסים המבקשים לכרסם ביציבות המקום ובשל רצון להגיע ולספסר לעצמו ולמקורביו אדמות. ראו מקרה גלנט שהינו עבריין בנייה!!! כחלון חבר שלו וכול המשפחה שלו מבקשים לעשות קומבינות עבור עצמם להרוס את כול מה שנבנה כבר שנתיים וחצי ואז אולי גם ינכס לעצמו את הרפורמה ברשות שכאמור לא הוא עשה ולא הוא שותף לה. לא ברור איך כחלון מגדיר את הרשות מינהל מקרקעי ישראל - האם לא למד אודות הארגון אותו הוא מבקש לנהל??? תחשבו על זה. הוא מנסה להתגלח על חשבון אחרים והציבור התמים שמאמין לכול שטות שצצה בתקשורת - שהינה מזימתית ומגמתית. אוהבים את ליאורה ומקווים שתישאר איתנו לאורך זמן. בלעדיה אין כלום!!!! אישה חכמה וטובה.
גלי שוורץ | 31.03.15
8.
יועץ לשחיתות
למיטב הבנתי יש הבדל מהותי ביותר בין מינוי של משרת אימון ע"י יו"ר רמ"י לבין קידום מינוי של מקורב ע"י יועץ מ-ש-פ-ט-י . כשמינוי מקורבים בא ע"י יועץ משפטי האמור לשמור על טוהר המידות זה חמור בהרבה. זה מראה שנתנו לחתול לשמור על החלב. האם היועמ"ש לא מבין את זה ? והוא עוד משתלח בעוקצנות כלפי אחרים.
יצחק  | 30.03.15
2.
האגו שנפגע
כעו"ד שעובד מול המנהל שנים רבות אני מבין שמעמדו של מר קווינט השתנה תחת ההנהלה החדשה ולכן הוא נלחם בה...אבל כולנו רואים ניצנים של שינוי לטובה בגוף הזה שנקרא היום רמ"י אני קורא לקולגות שחושבים כמוני להביע דעתם. הטוקבקים לא נועדו רק למקללים ולמנבלי הפה
עו"ד יצחק | 30.03.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת