אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ג'וני בראבו

40 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

33.
לגבי הויכוח של מה יותר קשה, באמת מענין אותי?
כאחד שדווקא למד הנ. תוכנה בטכניון ורוב חבריו למדו הנ. מחשבים וחשמל, אני דווקא זוכר שהם תמיד ציינו עד כמה הלימודים בחמשל קשים (מבחינה מתמטית) אבל במדמ"ח, המבחנים והחומר קשים ברמה של "או שיש לך את זה או שאין" כלומר, רוב החבר'ה שאני מכיר מהנ. חשמל הם תותחים במתמטיקה אבל קטסטרופה ביכולת להבין ול"חשוב" תוכנה. לי אישית היה הרבה יותר נהיר להבין תוכנה אבל בכל אופן, בשוק העבודה כיום, תוכנה היא זו ששולטת (אפילו מהנדס חשמל ראוי שיבין תוכנה ולוגיקה תכנותית כי הכל זה תוכנה בדרך כזו או אחרת).
נד סטארקיהו | 04.04.15
30.
הבחור למד איתי בטכניון..
קודם כל מדעי המחשב היא פקולטה שקשה להתקבל אליה, אבל מבחינת לימודים היא קשה פחות מפיסיקה, אוירונאוטיקה, או חשמל. שנית הבחור באמת זכור לי כבחור מאד נחמד , דיברנו הרבה בתורים למחשב, ובהחלט היה סטודנט טוב ויסודי, אבל למען האמת הוא דוקא לא זכור לי כאחד שהכל בא לו בקלות ( בניגוד לשי אגסי שגם למד בפקולטה באותם שנים). דוקא היה בחור ערבי אחר במחזור שלנו שהיה תותח על והמשיל לדוקטורט. בכל מקרה מגיע לו, והרבה כבוד. בנוגע לדו קיום אכן כדאי ללמוד מחיפה. ועוד הערה אחרונה : היסטורית דוקא חלק מהערבים הנוצרים היו מאוד לאומניים ( גורג חבש למשל) . יש מוסלמים ונצרים בעד דו קיום. וכאלו שנגד.
אני | 04.04.15
25.
אם אתה גאון לא משנה מי אתה ומאיפה באתה
בן של נגר ערבי בעיר קטנה שמצליח ככה זה גנים. זה כמובן הכוונה של אבא, רצון אישי וחינוך טוב אבל כל אלה לא היו שווים כלום בלי הגנים. זה נחמד להגיד שכל אחד יכול להצליח אבל בפועל כל אחד יכול להצליח עד לגבול היכולת האישית שלו. זה לא שלא הצלחתי או הגעתי להישיגים שהצבתי לעצמי אבל בתור מי שמכיר טוב כמה גאונים, אדם שהוא לא גאון לעולם לא יתקרב לרמת היכולת החשיבה והביצוע שלהם. גאונים לומדים עובדים וחושבים כמו למבורגיני בעוד כל השאר נוסעים במקרה הטוב על מאזדה. יצאתי מתוסכל ;)
יובל | 04.04.15
7.
גאווה גדולה למדינה
ג'וני מייצג את הישראלי הגאה והמצליח. בבקשה לא להתפלא או להרים גבה, כיצד ערבי נוצרי ישראלי הצליח להגיע לאן שהגיע. יש המון "ג'וני" בקרב הנוצרים בארץ, הרבה אנשים מוצלחים ומובילים בתחום עיסוקם. ללא ספק רצונו העז של ג'וני להקים את בפרוייקט בישראל, מצביע על נאמנותו למדינת ישראל. התכונה הזאת טמונה בכל ליבו של נוצרי במדינה. כל הכבוד ג'וני ותמשיך להיות גאוות כולנו.
אליאס | 04.04.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת