אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נייח זה הנייד החדש

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
המשך...
5. אבולוצית הכדורגל היא סיפור מעניין בפני עצמו, (כמו גם הצלחת הסינדרלות - שהופכת את הכדורגל לסיפור טוב). הדרך החדשה תכריח את הגדולות לעבור שינויים ובסופו של דבר הספורט ימשיך להתפתח. השקעה במצבים נייחים או שינוי תפיסת עבודת הבלם יכולים, בראייה אופטימית, להביא ליצירתיות חדשה; כמו הכדורגל הכולל של קרויף או השימוש החדשני של פפ בטיקי-טקה. אבל מאידך הוא יכול גם להביא לאסונות כגון הבונקר. נחכה ונראה. בכל מקרה, האופטימיות עדיפה..
יהלי | 03.04.15
11.
כמה נקודות אור:
1. מספר 4 - יפה כתבת. לא פחות חשוב מכדורגל איכותי היא התייחסות תקשורתית איכותית. מרענן לקרוא כתבה טובה כל כך ומנוסחת היטב. כמו גם טוקבקים מכובדים. 2. מספר 8 צודק. אכן מעניין לראות אם הם מרוויחים משתי קצוות הנייחות. 3. כמו מספר 7 (אהבתי!), גם אני תוהה על מידת ההנאה מכדורגל כזה - לעיתים הסטטיסטיקה הורגת את היופי שיש באומנות, שאינה תמיד תכליתית. אבל לא ראיתי ולכן אני רוצה לקוות שנוצרה כאן אומנות חדשה - אומנות המצבים הנייחים - שיש בה יופי משלה. 4. נגמר לי הדף... חבל שיש הגבלה על אורך הטוקבק . .
יהלי | 03.04.15
7.
גולים ממצבים נייחים זה יפה, אבל
התנועה בכדורגל, המעברים משטח מגרש לשטח אחר, המסירות, הראיה המרחבית, המשחק הקבוצתי, האתלטיות, הוירטואוזיות, זריזות המחשבה, זריזות הרגליים, ועוד...הם אלו שעושים את המשחק להכי פופולרי בעולם. שיטת המשחק המוצגת בכתבה אולי משתלמת ומביאה ניצחונות אבל היא עשויה להרחיק את הקהל.
 | 02.04.15
4.
איזה יופי של כתבה
הרבה עיתונאים מבקרים את הכדורגל שלנו אבל לא מפנימים שהם חלק מהסיפור. במקרה הזה אני מקווה שכתבות ברמה הזאת יכולות להיות סמן ימני לאחרים בתקשורת. אין כמובן קשר ישיר בין עיתונות איכותית לכדורגל איכותי אבל חשיפה לתכנים איכותיים כאלו בהחלט יכול לגרום למובילים בכדורגל אצלנו ללמוד וללכת בכיוון שהעולם הולך אליו
אופטימיסט | 02.04.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת