אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הסכסוך המשפטי בין ויסמן לבירן יוכרע בשאלה: כמה שוויונית היתה השותפות ביניהם

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
פעילות רשלנית של שרגא והקיבוצים
שרגא והקיבוצים מינו את קפלן, איש ישיש למנכ״ל. בשלב ראשון לבקשת שרגא הוא פנה למוסדיים בבקשה להקלה בתנאי החוב במטרה להזרים דיבידנדים לשרגא. בשלב השני בטעות גרם לאובדן השליטה של אלון באלון ארהב בנזיד עדשים ולקינוח מנסה ללא הצלחה למכור את יתרת אחזקות של אלון באלון ארה״ב. לסדרת פעולות אלה אין הגיון כלכלי מלבד הרצון לנסות למשוך דיבידנד.
דני | 06.04.15
10.
הצעד הזה היה צריך לקרות מאתמול
שרגא מינה תותחים עם קבלות יונל כהן ואביגדור קפלן דבר ראשון התחילו לדבר עם מוסדיים המזל הוא שהם מדברים ולא דודי כי דודי היה משלם קנס גבוה יותר דבר שני יממשו את אלון usa ולאחר מכן צריכים לסדר את הרשת שום נקודה לא מנוהלת כראוי אז למה התכוונת כשאמרת יגרום נזק בלמכור כשצריך כדי לא להכנס להסדר חוב .
בעל מניות | 06.04.15
8.
בועז ושרגא בירן
בועז הוא זה שהביא לרכישת רוזבאד והוא זה שהביא לסכסוך של אביו ושלו עם אחיו. אבל גם האב וגם הבן הגאון לא אוהבים לכבד התחייבויות ועל כן בקשו למשוך כספים מהחברות גם בלי לדאוג להחזרת החובות למוסדיים. דודי הוא זה שדאג לחברות והכותב שהתחזה לבעל מניות לא מבין מימינו ושמאלו. שרגא הוא זה שגרם וגורם נזק לקבוצה הוא ימכור את החברות ולא מענין אותו מהעובדים.
אחד שיודע | 06.04.15
5.
שרגא בירן "אוהב" לריב עם שותפיו/בני משפחתו ולהגיע איתם לבתי משפט...!!! הוא בד"כ מפסיד
להם. גם הפעם יש סיכוי שיפסיד. עובדי החברות והמנהלים צריכים לקוות שזה יקרה לפני שקפלן ובירן יהרסו/ימכרו את החברות בשיטת הדומינו.....!!! גם הבנקים ובעלי האג"ח צריכים להיות מודאגים כי בירן הוא ה"ספר מסיביליה".....(ראו מקרה רוזבאד)
עמיר מ | 06.04.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת