אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בלחץ אמריקאי: סודהסטרים שינתה את התווית על מוצריה ל"מיוצר בגדה המערבית"

33 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

30.
אני תוהה אם לעולם לא נמאס לשמוע עלינו ועל הפלסטינים, את מי זה מעניין?!?
כל כך משעמם פה. יש מלחמה כל שנתיים שמספקת לאמריקאים תירוץ להזרים "סיוע בטחוני" לנו ולקטאר שמממנת את ארגון החמאס (כן קטאר מקבלת סיוע מהאמריקאים) והכסף הזה נכנס ישירות לתעשייה הצבאים של אמריקה על חשבון משלם המיסים האמריקאי, וכמובן הדם עלינו ועל הפלסטינים.
אלכס | 07.04.15
27.
תגובה למס' 23 - אינטל.
שטויות במיץ קוקוס. אינטל מקימה מזה עשורים מרכזי פיתוח *עצומים* בישראל, פי כמה וכמה מאשר בהודו, בגלל דבר אחד ויחיד: המח היהודי. נקודה. לא דיברתי על מפעלי ייצור, אלא על מפעלי מחקר ופיתוח. לא, האמריקאים לא מסוגלים להתחרות בנו - אם היו מסוגלים, אינטל היתה מפתחת שם, ולא כאן. בלי אינטל ישראל - לא היתה אינטל. נקודה. סוף. תקרא שוב את המשפט ותפנים היטב: בלי אינטל ישראל - לא היתה אינטל.
תלמד משהו | 06.04.15
24.
מהלך ראוי הבא בתור הבנקים
צריך לדעת העולם מקצה העולם עד קצהו, ההתנחלויות הן בושה מוסרית וכתם שחור לראשונה מזה 5000 שנה על ערכי היהדות. ונקווה שבדרך הזאת הכתם יוסר ולא תהיה עוד בושה כל כך גדולה ליהודות. ממתין ליוזמה הצרפתית.כדי שתושלם הנסיגה באופן כזה שלא יחיו יותר שני סוגי אוכלוסיות על אדמה אחת..
דוד מל | 06.04.15
23.
למספר 15
אתה באמת לא מבין למה יש מפעל ומופ אינטל ישראל? נראה לך כי בארה"ב לא היו יכולים לעשות את זה? בהודו יש יותר פיתוח של אינטל מאשר בישראל! הסיבה היא עלות, עלות מהנדס ישראלי נמוכה יותר מאשר בארה"ב, פעם זה היה מאוד משמעותי, היום כבר פחות, מה שבארה"ב מרוויח בוגר אונ' זוטר מרוויח מנהל פיתוח בישראל. איך שלא תרצה לראות את זה, בארה"ב הייטק הרבה יותר חזק מבישראל, יש המון חברות שיותר גדולות מכל שוק ההייטק הישראלי ביחד, פי כמה, ויש מאות חברות כאלו. אז אל תדאג, אם אינטל יצתרכו לסגור את הסניף הישראלי זה לא יעצור אפילו לא יאט את ההתקדמות הטכנולוגית, מקסימום הם יעבירו עוד כמה עובדים לסיאטל.
 | 06.04.15
13.
החזרת מכשיר סודה סטרים וחרם נגדי
אני מחזיר את המכשיר או שזורק אותו ולא קונה תרכיזים שלהם יותר. בושה וחרפה למפעל וחברה שהינה כעת נפולת ונמושות שלא מבינים שמעלה אדומים זו ארץ ישראל ב -ה הידיעה. אסור להם גם להיות בירידי חבר של פורשי צה"ל. אל תקנו יותר מכשירי סודה סטרים !!!!!! חובה לנקוט חרם נגדי וגם על מוצרים המיוצרים במדינת אורגון / ארה"ב
איש ירושלים | 06.04.15
11.
אם יש משהו שיחסום את השלום ויאחד את כל הישראלים הוא ארגון החרם שהפלסתינאים מובילים בעולם
כמעט בכל המדינות באירופה ובארה"ב שיש בהן "ארגונים" שמחרימים את ישראל מובילים על ידי פלסתינאים תושבי המקום. החרמות האלה לא נולדו בקרב האזרחים הפשוטים. יש יד מכוונת. בחרם התרבותי שמנסים כל כמה חודשים להרים באנגליה 90% מהחתומים על העצומה הם עם שמות ערבים ו...רוג'ר ווטרס המטומטם. החרם הזה לא יוביל לשלום. ולא ליציאה מהשטחים ולא לשיקום הכלכלה הפלסתינאית ולא לכולם. להיפך- החרם הזה מוכיח לכל ישראלי כולל אלו שבעד השלום את הצביעות של הליברלים האירופאים והצדקנות ל הליברלי הבור האמריקאי. החרם יחד עם הפניה לבית הדין בהאג מרחיק כל הסכם שיניח את דעת שני העמים. להגיע לשלום בין שני העמים זה כבר לא יקרה בעשור הקרוב. הכלכלה היא הגורם המאחד ולא המפריד. אזורי תעשייה ועסקים משותפים וסחר חופשי בין שתי הכלכלות תועיל בדרך להסכם. ובמקום זאת ליברלים אמריקאים שחיים כמו היפסטרים באורגון, שאין להם מושג קלוש על המקום הזה, חושבים שזה נכון להחרים עסק כי הוא במעלה אדומים. מקום שממילא יישאר בידי ישראל גם בהסכם. את הבורות, השנאה, הגזענות, הצביעות והצדקנות לא ננצח. המלחמה הזו היא של הפלסתינאים שבינתיים ימשיכו לחיות בעוני ובמלחמה לנצח. החמאס לא ינצח אותנו. ולא אינתפאדה בשטחים ולא ניסיונות לחרם כלכלי. זה גל שיעבור כי הוא לא מונע על ידי אזרחים תמימים ילידי המדינות. זה גל מוסלמי שהאירופאים כבר התעוררו וגילו שהוא גל הרסני לחברה ולכלכלה ולבטחון באירופה. לכן לא תקום מדינה פלסתינית בכוח. ולא בנסיונות המכוערים של אבו מאזן לפנות לבית הדין בהאג. בלי ישראל הכלכלה הפלסתינית בקרשים. ההנהגה שלהם גרועה ומושחתת יותר מההנהגה הישראלית.
ישראל | 06.04.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת