אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

קיצוץ של 2,500 משרות לא שיפר את יעילות הבנקים

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
ברור שהיעילות של הבנקים לא תשתנה - כי על כל עובד שמפוטר המנכלים
הסמנכלים והסמנמנכלים מקבלים תוספת לשכרם, השווה לשכר של העודים שפוטרו. כך - הוצאות השכר לא משתנות, והיעילות נותרת נמוכה. לכן צריך לפטר עוד עובדים, שגם שכרם יחולק בין המנכלים הסמנכלים, הסמנמנכלים ודומיהם, ואז - היעילות לא תשתנה, ויפטרו עוד עובדים, ששכרם יחולק בין המנכלים הסמנכלים הסמנמנכלים ודומיהם, ואז - היעילות לא תשתנה, ויפטרו עוד עובדים, ששכרם יחולק בין המנכלים הסמנכלים הסמנמנכלים ודומיהם, ואז - היעילות לא תשתנה, ויפטרו עוד עובדים, ששכרם יחולק בין המנכלים הסמנכלים הסמנמנכלים ודומיהם, ואז - היעילות לא תשתנה, ויפטרו עוד עובדים, ששכרם יחולק בין המנכלים הסמנכלים הסמנמנכלים ודומיהם, ואז - היעילות לא תשתנה, ויפטרו עוד עובדים, ששכרם יחולק בין המנכלים הסמנכלים הסמנמנכלים ודומיהם, ואז - היעילות לא תשתנה, ויפטרו עוד עובדים, ששכרם יחולק בין המנכלים הסמנכלים הסמנמנכלים ודומיהם, ואז - היעילות לא תשתנה, ויפטרו עוד עובדים, ששכרם יחולק בין המנכלים הסמנכלים הסמנמנכלים ודומיהם, ואז - היעילות לא תשתנה, ויפטרו עוד עובדים, ששכרם יחולק בין המנכלים הסמנכלים הסמנמנכלים ודומיהם, ואז - היעילות לא תשתנה, ויפטרו עוד עובדים, ששכרם יחולק בין המנכלים הסמנכלים הסמנמנכלים ודומיהם, ואז - היעילות לא תשתנה, ויפטרו עוד עובדים, ששכרם יחולק בין המנכלים הסמנכלים הסמנמנכלים ודומיהם, ואז - היעילות לא תשתנה, ויפטרו עוד עובדים, ששכרם יחולק בין המנכלים הסמנכלים הסמנמנכלים ודומיהם, ואז - היעילות לא תשתנה, ויפטרו עוד עובדים, ששכרם יחולק בין המנכלים הסמנכלים הסמנמנכלים ודומיהם, ואז - היעילות לא תשתנה, ויפטרו עוד עובדים, ששכרם יחולק בין המנכלים הסמנכלים הסמנמנכלים ודומיהם, ואז - היעילות לא תשתנה, ויפטרו עוד עובדים, ששכרם יחולק בין המנכלים הסמנכלים הסמנמנכלים ודומיהם, ואז - היעילות לא תשתנה, ויפטרו עוד עובדים, ששכרם יחולק בין המנכלים הסמנכלים הסמנמנכלים ודומיהם, ואז - היעילות לא תשתנה, ויפטרו עוד עובדים, ששכרם יחולק בין המנכלים הסמנכלים הסמנמנכלים ודומיהם, ואז - היעילות לא תשתנה, ויפטרו עוד עובדים, ששכרם יחולק בין המנכלים הסמנכלים הסמנמנכלים ודומיהם, ואז - היעילות לא תשתנה, ויפטרו עוד עובדים, ששכרם יחולק בין המנכלים הסמנכלים הסמנמנכלים ודומיהם, ואז - היעילות לא תשתנה, ויפטרו עוד עובדים, ששכרם יחולק בין המנכלים הסמנכלים הסמנמנכלים ודומיהם, ואז - היעילות לא תשתנה, ויפטרו עוד עובדים, ששכרם יחולק בין המנכלים הסמנכלים הסמנמנכלים ודומיהם, ואז - היעילות לא תשתנה, ויפטרו עוד עובדים, ששכרם יחולק בין המנכלים הסמנכלים הסמנמנכלים ודומיהם, ואז - היעילות לא תשתנה, ויפטרו עוד עובדים, ששכרם יחולק בין המנכלים הסמנכלים הסמנמנכלים ודומיהם, ואז - היעילות לא תשתנה, ויפטרו עוד עובדים, ששכרם יחולק בין המנכלים הסמנכלים הסמנמנכלים ודומיהם, ואז - היעילות לא תשתנה, ויפטרו עוד עובדים, ששכרם יחולק בין המנכלים הסמנכלים הסמנמנכלים ודומיהם, ואז - היעילות לא תשתנה, ויפטרו עוד עובדים, ששכרם יחולק בין המנכלים הסמנכלים הסמנמנכלים ודומיהם, ואז - היעילות לא תשתנה, ויפטרו עוד עובדים, ששכרם יחולק בין המנכלים הסמנכלים הסמנמנכלים ודומיהם . . . . . . . .
 | 07.04.15
6.
הבעיה בבנקים היא שמנהלי משאבי אנוש בכל הרמות הם חסרי כישורים
אם תסתכלו מי מאייש את התפקידים של ניהול משאבי אנוש בבנקים תגלו שאלו עובדים מתוך הבנק שעשו דברים אחרים בקריירה ואז שמו אותם בתפקידים של ניהול משאבי אנוש. בתפקיד הזה הם נתקעים וגורמים הכי הרבה נזק לארגון ולעובדים. חבורה של אנשים ממורמרים, שנכשלו בכל התפקידים שלהם ו/או היו עציצים לאורך שנים, ואז פשוט זרקו אותם למקום שבו הם עושים את הנזק הכי גדול. אני מאמיןם שהמודל המצליח הזה עובד גם בבנקים האחרים,ולא רק בדיסקונט.
דיסקונטאי | 07.04.15
3.
פנסיה תקציבית קיימת לשכבה הולכת וקטנה של עובדים ותיקים
העלאת השכר מתייחסת לכולם ובינהם העובדים של ה 10-15 שנים האחרונות שלהם אין פנסיה תקציבית, המשכורות שלהם בממוצע שווה למשכורת הממוצעת בשוק והתנאים אינם כבעבר. כלומר החדשים סובלים וימשיכו לסבול מהתפישה כי המשכורות בבנק ענקיות ויש העלאות. בפועל עובד בנק רגיל מקבל משכורת בסיס של 7-8 ברוטו ועליה עוד תוספות שמגיעות לכמה אלפי שקלים. נגיד עוד עם ותק של 8 שנים מרוויח משהו כמו 13 ברוטו. התוספת בשכר (נגיד 4%) הם על הבסיס של 7-8. זה אומר העלאה שנתית של (תחזיקי טוב את הכסא) 280-320 ש"ח בשנה. אין ספק - חזירות לשמה. ברור לך שבמקביל מחירי הדיור, מכולת וכו' עולים בשנה באחוזים גבוהים בהרבה
תגובה לאורית | 07.04.15
1.
מדיניות שכר חזירית
איפה נשמע על תוספת שכר אוטומטית של 5-4% כל שנה? ואם מבינה נכון יש גם פנסיה תקציבית??!! וכל זה מכספינו. הבנקים מקבלים כסף זול מבנק ישראל ומלווים אותו לנו ביוקר. בנוסף יש עמלות גבוהות. איך שלא נסתכל הם תמיד ירויחו ואנחנו נפסיד. יש לעצור את הגלגל הזה!
אורית | 07.04.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת