אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אדוארד סנודן: ה-NSA מיירטת ואוספת את כל תמונות העירום ששלחתם

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
תגובה ל-5
מהתגובה שלך אפשר להבין שלא ראית את הראיון. אמנם הוא קצת ארוך אבל מדגיש בדיוק את ההפך ממה שאמרת. לאמריקאים נופל האסימון רק כשמדברים איתם על תמונות העירום שלהם. הם לא רוצים בשום אופן שזה יגיע לאנשים הלא נכונים ומבחינתם צריך לעצור כל תוכנית או סעיף שמאפשר לממשלה לאסוף תמונות עירום שלהם. להגיד שסנודן, שנאלץ לברוח מביתו ומשפחתו, וגר במדינת פח עד סוף חייו עשה את זה בשביל להתפרסם זה מגוחך. עצוב שהאנשים שאוליבר ראיין לא מצליחים להבין בכלל מה סנודן חשף ולמה הוא חשף (בדומה למגיבים פה).
יוסי | 05.06.15
5.
הקהל אדיש למידע הזה כי זה מידע חסר משמעות. מי ששולח תמונות עירום של עצמו
מראש מוותר על הפרטיות שלו, ומראש רוצה לפרסמם ברבים, אחרת למה לצלם את עצמך ערום (אין משמעות אם מישהו אחר עושה זאת בשבילך) ולשלוח זאת למישהו אחר? סנודן לא חידש כלום וסתם יצר סערה בכוס מים, לשימוש שמאלנים שאוהבים לנפנף בסיסמאות של חופש וחירות שנגזלים מהם מהמשטר. ארצות הברית זה אחד המשטרים הכי ליברלים בעולם. איפה יש עוד חופש וחירות כמו בארצות הברית? ברוסיה? בקובה? בכל אחת ממדינות ערב? בצפון קוריאה? אז על איזו פגיעה בחופש מלין אותו סנודן? במדינה כמו ארצות הברית כל אחת או אחד רק מנסה להתפרסם כמה שיותר, ולכן כותב על עצמו כל שטות אפשרית בכל מקום אפשרי (רשתות חברתיות למשל) ומצטלם כמה שיותר, ואם צריך הולך להפגנות בשם איזו אידאה כלשהי. אם כך מי שרק רוצה יוצא ברבים ובקול תרועה בעצמו, ולכן כל משחקי ה"ריגול" שכביכול הממשלה עושה נגד האזרח הם שטות אחת מוחלטת. גם פונדמנטליסטים מוסלמים, וגם קרטלי הסמים המקסיקנים, אנשי המאפייה מכל העולם - גם להם יש אזרחות אמריקאית ואם החופש שלהם נפגע כי הממשל עוקב אחריהם - זו ברכה גדולה לאזרח הפשוט ולא פגיעה בו.
איזה ריגול ממשלתי ואיזה נעליים | 07.04.15
2.
יש פער משמעותי בין הכותרת לבין הנכתב בגוף הכתבה
הכותרת:ה-NSA מיירטת ואוספת את כל תמונות העירום ששלחתם. בכתבה: כל מערכת ומערכת שחשף י כ ו ל ה ליירט שיחות, תעבורת רשת, מידע מרשתות חברתיות ועוד - בתוכם בין השאר, תמונות סקסטינג שמעבירים אנשים ביניהם. במילים אחרות: כן, ממשלת ארצות הברית י כ ו ל ה להציץ לכם וכנראה -כנראה!- שעושה זאת. דרך אגב, מאיפה הכנראה הזה??
דן | 06.04.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת