אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הדירקטור של ענבל אור אישר לה חריגה

76 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

74.
מגדל הטייסים הרס לנו את השכונה
נולד בחטא - אין תשתיות, מאז האכלוס כל שכונת גני ערמונים, היציאה והמבואות אליה ברמת גן פקק אחד גדול בשעות הבוקר ואחה"צ, שישי בצהריים ומוצ"ש - אסון לצאת או להכנס מהשכונה, מכוניות נוסעות באין כניסה, מעלית שלא עבדה בבנין חודשים רבים, מחירי הדירות בשכונה ירדו - בקיצור : אין עליך ענבל - הרסת לנו את השכונה והחיים!
תושב רמת גן | 12.04.15
71.
זבוטינסקי 104
עכשיו חיים כהן יפעיל את כל כוחו להכשיר לה ברחוב זבוטינסקי 104 במקום 40 יח 187 יח כפי שמכרה לקורבנות המסכנים שלא ראו דירות וכמובן שיפעיל לחץ על חברי הקואלציה לאשר ברחוב הירדן פינת משה דיין והקונגרס 39 ני במקום 30 אביבית/שרון/עליזה/רותי/סיגל/איילת-----אתם תחת עיני הרדאר------כל הקלה תיבדק לעומק נחקה לפרוטוקולים
יוסי | 12.04.15
69.
בועדות ב ר"ג, מאמללים את התושבים הקטנים ומקדמים את המגדלים בשליטת
בשליטת הטיקונים. כל מי שנתקבל בועדות ב ר"ג מכיר את זה ויודע, אני לא יודע אם יש דברים מתחת לשולחן אבל זה המצב, ובגלל שזה המצב כולם בטוחים שמשהו עובר בצורה לא כשרה. יודעי עניין אמרו לי שלא עובר שום דבר תחת לשולחן, זו פשוט המדיניות של הרשות...אני רוצה לאמין להם (למרות הכתבה).
האיש שבקיר | 11.04.15
64.
נוכלת שרק הרווח הפרטי שלה מענין אותה !!! תברחו !!!
נוכלת שרק האינטרסים הפרטיים מעניינים אותה, ותזניח את כל שאר חברי הפרויקט. לאחר שהיא מקבלת את הכסף ומסגרת אשראי הפרויקט לא מעניין אותה יותר. והרוכש נתקע עם פרויקט בניה במשך שנים, ללא עזרה. תזהרו מהבטחות שהיא מפרסמת בעיתון, המחירים לא אמיתיים. לאחר שהרוכש קונה את ההבטחות הוא שבוי בפרויקט וכל הזמן צריך להוסיף עוד ועוד כסף. תקועה כבר 6 שנים בפרויקט שלה ,הפכה את חיי לגיהינום. תמיד הולכת על גבול הפלילי ,ואתה צריך להתמודד עם סוללת היחצנים ועורכי הדין שעומדים לצידה ובפועל הקונה ממן. תברחו .תברחו שתשמעו את השם שלה מניסיון !!!!!!!!!!!
שלווה | 10.04.15
57.
היזהרו ממנה-נוכלת!
בתור זוג שרכש אצלה דירה לפני חמש שנים ועדיין ממתין לקבל אותה (אם תסתיים הבניה בכלל) אני רוצה פשוט להזהיר: אל תאמינו לאף מילה שיוצאת מפיה. האישה הזו סובלת מבעית אמינות קשה, הולכת על גבול הפלילי ומוליכה שולל את מי שקונה אצלה דירה. לעולם לא לוקחת אחריות אלא תמיד מגלגלת אותה ואת מחדליה לאחרים. מתי כבר מישהו יתבע אותה ויחשוף את מעשיה?
רעות | 09.04.15
56.
אור + חושך
מקרה קלאסי של נותן שוחד ומקבל שוחד, לא צריכים יותר הוכחות מאלו שרואים בשטח. מקבל השוחד, מהנדס העיר, נותן השוחד עינבל אור, ואין זה משנה כלל אם המקרה אירע שנתיים שלוש לפני המינוי, עצם המינוי מראה על כוונה נסתרת בזמן אישור התכנית. אני מקווה שהיועץ המשפטי של העיריה / הפרקליטות יתנו את דעתם על המקרה ויפעלו בהתאם.
בן ארי | 09.04.15
55.
חיים כהן
עבר להיות לכמה שנים מהנדס המועצה המקומית רמת השרון לפני שחזר להיות מהנדס העיר רמת גן. בתקופתו כמהנדס העיר ברמת השרון הוא הרס את האופי השקט של המקום , יזם ואישר ביד רחבה בפעם הראשונה בתולדות המקום, בניית מגדלים רבי קומות. בהתחלה אישרו 10 קומות ואחרי זמן מה, כשהתנגדות התושבים שככה אישרו תוספת של עוד 2 קומות. (הודיעו על כך במודעה קטנטונת בעיתונות). תשתית תחבורתית ותשתיות אחרות לא נבנו והתוצאה היא שרמת השרון היא מקום צפוף, חסר מקומות חנייה ועם בעיות תחבורה קשות במיוחד בשעות הבוקר. למשלחות של תושבים מוחים הוא התייחס בזילזול. מי יודע מה הנחה אותו.
יאיר | 08.04.15
48.
למה אתם חושבים שכל מיני פקידים מוכנים לעבוד בשביל שכר ציבורי ?
במגזר הציבורי פקידים בכירים מקבלים שכר של נניח 30 אלף שקל. במקביל פקידים דומים במגזר הפרטי מקבלים מאה אלף שקל ויותר לחודש. אז למה בכלל הפקידים המוכשרים האילה עובדים במגזר הציבורי ? התשובה פשוטה במהלך שירותם הציבורי הם בעצם גם "עובדים" עבור המעסיק במגזר הפרטי שמשלם להם על עבודתם בעין יפה לאחר שהם פורשים מהמגזר הציבורי ועוברים למגזר הפרטי. כחוק ושלא כחוק.
 | 08.04.15
46.
איך הרשו לבנות בנין של 8 קומות ברחוב של 3 קומות במעלה הצופים ,והרגו את איכות החיים.
בלי אפשרות להרחבת הכביש, קשה להיכנס ולצאת,רוורסים כל הזמן, בלי חניות מספיקות , וגם סניף של הצופים בעזרת פינוי בינוי כל הבתים בני 3 קומות יצמחו לגובה.וגן הקופים מוזנח אולי בגלל ההתנגדות הירוקים[איפה הם אחרי הבחירות?]לבנית מגרש חניה תחתיו.. המתכננים לא מביאים בחשבון בעיות חנייה של דיירים ואורחים ,יש תמורה לארנונה ופתרון לתשתיות המוזנחות . -השכרת אופניים. יסעו על המדרכה [ ידרסו קצת הולכי הרגל שעל המדרכה .ככה תקטן הצפיפות ולא צריך כביש]
 | 08.04.15
45.
אף אחד לא מתעניין איך קיבל צבי בר כמעט חינם שליש דונם
קבל אותו בפרוטת זה היה שטח ציבורי שעליו אסור לבנות מוכן להתערב שהשטח כבר הוכשר אחרי שנקנב בפרוטות ושווה היום מיליונים לבדוק אם אמנם מהנדס העיר שבו מדובר הכשיר את המקום לבניה ואם כם האם שולם עליו מס השבחה אם צריך
 | 08.04.15
36.
חיים כהן אישר את כל השירקעס של צבי בר ומוזר שלא נחקר
אישית נכחתי בדיון בערעור בוועדה המחוזית ושמעתי את כהן אומר חצאי אמיתות ליו"ר הוועדה. שקלתי להגיש נגדו תלונה. האיש ליווה את צבי בר עשרות שנים. כפי שכבר ידוע היום צבי בר היה מאשר ליזמים דברים שאינם חוקיים, (על חלק מהם הוא הורשע בשוחד ), כל זה לא יכול היה לעבוד חלק אם מהנדס העיר לא היה משתף פעולה. לא סתם סגנית מהנדס העיר היום קיבלה צו הגנה ממבקר המדינה. את עיריית רמת גן צריך היה לפזר ולמנות וועדה קרואה. בלי עזרת מאכר בעיריית רמת גן אי אפשר לבנות בוטקה על דונם פרטי, ועם מאכר אפשר להרים גורד שחקים בגן ציבורי.
mik776 | 08.04.15
28.
זו בדיוק הבעייה-אזרח פשוט נופל בין הכסאות כשהליך תכנוני רקוב
ומאושר צריך להפוך להליך משפטי עתיר משאבים - יש פרצה בהליכי התכנון בהם כאשר הועדות מתנהלות באופן של "יד לוחצת יד" והליכים תכנוניים מאושרים למרות שאינם באמת חוקיים, האזרח נותר ללא מענה תכנוני וההליך היחיד האפשרי הוא הליך משפטי ארוך ויקר שהאזרח הפשוט לא יכול לו. כך נוצרות מפלצות נדל"ן, עיוותים נוראיים ואומללים ולאזרח הניזוק אין אל מי לפנות! את הפירצה הזו מנצלים יזמים ש"יודעים" כיצד "לשלם" והיכן לעבוד. עצוב שמדינה שלמה משלימה עם עובדות עצובות כאלה וליקויים שכאלה אינם מטופלים על ידי חוק, כנסת, ועדות ומפקחים. בוא נקרא לדבר בשמו, לא חייב לעבור כסף מזומן כדי שהדבר יהיה רקוב ומושחת. מי שמכיר את ההליכים יודע בדיוק כיצד דברים עובדים ולצערנו, אם מישהו לא יתעורר לעצור זאת נמצא עצמנו חיים בין גושי בטון מכוערים ותקועים ללא שמש, אור ואויר. איך אומרים, "הפירצה קוראת לגנב".
אזרחית מודאגת | 08.04.15
24.
זה למה מדינת ישראל תיכחד - בגלל השחיתויות ולא בגלל המצב הבטחוני
אנו במו ידינו הורסים את המדינה והופכים אותה למדינת קומבינה ושחיתויות. הנוהל הלא תקין הפך לנורמה: " חלק מההקלות מקובלות בעיר" טענו בוועדת הערר. אז אם זה מקובל - מדוע זה בחזקת הקלות בכלל? הכל עקום פה במדינה ורעוע וזה מה שישרוף אותנו. אנו נישרף באש השחיתות ואי התקינות של המינהל. כשקראתי את הכתבה הזו הבנתי שאין באמת מה לחפש פה ולגדל פה ילדים שיצטרכו לסבול מהקומבינות פה.
מצפון הצפון | 08.04.15
22.
השחיתות חוגגת
היתרי הבניה ה"חוקיים" שהוצאו בר"ג בשנים האחרונות הינם שערוריה ופגיעה קשה בעיר ובתושביה. בחסות נימוקים תכנוניים כביכול, נעשו ונעשים פשעים שמנוגדים לכל שיקולי תכנון מקצועיים. ברור שהשחיתות חסרת הבושה חוגגת. צריך לעצור את כל ההליכים שמתנהלים כדי להציל מה שעוד ניתן.
אדריכלית ומתכננת ערים | 08.04.15
18.
מדהים כמה תת רמה השחיתות שקיימת
העיריות במדינת ישראל הם ללא ספק השילוב הכי קיצוני של טמטום ושחיתות ביחד. אבל מי שמטומטם באמת זה אנחנו שעדיין לא שרפנו את הגופים האלו. ממש לשרוף. קומו עם לפיד ולכו לשרוף את העיריה הקרובה למקום מגוריכם. אחרת עבריינים כמו ענבל אור ימשיכו לעבוד על אנשים ויום אחד גם עליכם. ממש בדיחה. כל אחד יכול להיות מתווך שמבטיח הבטחות ולפעמים מקיים, ותמיד גוזר קופון. אין משטרה, אין מערכת משפט, אין אכיפה - זה בידיים של האזרחים - קומו ועשו מעשה!
צאו לשרוף את העיריות | 08.04.15
8.
אור השמש וכו' וכו'
לחשוף את מעשיו של חיים כהן בפרוייקטים ברמת גן, גם התמא"אות וגם רבי הקומות. חיים כהן שותף בכיר להרס העיר בכך שאישר כל חריגה וכל סקנדל תיכנוני. בשנים הרבות שמילא את התפקיד שכח כהן שתפקידו להגן על הציבור והפך להיות פקיד הקבלנים עליהם הגן והכשיר כל שרץ שהגישו לו לצלחת.
רמת גני  | 08.04.15
2.
הבנייה ברמת גן-בכייה לדורות,ללא שום תכנון סביבתי=סלאמס בהיתהוות
בשל הקירבה לתל אביב בונים מגדלי ענק בלי פרופורציה לגודל הרחובות ולתשתיות העיר. התשתיות ברמת גן מתאימות לשכונות של בתים פרטיים ובנייה נמוכה,ומה שקורה עכשיו זה חיסול איכות החיים המינימלית בעיר.מזכיר את עזה.
דודי | 08.04.15
1.
פטנט לא חדש
הפטנט הזה לא התחיל אצל ענבל. אם נחזור כמה שנים אחורה, יש לנו את ניר גלעד. ניר גלעד היה בתפקיד בכיר במשרד האוצר, זוכרים? אחת ההחלטות האחרונות שעשה בתפקיד זה היה מענק(או שם אחר) של 120 מיליון לעידן עופר. תנחשו מה קרה לניר גלעד מיד אחרי שפרש ממשרד האוצר? לא תאמינו, אבל הוא קיבל ג'וב אצל עידן, מנכ"ל החברה לישראל(או משהו דומה). היום ניר קוצר את מה שהוא זרע במשרד האוצר. מרוויח הרבה מיליונים שכר ובונוסים אצל עידן. סיפור יפה, מה אתם אומרים?
אריקו | 08.04.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת