אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

תל אביב בין 15 הערים היקרות בעולם - גם בדירות יוקרה

28 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

28.
עכשיו שיעשו השוואה גם בשכר
גם בתל אביב כן ,טירוף 300 משכורות חיציוניות הזווי ,בוא נגיד את האמת קרטל הקבלנים איגוד בוני הארץ (בדיוק כמו שהיה בסלולרי) עד שלא יכנס להם תחרות (גם ככה העובדים בתחום זרים וערבים וכ"ו הישראלים בתחום מביאים רק את העושק שאנו רואים) לא יעזור כלום הם יחריבו את העם כלכלית ויהרסו את המדינה ,בונים הם לא. מומלץ לשנות את שמם איגוד עושקי ומשעבדי הארץ.
dd | 13.04.15
23.
לרועי מ 14 ואחרים
אני גר שש שנים באירופה, טוב לי ואני מרוצה, אבל אני גם רואה המון ישראלים שבאו לכאן וזה לא מתאים להם, קשה להם, הם לבד, הם שונאים את המקומיים. זה לא מתאים לכל אחד. עוד דבר שלא סיפרו לכם- אחרי שאתה עוזב את הארץ בשום מקום לא תרגיש 100% שייך, גם לא אם תחזור לארץ, גם את זה ראיתי. זה מאוד טרנדי לדבר על מעבר לחול, זה לא מתאים לכולם ואל תעשו מזה דת, תנסו, תראו אם זה משהו שאתם יכולים להתחבר עליו ואל תעשו את זה משנאה לישראל, ישראל מדינה נפלאה, עם אנשים טובי לב וחמים, עזבתי אבל אני תמיד אוהב את ישראל
רועי - אחר | 12.04.15
22.
14 -רועי צודק
גם אני עזבתי לאירופה ואין ספק שזה קשה ,שפה ,חברים ,משפחה ..אך אין ספק שקיבלתי איכות חיים ,בישראל הגעתי לרמת סטרס שכמעט הייתי זקוק לעזרה פסיכייאטרית ,ממשלת ישראל עושקת את הציבור ומנהלת טרור כלכלי נגד אזרחיה ,עלות המחייה בישראל כבר מזמן לא שערורייה כי אם מעוררת גיחוך ,חברים מקומיים פשוט חושבים שאני הזוי כאשר אני מספר להם על עלויות המחייה בישראל ,אל תטרחו לקלל אותי ,אני תרמתי את מיטב שנותי בהגנת המדינה וגם נפצעתי בשרות ,גם אם רציתי להשאר להלחם על המדינה שבא נולדתי לא היתה לי אפשרות כלכלית
מתפרנס בגולה  | 11.04.15
15.
תל אביב בקרוב העיר היקרה בעולם
בערי אסיה ואירופה ולמעט NY הריבוי הטבעי שלילי והביקוש קטן ומחירי הדירות עולים מכוח האינרציה בלבד. בישראל הריבוי הטבעי הגדול ביותר,השטח הפנוי לנפש הקטן ביותר,הצמיחה הגבוה ביותר ,וכולם רוצים לגור בת"א-עיר של 400 אלף תושבים מתוכם 150 אלף דירות במרכז העיר ובנייה של 1,000 דירות חדשות בלבד לשנה.
רינת | 10.04.15
14.
ישראל זה עבודה בעיניים, מזל שעברתי לארה"ב בזמן
כל מי שיכול לעזוב את ישראל ויש לו אפשרויות, שיקום ויעשה את זה! חד משמעי. זה לא קל לקום ולעזוב את המדינה שלך למקום חדש וזר עם שפה חדשה אבל במדינות דוברות אנגלית המעבר די פשוט וההקלה שמגיעה אחרי כמה חודשים של התאקלמות זה כאילו הגעת לעולם אחר. החיים בישראל פשוט סיוט, אין סוף בעיות, כל פעם צץ משהו אחר והשקט הנפשי בארץ הזאת כמעט ולא קיים אצל רוב האנשים. אני מראש רוצה לחסוך מהטמבלים שיגידו שאם ככה אז למה אני גולש באתרים בישראל: אלו תגובות כל כך מפגרות, ישראל היא המדינה שבה נולדתי, גדלתי, שירתתי בצבא ועברתי המון דברים בה, ועדיין רוב המשפחה שלי שם ותמיד יהיה געגוע מסויים ותמיד יעניין אותי מה קורה בישראל, אבל לעזוב הכל ולחזור לחור העלוב הזה? אין שום סיכוי!
רועי | 10.04.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת