אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המבחן הגדול של השייח'

3 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
לברצלונה ואתלטיקו אין הרבה בעיות
לאתלטיקו יש לא מעט שחקנים צעירים שמשולבים העונה במטרה להפוך לשחקני הרכב קבועים בעתיד הקרוב.. לברצלונה יש את הקבוצה השניה של המועדון שמחזיקה כמה מהשמות החמים ביותר מבחינת פוטנציאל (אלן חלילוביץ' לדוגמא).. אז כן.. הסגל של הקבוצות כבר לא צעיר.. אבל אלו קבוצות שיכולות מהר מאוד להצעיר את הסגל.. מה שסיטי תתקשה לעשות כל עוד שחקני הנוער של הקבוצה לא יקבלו דקות משחק משמעותיות
טל | 14.04.15
2.
לברצלונה ואתלטיקו אין כאלה בעיות
יש להם מלא צעירים שמגיעים כל הזמן מקבוצות הנוער. ברצלונה כרגע בבלגאן ניהולי, אבל עדיין יש לה לפחות שחקן אחד שעולה כל שנה מהנוער. מנצ׳סטר סיטי שופכת מלא כסף. בליגה זה הצליח לה לא רע בכלל, היא הפכה להיות חברת קבע במועדון 4 הגדולות שמוביל לליגת האלופות (לרוב על חשבון ליוורפול, השנה ע״ח יונייטד) ובסוף גם ההצלחות הבינ״ל יגיעו, אבל זה עניין של מזל, מסורת של מועדון, ונסיון של שחקנים במעמדים הללו, לא רק יכולת נטו על המגרש. בכל מקרה העונה הם חייבים לחזור למקום 3, ולהרחיק את עצמם מגביע אופ״א.
צ | 14.04.15
1.
בלבול מוח
הסגל של סיטי מצוין הבעיה היא המחייבות של השחקנים למועדון, הבעיה השנייה היא המאמן. הזדקנות?לרוב שחקני המפתח של סיטי יש בין 3-5 שנים(לחלק אפילו 7 שנים), אם כי יש 3-4 שחקנים שסיטי צריכה להחליף מפאת גילאם, ויכולתם. פייר פלי? היא יכולה לעקוף אותו. קבוצה שבאמת בבעיה היא ברצלונה.-היא לא יכולה להחתים שחקנים בקיץ הבא.-רוב שחקני הספסל שלה הם צעירים, שהם לא בדיוק הדבר הבא בכדורגל בלשון המעטה.-אינייסטה המזדקן ממעט לככב העונה, צאבי מסיים את דרכו בבארסה, אלבס עוזב אין לו מחליף ראוי בבארסה ואי אפשר לקנות כזה.
אני | 14.04.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת