אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"המאגר הביומטרי חיוני לישראל", קבע דו"ח של רשות המאגר הביומטרי

31 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

31.
ל20
יגידו שאתה שמאלני, ואז יהיה להם יותר קל להכניס אותך לכלא. וזה לא יהיה 2 מיליון. אין 2 מיליון אנשים חכמים מספיק במדינה הזאת בשביל להבין מה הולך פה.. אל מול המון משולהב ומפוחד, נסומן כאויבים פוליטים( של טייקונים). זו בדיוק הייתה הרטוריקה של המערכת הבחירות האחרונות וזה עבד.
תגידולישזהחלוםרע | 07.05.15
29.
פגיעה ביכולת הוכחה להמצאות במקום מסוים - במשפט פלילי
כיום המצאות טביעות אצבעות באתר פשע מהוה הוכחה כי בעל טביעות האצבע היה במקום. בעתיד, כאשר המאגר הביומטרי ידלוף, וזה יקרה כמו כל מאגר ממשלתי אחר, כאשר תעלה התביעה במשפט פלילי המצאות טביעות אצבע, תעלה מיד טענת הגנה - תוכיחו שטביעות אצבע אלו לא הועתקו מהמאגר... זו ירייה ברגל למערכת אכיפת החוק, המשטרה והתביעה הפלילית.
אחד העם | 03.05.15
24.
הסכנה היא, שהמאגר ייחשב כקובע מוחלט, ואני אפילו לא אוכל לערער
אם אחשוב שגנבו לי את הזהות. מה הטעם ב"כולת איתור הרכשה כפולה" , כשכל הרשויות יסמכו לחלוטין על המאגר, וכל מי שיטען שזהותו נגנבה יצטרך לעבור מסע עינויים בירוקרטי כדי למצוא מישהו שבכלל יקשיב לו. זה אף פעם לא הטכנולוגיה, זה השימוש בה!
עמית | 14.04.15
23.
מערכת הובלה דייקנית ברכבות חיונית ביותר
כך קבע אדולף בשולי ועידת ואנזה בשיחה ידידותית עם היידריך על כוסית שנאפס. בסיכום הועדה החליטה על הקמת רשות רכבות מיוחדת שתטפל בנושא. רשות הרכבות המיוחדת שהוקמה במהירות, קבעה לאחר מחקר מדוקדק כי אכן הרשות חיונית ביותר לצורך הוצאה לפעול של הפתרון הסופי.
 | 14.04.15
22.
משרד הפנים לא יראה אפילו טביעת אצבע חלקית של אף אחד מבני משפחתי....
לא צריך מאגר, זה לא יתן שקט ובטח שלא יעזור כנגד משפחות הפשע של מדינת ישראל. אז די. אולי תעשו גם לפלשתינאים אחרי הכל הממשלה הזו רוצה לספח את איו"ש על יושביה למדינת ישראל. או שיעשו רק לתומכי הליכוד והימין בישראל...
שמאל שפוי | 14.04.15
5.
אחרי שהליכוד וש"ס רימו בעשרות מנדטים חובה ביומטרי,ולא בטוח שזה יעזור.כנסו
כל עוד משרד הפנים נמצא בידי הנוכלים,ש"ס וליכוד ובשליטתם המלאה,הם מסבנים,ומרמים את כולנו,והמיבור המטומטם לא עלה על זה. יצא שאלי ישי שבא מאותו בית ספר לנוכלים,חשף את תבת הפנדורה ואמר כי זייפו לו מעל מיליון קולות,זה אומר דרשני,שהוא יודע את השיטה, די מושחתים נמאסתם,גנבתם לנו את המדינה, אסור לתת לליכוד או לשס את הפנים,השחיתות של המיליארדים בשלטון המקומי והמרכזי תמשך. לכן יש לברחיק את הנוכל דרעי,שיושב כחתול השומר על השמנת כדי להמשיך לגנוב,הוא ואלפי העמותות שרוקנו את התחתון של ביבי.
ציבור מטומטם | 13.04.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת