אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הטאבו האחרון

28 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
שטויותתתתתתת
לכל אלה שדואגים לצפון קוריאה ולחיילים שנלחמו במלחמת העולם השנייה: לקוריאה אכפת מאתנו בכלל? האנטישמיות שעד היום קיימת כלפי העם היהודי? אז למה זה אמור לעניין אותי, אני לא אתפלא גם אם הם לא אוהבי ישראל..... לגבי החיילים נלחמו שם אלפי יהודים שנפלו כגיבורים ומקום קבורתם עד היום אינו נודע - יש לנו במשפחה הרבה הרוגים מאותה המלחמה. ואתה יודע למה הם נלחמו?! כי הם הרגישו איום מהצד הגרמני לכן קמו ונלחמו, פחדו מהכיבוש אחרת לא היו מזיזים עצב אצבע, בוא נהיה ריאליים לאף אחד לא היה אכפת פרט ליהודים עצמם כגון בארה''ב שעשו הפגנות ועודדו את אמריקה להגן על עמנו, אם לא אותה הפגיעה מצד גרמנייה באונייה של ארה''ב היא לא הייתה מצטרפת. ראיתי המון סרטים דוקומנטריים, וכקראתי המון כתבות ממליצה בחום.כולם ידעו והתכחשו, שתקו. רק אותם תושבים של המדינות שהשתלטו עליהם הגרמנים ומעטים מבניהם חסו עלינו ואף הצילו יהודים, ו ''השם'' שאתם מכנים אותו בזלזול כה רב קיים וישנו וראה הכל תאמין לי.והשאלה למה הוא לא עשה כלום תחשוב לבד על התשובה אם אתה מספיק אינטליגנט. הלילה ראיתי בהוט 3 את הסרטים על יהודי בלרוס ואם כל הכאב והבכי והצער אמרתי לעצמי לפחות הם נהרגו במקום ללא סבל בגטאות, ממגיפות, מחלות, ניסויים, אונסים, מכות והתעללויות, אה ולגווע מרעב. היה הכל מהכל בגטאות אני מאמינה לכל עדות וסיפור ושאפו לכל אלה שמקדישים מחצית מחייהם לגילויי מאורעות חדשים, מורידה בפניכם את הקובע. להיוולד יהודי זאת זכות גדולה, אחרי כל מה שחווה העם היהודי הוא עודנו קיים חזק ואיתן!!!!!! ולאלה שלא מאמינים ב ''שם'' לא מגיע לכם להיקרא יהודי, כי ישראלי זהו מונח מופשט!!!!!
יפית | 16.04.15
23.
במקום שבו היו יחסי כוחות כאלה, בהכרח היו מקרים של ניצול מיני.
אין בכלל ספק שבמקום בו היו גברים שיכלו לפקד על חיים ומוות בתנועת אצבע, שמחירה של פרוסת לחם אחת היה כל כך גבוה - בהכרח היו מקרים רבים של ניצול הכח הזה כדי לקבל מין. נכון שלגרמנים היתה חובה שלא "להיטמא" במגע עם יהודיות, אבל היו הרבה הזדמנויות לעבור על החוק בסתר, ואם היתה סיבה לחשוש שהקורבן יתלונן, היה לכך פתרון פשוט... ולא לשכוח שבשואה היו לא רק גרמנים, אלא גם עוזרים ומשתפי פעולה שהרגישו פחות מחוייבים לחוקי הגזע. אם אפילו אצל חיילי האו"ם היו מקרים של אונס נשים במחנות פליטים שבניהולם - אין סיבה לחשוב שהנאצים היו טובים יותר.
א | 15.04.15
15.
כנער קראתי ספרי "סטאלג" והבנתי שהיו שם דברים גרועים
גדלתי כילד של הדור שהיה בשואה.הורי לא היו שם לשמחתי.הם הצליחו לעלות ארצה לפני הגיהנום,אך רוב חברי היו ילדים שנולדו בארץ,דור ראשון לניצולי השואה. סיפרו לנו כל הזמן סיפורים מהשואה,אך את הנתונים המיניים אספנו מספרי הסטאלג שהיו אז פופולאריים.עד היום אינני יודע מהיכן הופיעו הספרים האלה שתיארו עינויים עם אקט מיני,ולכן מהימנותם היתה תמיד בספק. אף לא אחד מאותם ניצולי השואה לא הזכיר משהו שגלש להטרדות מיניות,כך שבאמת לא ידוע הרבה על הנושא,למרות שאין בכלל ספק שזה התרחש כל הזמן,בעיקר כשהגרמנים עשו ביהודים מה שבא להם. איך שלא נסתכל על הדברים המשפט המפורסם רק מתחדד עם הזמן. לא נשכח ולא נסלח!!!
חיים | 15.04.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת