אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

תשכחו מוויזה: הדרכונים השווים ביותר בעולם

39 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

38.
דרכון אמרקאי על פנים- הצרפתי והגרמני טובים
האמרקאי לא שווה למרות הדרוג- מדינות מרכזיות לא נכללות בכניה בלי ויזה המדינות הותיקות באיחוד הם הדרכונים הכי טובים בעולם צרפת גרמניה ספרד פורטוגל שבדיה פינלנד לא המדינות שנכנסו לאיחוד מאוחר לכל הגוש המזרחי יש דרכון אירופאי ולא ניתן להכנס איתו בלי ויזה לארצות הברית
זה אני | 24.02.17
29.
ההתייחסות לדרכון כאל משהו שפותח דלתות לחיים היא מוטעית מיסודה.....
המיתוס שדרכון גרמני מקנה לך יכולת השכלה גבוה חינם הוא מגוחך. כדי ללמוד באוניברסיטה בגרמניה צריך לדעת את השפה הגרמנית על בורייה. גם אם יש אי אלו קורסים שאפשר ללמוד באנגלית עדיין זה לא מקנה כלום. אז מי שלא נולד בגרמניה ולא מדבר גרמנית שוטפת הדרכון הגרמני זה לא כלי בשבילו ללימודי השכלה גבוה ובטח שבטח לא למציאת עבודה אחר כך בשוק המקומי. זה נכון גם לכל מי שיש לו דרכון מאחת מהמדינות הסקנדינביות או כל מדינה שמאפשרת לימודי השכלה גבוה חינם לאזרחיה. דרכון אמריקאי ואזרחות אמריקאית מצריכים תשלומי מס למס ההכנסה האמריקאי, על כל חיסכון, דירה, בית או רכוש אחר שיש למי שהוא אזרח אמריקאי וחי במדינה אחרת. ועכשיו אובמה החמיר את כל החוקים האלו. כך שאחזקת אזרחות זרה זה לא מפתח פלאים להצלחה כלשהי בעולם או אפילו למימוש עצמי כלשהו.
הרבה דרכונים | 17.04.15
25.
ויזה לארה"ב - מה שהרוב לא יודעים
ארה"ב כבר הודיע בעבר שהיא מוכנה לתת לישראלים להיכנס ללא צורך בויזה, בתנאי שיתנו לאמריקאים להיכנס לארץ בלי שיתרידו אותם בבידוק הבטחוני, הן בכנסיה והן ביצאיה. יש באמת סכנה בהסכמה על העסקה הזו - אבל היא בסופו של דבר הוגנת. אנחנו נתן לכם להיכנס למדינה שלנו בלי כל הבלאגן אם גם אתם תתנו לנו. בסוף, מי שסרב, זו הממשלה שלנו.
גלובוס | 17.04.15
15.
כתבה שטחית מבוססת מספרים בלבד (ראינו מה שווה סטטיסטיקה)
א. רבות מהמדינות שמחייבות ויזה על דרכון ישראלי, - לא שווה בכלל לבקר בהן לתייר הממוצע. ב. הדרכון הישראלי ( היחיד שיש לי) בעיניי הוא הכי שווה כי ישראל היא המדינה היחידה בה אני הריבון. ג. ובעיניי כל אלה שמחזיקים או מחפשים דרכון נוסף "שיהיה" הם נפולת של נמושות בפוטנציה (לא אני המצאתי את זה) ובוגדים ברעיון הציונות..
אבי | 17.04.15
12.
ל - 5, בגלל שהישראלי הממוצע מתנחל בכל מקום שהוא מגיע אליו
בוא נשים הכל על השולחן - יש יותר ישראלים שיהגרו לארהב מאשר אמריקאים שיהגרו לישראל. ובגלל שישראלי עוסק בעבודה ללא אישור בכל מקום שהוא מגיע אליו הדירוג שלנו מבחינת ארהב ירד והתייר הישראלי נחשב כ "סיכון להגירה"
תומר | 17.04.15
7.
המבחן לוקה בחסר משמעותי
אם אני יכול להכנס לעשר מדינות שאף אחד לא רוצה להכנס אליהן - זה פחות שווה מהזכות להכנס לארה"ב או כל מיני מדינות מתוירות אחרות. לכן, למשל עם דרכן עיראקי אוי אפשר להכנס ל38 מדינות, אבל כולם בטח מדינות ערביות, או עניות. מדינה שמכבדת את עצמה לא תתן למחזיק דרכון עירקי להתקרב אליה...
 | 17.04.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת