אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לא ייאמן: במחיר של דירה בתל אביב אפשר לקנות ארמון בצרפת

63 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

60.
דוגמא לדירת יוקרה בפריז מאתר נדלן:
$17,000,000 מחיר מציאה מטורף! 4 חדרי שינה במרכז פריז רק 17 מיליון דולר!! בעודף שנשאר לכם מקיינת ירוחם אפשר לקנות 4 חדרים למי שלא מאמין קישור לאתר נדל"ן בפריז... כמה קל לבדוק אמינות של כתבות היום. http://www.christiesrealestate.com/eng/sales/detail/170-l-14-f1305141717700008/sale-apartment-7th-arrondissement-of-paris-invalides-paris-pa-75007
בר | 24.04.15
56.
צר לי לקלקל את החגיגה - ישראל במקום 11 באושר באזרחים
בישראל האזרחים נהנים יותר מברוב המקומות בעולם - עובדה לפי סקר של האו"ם. בישראל חיים יותר מברוב המדינות. בישראל הביטחון האישי גבוה יחסית (כן כן, למרות המלחמות) בישראל האזרחים די מבסוטים (לא בתקשורת כמובן) לכן ה"עדר" של המגיבים הממורמרים (משמאל ומימין) זאת עוד תופעה של חופש ואושר "מסוד של ישראלים"
ישראל | 24.04.15
48.
דירה לאומת טירה
ההשוואה באה להראות שבארץ המחירים חסרי שום פרופורצייה למה שמציעים והמחירים רק יעלו, מר או גברת 47 את לא תיקני דירה בחיים ומגיע לך כי בחרת ביבי ובחרת ב"חיים" אז תשבי באוהל או בחדר אצל ההורים ותחכי שביבי יציל אותך מהפצצה האיראנית ועל דירה את יכולה רק לחלום. לי לא אכפת מחירי הדיור לי יש דירה ועבודה וכל מה שצריך לחיות חיים נעימים ושקטים ורציתי לשות שינוי כדי שהחיים יהיו טובים לכולם העם בחר ועכשיו תחיו עם התוצאות ועל תבכו. תראו איך אנשים בעולם קונים דירות מקימים משפחות חיים בשקט ושלווה ואתם תחיו באוהל בלי תקווה לעתיד העיקר שביבי "יציל" אותכם מהפצצה האיראנית.
ריטה | 21.04.15
43.
כתבה מפגרת
אני גר בצרפת וקניתי דירה של 60 מטר ב400 אלף יורו!... הטירות שמוכרים זקוקות לשיפוץ רציני שעולה הרבה יותר מהמחיר קניה שלהן, לפני שאתם כותבים שטויות תחקרו יותר... קונים ב2 מליון וצריך לשפץ בלפחות 10 מליון. זו הסיבה שכרגע אנשים לא רוצים לקנות טירות אין להן ביקוש!..
רועי | 21.04.15
23.
איך דירה עלובה במדינה שסועת מלחמות וטילים במזה"ת עולה ככה ???
בסוריה, לבנון ואפילו אצל שכנינו הפלסטינאים ברמאללה ושכם המחירים פחות מחצי מאצלינו. איך המחירים הגיעו לרמה לא הגיונית בעליל למדינה כמו ישראל. המחירים פה היו צריכים לצנוח למחירים של 500 אלף לדירה חדשה מקבלן על פי כל היגיון. פשוט הממשלות יזמו את הבועה המטורפת הזו. זו היתה החלטה ממשלתית לא לבנות דירות ולתת לפיצוץ האוכלוסין לעשות שמות במחירי השוק. מישהו צריך לשבת בכלא על הפשע הזה שנעשה לאזרחי ישראל.
גולן | 20.04.15
18.
מסכנים הצעירים שרוכשים דירה ב 2015, הם לחלוטין נאלצים להמר, ועל סכום ענק:
ההימורים הם: שכחלון יכשל בהגדלת היקף הבניה למרות שהוא הבין שזה המבחן שלו (וגם ביבי הבין זאת לאחר דו"ח המבקר והצניחה בסקרים). שהריבית בארה"ב לא תעלה בשנים הקרובות, כי אם כן גם בנק ישראל יאלץ להעלות ריבית, הביקוש יעלם והמחירים יפלו. שלא יהיה מיתון או אבטלה למרות שפעם בכמה שנים יש. שלא ישנו את מדיניות המיסוי (שלא יכבידו על הנדל"ן ושלא יקלו על הבורסה), כי דברים אלו יקטינו את הביקוש, ויגדילו את היצע הדירות למכירה בלוחות. שתוכנית "מחיר מטרה" לא תוריד את הרצון לקנות דירה בשוק החופשי הרגיל במחיר מלא. הסכנה בעיקר אם היא תהפוך לשיטת השיווק העיקרית. שלא יוטלו הגבלות משכנתא רציניות יותר, שיקטינו ביקוש ויכולת לקנות. בשנה הקרובה המחירים אולי יעלו במעט (כי הריבית כבר לא יכולה לרדת יותר) אך האם אתם קונים רק לשנה? מגמת ירידות תגרום מייד לכולם לשבת על הגדר ותחזיר את האמון בממשלה. אם מחיר הנכס יורד 5% בשנה שווה לשלם 3% שכר דירה ולהמתין.
בכל השקעה יש סיכון | 20.04.15
1.
קשקוש. כשיש שטח כמעט בלתי מוגבל, המחירים יותר נמוכים. טבעי וברור.
במדינת ישראל, שהשטח שלה מוגבל עד כדי בכי, המחירים תמיד יהיו גבוהים. אין מה לעשות. גם אם יפשירו מחר את כל השטח לבנייה (חס וחלילה), תהיה ירידה זמנית, ובסוף הכול ייתפס ושוב תהיה עלייה מטורפת. זה המצב. מדינה בגודל קקי של זבוב.
 | 20.04.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת