אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נתניהו התחרט: לא יאשר פטור ממע"מ על מוצרי יסוד

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
עכשיו אחרי הבחירות יסבירו לנו למה אי אפשר לקיים
לפני הבחירות הבטחות מכאן ועד להודעה חדשה (ימי משיח ) אחרי הבחירות מסבירים לנו למה אי אפשר לקיים את מה שהובטח ,(צפוי ? לא ? ) בקיצור עובדים עלינו ,וזה בהחלט מגיע לנו ,כי הרווחנו זאת ביושר קיבלנו מתנה יאת היכולת לבחור, והעדפנו לפעול מהבטן , אז מה שבחרנו זה מה שקיבלנו, נא לא להתלונן
מוי | 20.04.15
10.
נתניהו שקרן פתולוגי. הפר כבר כמה הבטחות בחירות
עבר רק חודש אחד מאז הבחירות, וכבר מסתמן שנתניהו הולך להפר לא מעט הבטחות שנתן לפני הבחירות. אזרחים שהצביעו לראש ממשלה שקרן הם טפשים. הצבעה לראש ממשלה שקרן גורמת נזק למדינה ולכל האזרחים. היה עדיף שהם יצביעו לבית היהודי או לכולנו.
מצביע ימין | 19.04.15
6.
שוב פקידי האוצר משתלטים על העם ועל הממשלה
אף אחד לא עומד באומץ מולם. לא דרעי, לא כחלון, אפילו לא ראש הממשלה. הם ימשיכו לסובב את כל עם ישראל בטיעונים פסדו מקצועיים. ימשיכו לשדוד את כולנו בשיעורי מע"מ שאין להם אח ורע בכל העולם. בגלל מדיניות המיסוי העקיף יוקר המחיה עלה למימגים מפלצתיים. מתי סוף סוף יראו להם את הדלת ויביאו אנשים הגונים שבאמת אכפת להם מהאזרחים כאן? מתי הם יבינו שלא הם צריכים לקבוע את המדיניות אלא נבחרי העם?
מירית | 19.04.15
3.
הציבור חייב לקחת אחריות פעם אחת ולתמיד....
לציבור יש את הכוח לשנות לחלוטין את מה ששום פוליטיקאי לא יעשה למענו. ומה שהכי מצחיק הוא שכל שעל הציבור לעשות הוא כלום. פשוט כלום. ליצור קפאון מוחלט במשק. אפס רכישות של מוצרי מזון, אפס רכישת דירות או רכבים, אפס קניות בכל השוק. כל שצריך הוא חודש אחד לכל היותר ותראו איך הכל משתנה בשנייה.
בוב ספוג | 20.04.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת