אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ספקי המזון הגדולים עצרו את האספקה לעדן טבע מרקט

66 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

66.
מה שהיה נגמר . החגיגה נגמרה.
יוקר המחיה הופך כבד משנה לשנה וליותר ויותר ישראלים יש פחות כסף בכיס כך שהדבר הראשון שמקצצים בו זה קניות בטבע מרקט. אם טבע מרקט ומגה קשורים בינם לבן עצמם אז ודאי שהכתובת נמצאת על הקיר ותוך חמש שנים הרשתות האלו כבר לא יהיו איתנו וטוב שכך שכן על העושק של מגה שנמשך עשרות שנים לא ניתן לומר אלא - ברוך שפטרנו.
אבי מהמרכז | 24.04.15
64.
מדהים איך נותנים לאנשים כמו קפלן לנהל אירגונים כאלו. אין להם מושג בדרך כלל
לנהל אירגונים שמטרתם רווח. הם מגיעים ממקומות שצריך לנהל, כשהם כמעט מונופול ואין בדרך כלל תחרות אמיתית. בכלל, רשתות מסוג עדן טבע, צריכות להתנהל במו מכולת, כמו רמי לוי. הוא לדעתי היה יכול להיות שותף טוב יותר, למרות שהאירגון שלו לא הכי ישר בעולם.
משה | 22.04.15
57.
54
54 אתה מדבר שטיות בק"ג... מגה רכשה את טבע מרקט הרבה לפני שפתחו את הסניף בגן העיר, אני חושב שזו אחת מרשתות השיווק שעושות כבוד לשוק ולצרכן, אנשים פה קופצים רמי לוי רמי לוי... שמעסיק את בני דודנו כן כן בני דודנו! שמשלם משכורות רעב שלנו הצרכניים יהיה יותר זול בחשבון.רמת השירות בטבע מרקט טובה, מנהלים טובים וכצרכן שחובב מזון בריאות אני חושב שמחירי הרשת זולים יותר משאר הרשתות וחנויות הטבע.כמו כן לפעמים אני מוצא מחירי ויטמינים זולים יותר במקומות אחרים. שורה תחתונה רשת סופרים מעולה שנותנת חווית קנייה שלא מוצאים ברמי לוי ובמגה
גור | 21.04.15
54.
חבל על עדן טבע מרקט
כשהיו רשת עצמאית אהבתי לקנות אצלם בסניף גן העיר בשישי בבוקר, למרות התורים הארוכים בקופה. היה כיף להסתובב בחנות ולגלות מוצרים ייחודים ומחירים לגמרי סבירים. תמיד קניתי יותר ממה שתכננתי. מאז המכירה למגה המחירים עלו ובנוסף המגוון הצטמצם והפך דומה למה שאפשר למצוא ברשתות אחרות. כנראה שבסוף יישאר מהרשת מדף של מוצרים אורגניים בסניפי מגה וזה הכל. חבל.
YYY | 21.04.15
48.
כדי לחסוך 30 שקל לשעה לקופאית הם משאירים סניפים שלמים עם שתי קופות פתוחות בלבד.
אתה נכנס רואה את התור בקופה עושה אחורה פנה ובורח. וככה הם אומנם חסכו 30 שקל,אבל הפסידו באותו הזמן 1000 שקל. זה מה שקורה שמקבלים מנהלים שגמרו "תואר במינהל עסקים" ועוד כל מיני שמות מסובכים כאלה. הבעלים של "חצי חינם" ו"רמי לוי" עושים לכול הרשתות קרקס בלי תארים ובלי נעליים. דרך אגב שאלתי לאחרונה סטודנטית למנהל עסקים, מה זה אינפלציה,והיא לא ידעה לענות. אז תמשיכו לבקש מעסיקים יקרים כל מיני "ניירות".
בוגר תיכון | 21.04.15
34.
עדן טבע-שירות לקוחות רע ומזלזל
שירות גרוע- גם פרונטלי:לקוח מול מנהל וגם ארצי.אפשר לכתוב ספר על כמה הרשת הזאת עוניינת וגרועה.החל ממי שמסדר את הסחורה ועד ההנהלה.אוכל להרחיב אך לא מגיע להם לדעת כמה הם גרועים וכל זה בשל היחס הגרוע שלהם והזלזול בלקוח.אז מתברר שבכל זאת יש דבר שנקרא קארמה....
 | 21.04.15
23.
זו התוצאה של מחירים גבוהים
כשעדן הוקמה, קניתי לא מעט בסניף הראשון באור יהודה. באותה תקופה עדן היתה זולה יותר מחנויות טבע אחרות. עם השנים, נפתחו סניפים נוספים של עדן, מה שהקל את בחירת הסניף הקרוב למקום מגוריי. אבל, לאט-לאט המחירים זחלו כלפי מעלה. בשנים האחרונות יש לעדן מתחרים זולים יותר, אך מנהלי עדן מתעקשים להשאיר את המחירים כפי שהם (ברוב המוצרים שאני צורך - 20%-30% יותר לעומת המתחרים). דבר זה הביא לכך שאני קונה בעדן לעתים רחוקות ורק מוצרים שאין להשיג אצל המתחרים ורק במבצעים (הנחה גדולה, מכירה ללא מע"מ או 1+1) שבהם כדאי כלכלית לרכוש את המוצרים. אם עדן תחזור למחירים שפויים ותתחרה עם המתחרים, היא תחזיר אליה את הקונים (אבל זה יחייב את ההנהלה לקצץ בבונוסים שלה וזה כנראה לא יקרה).
אלדד | 21.04.15
21.
אוסם ספק זניח בעדן - להפסיק לעבוד איתם כליל. לא תורמים לקונספט כלום.
מותגי אוסם לרבות טבעול, עוף טוב, בית השיטה, נסטלה, אוסם וכיוב לא מתאימים לקונספט של עדן טבע ומוטב שעדן לא תעבוד איתם יותר. בניצת הדובדבן אין מוצרים של אוסם והרשת משגשגת!! אין שום הגיון לבזבז שטחי מדף על אותם מוצרים שיש מגה/יו, שופר סל ואחרים.
טבעול ועוף טוב-זבל תעשייתי | 21.04.15
13.
עדן היה סופר נעים, מיוחד ואפילו לא יקר יחסית, עד שמגה קנו אותם, הנה למה
1. המחירים קפצו משמעותית, הייתי קונה 90% מהמוצרים שלי שם כל שבוע, הורדתי את הקניה לדברים ממש בודדים פעם בשבועיים שלוש. הנחה של שקלים בודדים על מוצרי החלב לא מכפרת על עלייה מטאורית במחירים של יתר המוצרים. 2. האיכות ירדה, הירקות האורגניים היו תמיד על סף ריקבון כל הזמן, גבינות שקניתי מהמעדניה לא החזיקו כמעט (כנראה מתחלופה נמוכה במעדניה). 3. כמות הכוח אדם ירדה, אם הייתי צריך משהו מהחמוצים, או מהתבלינים או מהלחמים, הייתי צריך להתחיל לחפש בכל רחבי החנות מישהו שיתן לי שירות ולעיתים מנהל החנות בעצמו היה נותן השירות בעמדה כי לא נמצא מישהו אחר (ואין אופציה לקחת לבד). 4. הרבה מוצרים טובים שלא היה הכשר נעלמו מהמדף. 5. הכל התמלא סלסלות "מבצעים" בכל מקום, אי אפשר היה כמעט לעבור עם העגלה מרוב סלסות, מאוד מתסכל ומיותר. 6. מבצעים שהם לא באמת מבצעים, וכל פעם אותם מבצעים (בעיקר כדי להיפטר מירקות אורגניים שנרקבים).
יריב | 21.04.15
8.
העיניים הגדולות של פרוביזור הרסו את עדן
עד לפני כמה שנים קנינו בעדן ואהבנו לקנות שם. היום אנחנו קונים שם מעט מאוד ולעיתים רחוקות. רק שלגיא פרוביזור היו עיניים גדולות והוא רצה לקפוץ 4 כיתות ולעשות מכה ובכך הנחית מכה אנושה על עדן. עדן היום אינה ברמה ובאיכות של פעם. המוצרים יקרים יותר, האיכות נמוכה יותר, השירות כמעט ולא קיים והמוצר אותו מציעים לנו כל פעם כשאנו נכנסים לחנות (וזה לא קורה הרבה) הוא כרטיס מועדון. פרוביזור הקים עסק מדהים והרס אותו במו ידיו כי נדבק במחלת החזירות.
חיים | 21.04.15
1.
דוגמא מצויינת לרשת חזירית שיחלה להצליח אילו רק הייתה הוגנת במחירים
מחד חבל מאידך אחרי שנים של שדידת האזרחים ..... רק בתקופה האחרונה החלו להוריד מחירים על חלק מהמוצרים ועדיין יקרים מאד בלא כל הצדקה. לרשת מוצריםמיחודיים בשפע רב ולהבנתי אם היו מתמקדים רק בזה במחירים טובים אזי היו מצליחים. אבל במקום זה מוכרים בנוסף את אותם מוצרים בספיר בחמישים אחוז יותר יקר.
קובי | 21.04.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת