אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

החברה או הכלב?

36 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

34.
הפרופ' דווקא כן ענה לך
הוא ביקש ממך לחשב מי ייתן לך יותר אושר ליותר זמן. מבחינה הגיונית סטטיסטית, יש יותר סיכוי שהאהבה בין גבר לאישה תדעך / תיעלם ואהבה לכלב נשארת לעד. אז להלן התרחישים, החל בגרוע ביותר: 1. מוסר את הכלב, האהבה לחברה מתה, הכאב על עזיבת הכלב לא מרפה ממך. 2. מוסר את הכלב, האהבה לא מתה אך מתקררת, כנ"ל. 3. מוסר את הכלב, הבחורה היא אהבת חייך, אבל תמיד יכאב לך על הכלב. 4. לא מוסר את הכלב, כואב לך חודש, הכלב יאהב אותך עד יום מותו ותהיה אהבה אחרת. ובלי קשר לחישוב הקר - מי שאוהב אותך לא יפגע בך. תישאר עם אדם כזה ותאבד את עצמך, חתיכה אחרי חתיכה, עד שתיראה כמו הגברים האלה עם המבט המת בעיניים, הכרס, והנעליים שלא מתאימות למכנס.
שושה | 03.05.15
32.
אתה לא צריך להסתכל על זה בתור מבחן את מי אתה אוהב ומעדיף יותר, אלא
יש אנשים שבאמת פוחדים מכלבים (או מחיות אחרות) וזה מתבטא בכניסה לפאניקה, רעד, קפיאה וכד'. הם לא עושים את זה בכוונה ולא בחרו בזה- אתה צריך לעזור לה להתמודד עם הפחד הזה (רצוי בעזרת איש מקצוע). אם זה לא העניין- והיא סתם לא אוהבת כלבים, היא צריכה לקבל את העובדה שיש לך כלב שאתה קשור אליו מאוד והוא אליך, ולהתגמש בעניין הזה. דרך אגב- כלבים קטנים הרבה יותר תוקפניים מכלבים גדולים ואחראיים לרוב מקרי הנשיכות. "היד שלהם הרבה יותר קלה על ההדק" (או על השיניים לצורך העניין) בגלל שהם מרגישים מאויימים בשל גודלם.
 | 02.05.15
31.
בשום פנים לא לוותר על הכלב, מהסיבה הפשוטה
שכלב הוא לא בן אדם, הוא אוהב אותך וסומך עליך בכל מאודו, הוא חלק ממך וזה כלל לא צריך להתנגש בעובדה שאתה אוהב את חברתך. הוא כמו ילד קטן שתלוי וזקוק לך. אם היא אוהבת אותך, והבעיה שלה היא רק עם כלבים גדולים- היא מפחדת רק מהם, אז היא צריכה לעשות מאמץ ולהתגבר על הפחד הזה- ואז היא תרוויח חבר נהדר (ואותך, כמובן). אתה צריך להבין שהיא לא עושה לך מבחן- אח שלי למשל היה קופא ורועד כשכלב היה מתקרב אליו (ועכשיו אין לו בעיה עם כלבים). אז אתה צריך לעזור לה להתגבר על הפחד הזה- אולי באמצעות איש מקצוע.
 | 02.05.15
28.
חד משמעית לא לוותר על הכלב
אם היא הייתה אומרת לך זה או אני או אמא/אח/אחות שלך?! מה אז היית עושה??? זה בדיוק מה שיקרה אם תוותר על הכלב שלך. כלב הוא בן משפחה גם אם הוא חי 15 שנה בשום פנים לא זונחים כלב. אתה לא חייב לוותר על אף אחד/ת היא תסתדר בדיוק כמו שאתה מסתדר. בהצלחה!
עידן | 02.05.15
23.
כמה שטויות
בשורה התחתוהה, אם החברה אוהבת אותך אז היא צריכה להתגבר על הפחד שלה מכלבים, אם יש ביניכם אהבה אז היא אמורה לרצות להתאמץ שלא תאבד משהו שאתה אוהב ויקר לך. אם היא מסוג האנשים שיגרמו לך לזרוק את הכלב בשבילה, אז הכלב זה רק דבר שמסמל את המשך מערכת היחסים שלכם כשהחברה תתפוס יותר ויותר שליטה על החיים שלך. זה ימשיך בתחביבים שלך, ימשיך בחברים שלך ויסתיים במשפחה שלך.
אור | 02.05.15
22.
מה ההתלבטות בכלל???
אישה מבקשת ממך להפרד מהחבר הכי טוב שלך? היא לא חברה שלך יותר! זה סימן ברור שאין לכם מה לעשות ביחד ואתם פשוט לא מתאימים. אם תמשיכו יחד בעתיד יהיה לכם רק עוד יותר קשה. כלב זה לא כמו דג. הוא נקשר אליך ואתה אליו. בשביל שניכם זו תהייה טראומה להפרד. אישה שלא מבינה את זה לא אמורה לצאת איתך מההתחלה. תמצא מישהי חובבת כלבים - אין לכם מה לעשות ביחד.
אייל | 02.05.15
20.
אנשים לא מבינים שעבור אדם שמגדל כלב
לחיות עם הכלב זה חלק ממנן, מהאישיות שלו, מהזהות שלו. כך שמי שמבקש ממנו לוותר על הכלב מבקש ממנו לוותר להיות על חלק ממה שהוא ולבטל את עצמו. ולדעתי במערכת יחסים אתה לא אמור לבטל את עצמך. אם היה מדובר באדם שאוהב כלבים אך כרגע לא מגדל כלב וחברה שלו לא הכי מסמפטת כלבים זה משהו אחר. אז הייתי אומר שיביא כלב רק בהחלטה משותפת איתה ושיעבור לגור איתה. אבל ברגע שמדובר באדם שמגדל כרגע כלב ורגיל אליו והכלב שהוא גם יצור חי גם רגיל לגור והתרגל לבית להתנות את הסילוק זו סתם אכזריות ואני במקומו הייתי בוחר בכלב כי 1.חלק מהזהות שלי ו-2.אכזריות לבקש לסלק כלב מהבית שהוא התרגל אליו.
תומר | 02.05.15
15.
כמה שטויות
בשורה התחתוהה, אם החברה אוהבת אותך אז היא צריכה להתגבר על הפחד שלה מכלבים, אם יש ביניכם אהבה אז היא אמורה לרצות להתאמץ שלא תאבד משהו שאתה אוהב ויקר לך. אם היא מסוג האנשים שיגרמו לך לזרוק את הכלב בשבילה, אז הכלב זה רק דבר שמסמל את המשך מערכת היחסים שלכם כשהחברה תתפוס יותר ויותר שליטה על החיים שלך. זה ימשיך בתחביבים שלך, ימשיך בחברים שלך ויסתיים במשפחה שלך.
אור | 02.05.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת