אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רמי לוי: "הוציאו את כל ה'שמנת' מרשת מגה"

93 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

89.
מגה לפני פשיטת רגל
צריך להגיד תודה שבכלל מסתכלים עליהם. אם תהיה מגה רעידת אדמה והרשת תפשוט רגל (התרחיש הכי סביר) רמי לוי (ושות) רק צריכים לחכות בצד כדי לרכוש שטחים וסניפים מהמפרק בזיל הזול וללא כל התחייבויות לעובדים. אז אם באמת למישהו אכפת מהעסק, תעשו משהו. בשופר-סל עשו משהו - אולי זה לא נראה יפה, אבל המנכ"ל שמר על העסק חי. ולאן נעלם מנכ"ל מגה?
 | 05.05.15
88.
רמי לוי "צודק"
רמי לוי ממש צודק בזה שאומר שבגלל שהנדלן של מגה הופרד לחברה חדשה כל השמנת הוצאה ממנה. הוא רק שוכח לספר שבשנת 2006 עוד לפני שנכנס לבורסה הוא בעצמו הפריד את הנדלן של רשת השיווק שלו . הוא פתח חברה חדשה בשם " רשת חנויות רמי לוי שיווק השיקמה 2006 " , שפך לחברה החדשה שהוקמה את פעילות הסניפים ומה שקרה בסופו של דבר שהנדלן שהסניפים היו יושבים בו נשאר בחברה הקודמת שהיא פרטית לחלוטין ובבעלותו של רמי לוי , והיא משכירה לחברה החדשה את הסניפים . כשלעצמו זה מהלך גאוני, כי הוא גובה מהחנויות דמי שכירות שערורייתיים ובנוסף הוא ואשתו מקבלים שכר של מאות אלפי שקלים בחודש מהחברה החדשה מתוקף היותם מנכ"ל וסמנכ"לית בהתאמה. בנוסף לבונוס על רווחים ובנוסף לדיוידנדים אם וכאשר מחולקים . האיש גאון. רק שיעשה גילוי נאות ויגלה שגם הוא עשה אותות דבר . רשת מגה היא רשת לתפארת . היא צריכה לעבור תוכנית הבראה של 5 שנים . קיצוץ עובדים , קיצוץ סניפים, קיצוץ מטה , הפחתה של שכר דירה שמשולם לחברת האם , והיא עולה על דרך המלך .
"רובין הוד"  | 05.05.15
87.
מגה וסופר סל אלה שאלה של זמן -רק חצי חינם הוא היחידי שהבין וקרא נכון את המפה!!!
שתי הרשתות הבאלה בזות לזמנו של הצרכן ,קניה של 2-3 פריטים מאלצת את הקונה להמתין שעות בקופות .למעשה את החנות מנהלות קופאיות .שלא לדבר על מבחר המוצרים וזמינות המלאי ,כל אחד מנהל לעצמו את החיים הטובים באמצע היום חסרים מוצרי חלב מסוימים או כל מיני פריטים ,פשוט אין ניהול מלאי נכון ויעיל. לעומתם חצי חינם - רשת טובה יעילה נקיה הכל זמין הכל מהיר תענוג לקנות ותמיד נעים ביותר לחזור. נכון לא אוהבים אותו הרבה ספקים בשוק אבל הלקוחות מתים עליו אפילו שהוא לא הזול ביותר ראיה לכך העומס בסניף של ראשון לציון כאשר לידו יש עוד חנויות של רשתות מתחרות. עם עובדות ומספרים קשה להתווכח. אני מאחל לחצי חינם הרבה שגשוג והצלחה . זאת לא תגובה בתשלום אני בסה"כ צרכן מרוצה מאוד.
אבי | 05.05.15
79.
זה הזמן!
למי שלא הבין כל חברה ישראלית שלא תקנה את מגה לא תשנה את כללי המשחק והמחירים!. הדרך היחידה להתמודד עם המחירים היא להכניס מתחרה מחו"ל שידאג למוצרים מקבילים וישבור את המונופול של הספקים הגדולים והרשתות ובמקביל לתגמל עובדים ! די לחזירות ! תחיי התחרות האמיתית!!
רונן | 04.05.15
77.
קיצוצים
מעניין אותי באיזה קיצוצים מדובר ,הרי מרווחים שכחנו שעות לילה לקחתם לנו פעם קיבלנו משעה 7 100 מר אייל היקר מעניין אותי באיזה קיצוצים מדובר ?הרי מרווחים שכחנו ,שעות לילה פעם קיבלנו מ-7 בערב ועכשיו מ-10 בלילה וגם מ-100% ירדנו ל-75% שזה סכום אפסי ,פעם בשנה ים המלח יום האשה ו-משכורת 13 מיסוד .אז מה נשאר ?נוקיה על זה אנחנו משלמים 0.2% מהשכורת כל חודש .תוכנית חסכון?זה בה היהעל חשבון שעות לילה שיהודה צופיף היו"ר הקודם הסכים עליו.כולם פה מדברים על 7000 ₪ משכורת תראה לי קופאית או סדרן במשרה מלאה + שעות נוספות שמביא מעל 5500 אלף ₪ .אני יו צאת לפנסיה אחרי 35 שנות עבודה עם 3000 ₪ לחודש .
אסתי | 04.05.15
73.
רשת מגה מצויינת
המחירים יקרים, אבל עוד לא ראיתי סופרים שיושבים בתוך שכונת מגורים וגם זולים, על מנת להגיע לסופר זול צריך להגיע לחורים וחייבים רכב. רשת מגה מספקת פתרון לכל אותם אלו שלא יכולים להגיע, כאלו ששכחו משהו ונזכרו רק בכניסה הביתה וכו'. על נוחות משלמים, כמו בכל דבר, אף על פי שלרוב יש לה גם המון מבצעים טובים אני גרה בכפר יונה, ויש לי 2 רשתות מגה , וחצי חינם, הם לא יותר יקרות, אך נקיות, מסודרות, צוות אדיב לרוב, הכל מסודר במקום, הצוות עוזר, האוכל טרי וכיף לקנות, יש להם מאפייה שלא מביישת אף מאפייה ייעודית, קצביה מסודרת ומטופחת. בחצי חינם אמנם יותר זול מעט, אך כמעט שברתי את הגב כי החלקתי על מים ברצפה, הסופר עמוס בקושי אפשר לזוז, כולם צורחים שם, הירקות לרוב במצב על הפנים, והכל פשוט כאוס. כל פעם שרשת במדינה הזו נקלעת לקשיים כולם באים לדרוך על הפצעים, רשת מגה היא רשת שטוב שקיימת, וחבל שתיסגר
חן | 04.05.15
67.
לא עסקה כדאית לרמי לוי , וועד עובדים מיליטנטי
חברה עם וועד מיליטנטי זה לא חברה שכדאי לרכוש . ראש הוועד חושב שהוא עובד בחברת חשמל שם אפשר לסגור את השלטר למדינה . כאן הוא יכול לסגור את השלטר של עצמו במקרה הטוב , גם אם מגה תעלם יש תמיד אחרים שמוכנים להכנס במקום. הצעה לרמי לוי : אל תכניס את הראש הבריא שלך למיטה חולה . כנראה הקיצוצים שהוועד מכריז עליהם הם קצה הקרחון , והקיצוצים צריכים להיות הרבה יותר כואבים אבל אי אפשר יהיה לבצע כי יש וועד עובדים והוא לא ייתן .
יהודה | 04.05.15
59.
אם ירקן כמו רמי לוי מדליק משואה אז אומר הכל על הרקבון במדינה
קפיטליסט וטייקון נדלן שהתעשר לעצמו ולביתו ומוכר מוצרים באגורה פחות שלא נדבר על כך שהרשת שלו מלוכלכת ברמות והפירות והירקות שהוא מוכר נחותים ורקובים. הייתי פעם באחת בסניף שלו בגבעת שמואל התחלחלתי וברחתי מהגועל. זה סמל ישראל להדלקת משואה??? אבל הוא איש ליכוד תומך אז תעשו אחד ועוד אחד
גילה | 04.05.15
57.
מצב מאוד מעניין
אולי רמי לוי לא הכי טוב ולא מלאך אבל בינתיים הוא מתקדם ועובד יפה ומגה מפטרת עובדים. בינתיים בכל סניף של רמי לוי יש תנועת לקוחות שהיא 40%-50% יותר מסניפי מגה. כשאתם תפינו שעגלת קניות של לקוח לא יכולה להיות יקרה במאות שקלים לעומת אחרים אז אולי יהיה לכם סיכוי להתחיל לשרוד
שוקי | 04.05.15
52.
לידעת ועד העובדים,כמו בקלאב מרקט לשעבר אלו סימני הגסיסיה
הדוגמא הטובה זהסניף בצומת הום סנטר בקיית חיים,שם המוצרים מתמעטים מיום ליום וגם העובדים. גם בקלאב מרקט זה התחיל ככה, בהתחלה הורידו מוצרים אחר כך צימצמו בעובדים ובסוף הרשת נמכרה הקונים שמגיעים כיום לסניף בקרית חיים הם אלו שאין להם סבלנות להידחק אצל יוחננוף. אז שלא תתפלאו.
עובד ותיק | 04.05.15
48.
אצל רמי לוי משכורת מינימום ללא תנאים נלווים!!!!!!!!!!!!!!!!!!
רשת מגה הכושלת בשל מנהלים חמדנים ורשעים תקבור את העובדים המסורים והפשוטים באם תימכר לרמי לוי שידאג לפטר את כל העובדים ולהחזירם בתנאים חדשים שזה משכורת מינימום ללא תנאים נילווים!!!!!!!!!!!!!!!!!דרך אגב הרשת שלו בתקופה האחרונה מעלה מחירים!!!!!!!!!!!!!!!!שימו לב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אלי תל אביב | 04.05.15
44.
הבעיה אינה רמי לוי ודומיו בענף
הבעיה היא הרשויות! הרשויות אינן אוכפות את החוק בענייני רישוי עסקים, איכות סביבה ודיני עבודה. כשאני מביט על סניף של יינות ביתן למשל, אני רואה כיצד רחבה ציבורית או חניה ציבורית על המדרכות בה, הפכו לשטח פריקה והחזקת סחורה במשך שעות היום. היכן האכיפה של בריאות הסביבה במשרד הבריאות? או, למשל, שימוש במכלי אשפה שכונתיים של הדיירים לצורכי העסק. לא חסרים דוגמאות. למעשה, רשתות אלו עוברות על החוק ואין אכיפה. כך "חוסכים" בהוצאות על גב הסביבה.
 | 04.05.15
42.
למגה אין זכות קיום בחברה הישראלית!!!!!!!!!!!!!!
מחיריה הגבוהים במדינת ישראל, יכלה לעבוד על ציבור הצרכנים עד לפני שנתיים, כיום אושר עד,יוחננוף,סופר של ערבים ורמי לוי כולם זולים ממגה עשרות אחוזים וקהל הלקוחות נטש אותם,מי שמנהל את מגה שוגה בהבנת מציאות שהשתנתה,ציבור הצרכנים יודע היכן מחיר הגון ורוכש שם,וזה לא במגה,!!!!!!!!!!!!!! ואם כך מגה נדונה להיכחד מהעולם,היום מחר או בעוד שנה שנתיים ,ולא מאמין שבמתכונת הנוכחית של ניהולה מסוגלת למכור מחיר הוגן כמו מתחרותיה, שלום מגה ולא להתראות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
בבר קסלסי חזות | 04.05.15
39.
מי אתה,אייל לוי
אתה מזלזל באדם כשרוני שאין כמותו,אולי אין לו כושר ביטוי לטעמך?אך מה שיש לו באצבע אחת לך אין ב10 אצבעות,וגם לא במוחך,רמי לוי איש חזון ואיש שיווק מעולה,גם אם הוא רק מהלל את עצמו זה גם בסדר,האיש הזה בנה אימפריה במו ידיו,ועוד ידו נטוייה,ומי אתה מר אייל לוי,גם אתה בנית אימפרייה שיש לך זכות לזלזל בדבריו של רמי לוי,האם אתה בעלים של מגה?האם לקחת סיכונים בכדי לעבוד במגה?לא ולא,אתה שכיר,שלוקח משכורת יותר גבוהה מרמי לוי כבעלים,אתה מפטר עובדים על ימין ושמאל בלי להוריד ממשכורתך הגבוהה...! אז למה אתה מעביר בקורת על אדם שמסכן כול יום מחדש את כספו בכדי לקנות רשת כושלת שאיננה יודעת להתנהל וכמובן אתה בראשם,אז להבא מר אייל לוי,שמור את פיך..
גלעד | 04.05.15
35.
יש תרגיל של בעלי השליטה
הנדל"ן היקר שייך לאלון ומגה משלמת מחירי שכירות גבוהים שאי אפשר להחלץ מהם. השכירות פוגעת ברווחיות של מגה (אבל לא של אלון) החברה במצב רע. בעלי השליטה מקבלים מליונים כשכר / דיווידנד / מענק ניהול (כושל) / מענק פרישה ואז מאשימים את העובדים "היקרים" (שמרוויחים שומו שמיים 150% משכר המינימום). ומי ישלמו את המחיר? העובדיםש מרוויחים 7000 ש"ח וגם שומו שמיים משכורת 13 ועוד יטנפו עליהם ועל יו"ר הועד בטוקבקים. תרגיל דומה נעשה בצים שהיתה חברה רווחית והפכה למקרטעת ושברירית
 | 04.05.15
33.
הציבור כבר לא פרייר
או אולי קצת פחות מ-2013, יש יותר מודעות צרכנית בשנה הזאת ניראה לי יותר מכל שנה אחרת, רשת שלא תילחם על יוקר המוצרים שלה ותראה נכונות אמיתית ולא רק שיווקית בסופו של דבר תיעלם מהמפה, אני אישית כבר שנתיים לפחות לא דורך במגה אלא אם כן זה לקנות לחם וחלב
בן | 04.05.15
32.
טומטומים,פטרו את הצעירים. הותיקים מחזיקים את הרשת
כסף זה לא הכל, ותיקים צריכים לקום לעבודה כל יום, לעשות משהו עם עצמם. והם אלה שגם מחזיקים לכם את הרשת, בגלל ההיכרות האישית עם הלקוחות שבקשר מתמיד בשכונות העיר. הצעירים פשוט יקריסו לכם את הרשת. כן, גם צעירים צריכים כסף, אני יודע. אבל הרשת הזו צריכה את הותיקים דווקא. בכל מקרה, בהצלחה בקריסה הקרובה, אם זו אכן תהיה ההחלטה.
shimi810 | 04.05.15
24.
לא נמאס לכם לראות את ועדי העובדים שצורחים ומאיימים למען מקורביהם...?
מר אייל אלי יו"ר ועד עובדי מגה - אני עובדת מגה ואתה לא מייצג אותי, לא מייצג את העובדים שבסביבתי ולא את אלו שאינם בקסטה שלך. אנחנו לא שבעי רצון מהסגנון הברוטאלי שלך ולא מהנזק שאתה משאיר אחריך על גבנו. ראינו כבר גיבורים כמוך הולכים לחדרי החקירות וראינו אחרים שלא הסתבכו בפלילים אבל דאגו היטב למקורביהם על גב העובדים האחרים. אני בטוחה שאף אחד מהקיצוצים שאתה מנופף בהם לא יפגע בך או במקורביך... נראה אותך איש שבע ומרופד מוותר על הכיסא ושם את שמך ברשימת הקיצוצים.... אבל את זה לא נראה, לצערנו.
עובדת מגה | 04.05.15
22.
הייתי לקוח קבוע של טיב ומגה עד שניסיתי את רמי לוי באילון, בהתחלה הייתי אשכרה בשוק
מאז המקום השירות והמוצרים רק השתפרו היום אני לא נכנס לסניף אחר - הוא הזול ביותר המעדניות עוד ברמת שירות ירודה אבל הכל טרי ירקות ופירות בשתי דרגות טובים יותר והמחירים זולים בעשרות אחוזים, פערים עצומים במיוחד במבצעים. בכל מקרה גם במוצרים כמו גבינות יש פער כמעט קבוע לטובתו והסל זול משמעותית להערכתי לכל הפחות עשרה עד עשרים אחוזים ובשקלול מבצעים וקניה מושכלת זה יכול להגיע ל 40% כמו כלום. עכשיו רואים למה השאר מפסידים ומוכרים במחירים מופקעים - הם צריכים לממן וועדי עוובדים מושחתים, הרעה החולה של ישראל כמו בנמלים ובחברת החשמל - שם כולנו משלמים את המחיר - מכוניות מכשירי חשמל ומוצרי ויבוא במחירים מופקעים לעומת העולם, הכל ברור
ד | 04.05.15
16.
אייל לוי מדבר מאיפה שכואב לו
הוא יודע שאין ועד עובדים ואין יו"ר ועד אצל רמי לוי ומכן חוזקו של רמי לוי . מצב הרשת של מר לוי לא מאפשר לו לצייץ ולהתלהם על רמי לוי . כי עם הצלחות לא מתווכחים . רמי לוי משלם לעובדיו כחוק . נקודה . ומה שהביא את מגה לפשיטת רגל זה שכבות של מנהלים משכורות , משרדים , עוזרים ועוזרי עוזרים , רכבים וביזבוזים , רמי לוי השכיל לנהל מנגנון יעיל קטן וזריז ומכאן החוזק שלו . בלי משרדים מפוארים וללא מחסנים לוגיסטיים הגיע להיות הרשת השלישית בגודלה וכנראה הריווחית ביותר . אם מגה צאמץ את שיטות הניהול של רמי לוי אז ברור שהריווחיות תעלה אך יחד עם זאת מר אייל לוי ישאר ללא מקום עבודה ומכאן קיצפו .
מוטי | 04.05.15
13.
לפני כמה שנים דיברתי עם מנהל סניף של מגה במקום מגורי
הסתכלתי לו בלבן של העיניים ואמרתי לו שאם המחירים ישארו ברמה כזאת הם ייסגרו. הוא פלבל בעיניו, כחכח בגרונו, אמר שהם דווקא זולים וכו'. אחרי ביקור נוסף שבו ראיתי שהם ממשיכים להיות יקרים ממתחרים שהם ברדיוס של כמה מאות מטרים מהם, פשוט הפסקתי להגיע. הסניף נסגר לאחרונה וכל עובדיו פוזרו או פוטרו. אם אדם פשוט כמוני מסוגל להבין שיש בעיה מבנית בהתנהלות סניף, איך זה שמנהליו לא קולטים את זה ?
יורם | 04.05.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת