אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פלוג וכחלון סיימו פגישה ראשונה: תוקם ועדה לקידום התחרות באשראי

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
הפרדת כרטיסי אשראי
לא ברור מר כחלון מה הסיבה להפרדת כרטיסי האשראי מהבנקים. לידיעתך, הפרדה של קופות הגמל השונות ומכירתם לחברות ביטוח וכד' רק גרמו לבלגן אדיר אשר הפסדי חוסכים היו אדירים. אין פיקוח על חברות הביטוח וכן על אותם חברות גמל השונות הפרטיות למינם. טעות מרה היתה שגרם לה מר נתניהו בהעברה של אותם קופות גמל ליידי חברות פרטיות. ולכן, תשאיר את כרטיסי האשראי ביידי הבנקים ויש להגביל את הריבית על האשראי עד לגובה של ריבית בנק ישראל +0.1% היה נכון מר כחלון לטפל קודם, בקיצבאות הזיקנה מביטוח הלאומי, בהגדלת מינימום שכר ל9,500 שקל, למכור את קרקעות בשיטה כזו שיהיה לזוג הצעיר אפשרות לרכוש דירה, לתמוך בחד הוריות עד לגובה של תשלום ישיר לחד הורית כך שיתאפשר לה לגדל את ילדיה "למדינת ישראל".לעקר את מחירי 50 פריטים ממוצרי המזון, להעניק לקשישים מעל גיל 70 פטור מתשלומי..מים,חשמל, ארנונה,תרופות,תשלומי ביקור לרופאים מיקצועיים, ולעשות הכל על מנת שהזיקנה אכן תעבור ללא קושי כספי.
דורון | 07.05.15
4.
יש 6 בנקים - ואין ביניהם תחרות.. אז למה שתהיה תחרות באשראי?
כחלון צריך להסביר לעצמו קודם כל - איך זה שיש בארץ 6 בנקים, ואין ביניהם תחרות. ואיך זה שכולם מקטרים, אבל אין נהירה המונית לבנק (איגוד) שמציע אפס ריבית על המינוס ו-3% ריבית על הפלוס בחשבון ללא עמלות. כנראה שאין בעיה, אבל תהיה עוד ועדה... עוד בזבוז כסף על השתתפות בישיבות, הוצאות נסיעה וכיבוד.... הלזה כחלון ייחלנו?????
מודרניסטי | 04.05.15
3.
לא ולא,כנסו
זה נגד האזרח הקטן המתקשה. כרטיס חוץ בנקאי לא ישולם עי הבנק אם אין כסף בחשבון ואז ישלם 65₪ החזרה ל2 צדדים ובכרטיס בנקאי הבנק מחוייב לשלם והלקוח סוגר את המינוס לאיטו מול הבנקאי. עדיף להשאיר את המצב הקיים כי למי שיש שילך לחוץ בנקאי ולמתקשים עדיף בבנקאי אחרת יהיו ללא כרטיסי אשראי אלא אם זו כוונת כחלון הלא בדיוק מבין
איתן | 04.05.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת