אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עובדי עדן טבע מרקט יוצאים לחופשה כפויה

42 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

29.
איתם נטורופת ועובד מדהים! הייתי קונה הרבה בר"ג
אני מאחלת לכל העובדים המסורים (יש שם עובדים מעולים) למצוא עבודה חדשה וטובה יותר אבל מעסיק שמעריך אתכם. ולגבי עדן מרקט- בגלל מחלה אוטואימונית שנים רכשתי ויטמינים מכם במחירים מופקעים עד שאתרים מחו"ל התחילו לעשות משלוחים לארץ ועכשיו כולנו קונים בשליש ואפילו חמישית מחיר את אותו דבר בדיוק. זו הסיבה שקרסתם- חגגתם עלינו והחגיגה הסתיימה.
 | 05.05.15
25.
למדו אצל נוחי התנהלות פיננסית וניהולית
הרווח הגולמי ברשת גבוה מאד, יש לבדוק מי לקח את הכסף במקום לשלם לספקים ולשלם משכורות. אם המנהלים מרוויחים מיליוני שקלים כל חודש אז בוודאי שלא ישאר לספקים ולעובדים. הרמת מסך תציל את העסק ויהיה הרבה כסף. לקחו שיעורי כלכלה מנוחי דנקנר.
למדו מדנקנר | 05.05.15
24.
רשתות יקרות עם שרות גרוע
מגה רשת יקרה ברמת מאות שקלים לעגלת קניות ושרות משלוחים באינטרנט גרוע, ועדן גם יקרה מאוד עם מוצרים שעולים פי 2 או פי 3 ביחס למקומות אחרים וגם השרות שם של העובדים גרוע ואם שואלים שאלה על מוצר היחס כאילו עושים טובה שעונים ומעבירים מאחד ויתרה על כך , על מוצרים טבעוניים נפוצים תשובה שלא שמעו על זה ... חבל על העובדים (למרות שיש כמה שמנהל הייתי מפטר בלי קשר לקשיים)
 | 05.05.15
13.
הם יקרנים כמו רשת מגה. המחירים שלהם מטורפים
חלבה שאני קונה ב20 שח תוצרת הארץ, הם מוכרים בסביבות 80 שח כי זה מטורקיה. מוצרים בסיסיים כמו טחינה מאוד יקר. ועוד ועוד מוצרים. הדבר היחיד שאני קונה מהם זה קטניות בתפזורת, וגם בקושי. היתרון היחיד שיש להם זה העיצוב היפה של החנויות שמושך הרבה פראיירים ישראלים.
בלוף | 05.05.15
5.
אנחנו החרמנו אותם ממזמן
היחס ללקוחות בא לידי ביטוי בפרטים הקטנים. הזמנו מהם באינטרנט, וכשהגיע המשלוח (עליו שילמנו הרי עוד 30 שקלים בערך), במקום לשים את הארגזים ליד הדלת כמו שביקשנו, השליח הברברי שלהם דפק על הדלת כמה דקות בשיא הכוח, בכוונה, וגם צלצל בפעמון שוב ושוב.. המטפלת שהיתה עם התינוק וניסתה להרדים אותו ממש פחדה, לא פתחה לו. התקשרנו לאחר מכן להתלונן - אין תשובה בשירות לקוחות.. אז הגשנו תלונה דרך האינטרנט, לבסוף שלחו לנו אימייל ואמרו שכפיצוי יתנו לנו את המשלוח הבא בחינם. חה!! כאילו שנרצה להזמין מהם שוב. לא עצוב לי עליהם.
מישהו | 05.05.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת