אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רשות החשמל תפורק, שרים יחזרו לשלוט בתעריפים

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
איזה שטות .. רשות החשמל עושה את עבודתה מהימנה
רשות החשמל היא אחת הגופים החיונים והנצרכים במדינה. נקווה שהיוזמה הזאת לא תתממש. אני וגם אתם לא רוצים שפוליטקאי שהוא במקרה גם עסקן ינהל את תעריף החשמל ויפקח על ההסכמים וההתנהלות של חברת חשמל. רשות החשמל היא גוף מקצועי שהוכיח את עצמו ובגלל זה מפעילים לחץ לסגור אותו. עדיף גופים מקצועיים נפרדים ועצמאיים מאשר רשות אחת שכפופה לפוליטיקאי.
אסף | 10.05.15
17.
באמת ? ככה כחלון יגן על הציבור מפני המונופולים?
הלא כל (!!) שרי התשתיות מאז המצאת המשרד הזה רק מתחנפים לעובדי חברת החשמל כדי לקבל עוד מנדט בבחירות הקרובות.. אז כשסוף סוף הקימו גוף שיהווה איזון לעוצמתה של חברת החשמל ומנגד ישמור על האינרטס הציבורי הרחב שתהיה כאן חברת חשמל יציבה אמינה ושירותית שלא תקפא על שמריה ותתייעל באה ממשלת ההזדמנויות והסחטנות והורסת כל עמל טוב..
עדי | 10.05.15
12.
צרות מירושת מפא"י
חברת החשמל נולדה הרבה לפני קום המדינה ע"י היקה הציוני רוטנברג שקיבל היתר ותמיכה ממנהיגי היישוב דאז, הלו הם מייסדי תנועת העבודה. כל האידאולוגיה שהייתה איננה עוד. נעלמה 5-10 שנים לאחר קום המדינה. המנהיגות החלה להסתאב וצצו בעיות קיום מדינה חמורות שנפתרו עם השנים ללא ספק גם בגין רוח העם. החל מתחילה- אמצע שנות ה- 60 העבודה המאורגנת החל לתפוס תאוצה והתוצאה לאחר לא יותר מ- 5 שנים, נמל אשדוד, יהושע פרץ, ודומים לו כולל חטא לא יכופר הקרוי ההסתדרות !!! (המלה לבד מביעה את המשמעות של להסתדר עבור כל ישראלי) אין ספק שבשנות ה- 80 דורות השליטה בהנהגה שהתחלפה ב- 1978 פשעו ללא כל השוואה גרוע מקודמיהם בכיסאות. כיום להערכתי אין מרפה ולא יהיה שיפור. לא צומחת לנו מנהיגות חדשה ראויה, ולא תצמח כזו. העם היהודי כנראה לא מסוגל לחיות יחד בארץ האבות, בטח לא לאורך יותר ממספר דורות בן ספרה אחת. די לסקור את היהדות במזרח אירופה לשעבר שברובה חייתה בבדלנות (היום מכנים זאת בין השאר כגזענות) בעיירות זעירות וכך שרדה לאורך מאות שנים עד שהאנטישמיות החלה לפרוח בחלק עולם זה (מאז ומעולם הייתה אנטישמיות, אולם לא בממדים שהתפתחו החל מתחילת המאה ה-19.
גמלאי | 10.05.15
8.
להבדיל מהעולה בכתבה - זה דווקא טוב מאד
חברים, במדינה מתוקנת תפקיד הרגולטור (קרי הממשלה) לדאוג לאזרחים. חלק מהתפקיד זה קביעת מחירי השירותים הבסיסיים כמו חשמל ומים. אין צורך בגוף נוסף שנקרא רשות החשמל ומחלק משרות וטובות הנאה לכל מיני כאלו שעושים כלום. זה בדיוק כמו שאין צורך בהמצאנ המסואבת הזו שנקראת תאיגידי המים (למרות שהיא קמה ממטרה טובה). יש משרד תשתיות ואנחנו ממנים את הפקידות ואת השר, בדיוק בכדי שהם ידאגו לתשתיות שכוללות חשמל, מים, כבישים, ועוד כהנה וכהנה בלי שום קשר את תאגידי המים ואת חברת החשמל כבר היה מזמן צריך לפרק כמו שקורה בעולם המערבי אבל גם זה פעם יבוא
המפטי דמתי | 10.05.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת