אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

התרגיל של נצבא נכשל והמחיר זינק

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

24.
תגובה מספר אחת מסבירה למה צריך "נאמנים מושחתים" לשיתוף פעולה להוצאת תרגיל שכזה!
פעם הנתונים האלו היו נחשפים לקומץ של אנשים "האליטה העסקית". היום חומרים מרשיעים ותרגילים נחשפים במערומיהם גורמים לאנשי עסקים לחשוב פעמיים אם תפגע התדמית שלהם. והיום כולנו יודעים מי מושחת מוסרית, מי עקץ את ה"נושים" חברי אגד שעבדו יותר מ30 שנה במקצוע הזה בידיעה שעתידם מובטח. ואז הגיע "ארכי פרחי הנוכל " שניצל את חוסר ביקאותם בתרגילי מיסוי ותקנות של רשם החברות, עשה מניפולציות, תחמן, ורוקן את שווי ערכה של מנייתם. מרוב תאוות הבצע, הוא לא יכל לחכות למכור נכס בודד(מתוך עשרות ומאות נכסים) שהיה שייך לנצבא כדי להיפטר מהם. חברי אגד נדהמו מהבגידה של איש העסקים "הארכי פרחי נוכל" ששמט את הקרקע מתח לרגליהם. הדיון בימים אלו מתקיים בבג"ץ- נצבא מטייחים מסמכים,מסתירים מסמכים,מעלימים מסמכים. בג"ץ הוציא צו לזמן את כל מסמכי החברה לראות ולחשוף את העוולה שנצבא גרמה לחברי אגד שמניותיהם נקנו ע"י נצבא! זה עוקץ בקנה מידה אכזרי וברברי!
היזם הינו בעל לחץ וכוח להשפיע על כולם | 11.05.15
22.
זה רק היומן הקדמה לסרט שטרם נחקר בקוי אשראי !!!
הכונו, הכונו ,לחקירה לעומק של התנהגות הכונס נכסים בפרשת קוי אשראי איך אותו כונס פסל את האג"ח של מקורבי הנתבעים ואיך לאחר מכירתם למקורבו בהצבעה חוזרת אישר את הצבעתו באותם 5.5 מ' אג"ח שנוספו לו ממכירתם הפנימית !!!
ניצנים נראו עם שחר | 11.05.15
12.
צריכים לדחות את המשפט של חברי אגד לעוד 20 שנה כך נדע כמה זכויות בנייה מגיעות לנצבא
חברי אגד הם הנושים הראשונים שניזוקו מתרגילי קובי מימון. 10 שנים אחורה, לא צריך זיכרון ארוך כדי להבין את המחדל שגרמו לקואופרטיב של אגד וההפרטה שגרמה לחברי אגד להישאר כמעט חסרי כל. שווי מנייתם הייתה שווה פי 3 ממה שהכריחו אותם למכור בכוח. דפוס השתלטות של קובי מימון מעיד על בעיתיות גדולה מאוד. ואסור לאדם כזה להיות ליד אף שר בממשלה. מזכיר את האחים עופר עם פרשת אוניות צים והשכרתם וזליגת הכסף לחברות פרטיות של משפחת עופר. מסתבר שיש לא מעט תעלולנים בישראל שהורסים אלפי משפחות. הם חיים בלי מוסר, והשטן עלה להם לראש.
קובי מימון-"מתוחכם על"-עלו עלייך | 10.05.15
1.
קובי מימון,תעלולן... דפקת והונאתם אלפי חברי אגד.נצבע בהליכי משפט מתחמקת מדין וחשבון
סוף סוף יודעים מי עומדים בראשה של נצבא. את התעלול הזה של התחנה המרכזית החדשה ושל דמי הכיזוז עשו בסיבוב הקודם שמכרו את נצבא והפריטו אותה. ואז "הנושים" היו חברי אגד... רימו אותם בתעלול פיננסי והיום את תובעים בבית משפט את מבוקשם. לו הייתי השופט בקייס של חברי אגד. הייתי מראה הלכה למעשה דפוס התנהגות חוזר ומבייש להשתלט על מניות של חברות ונכסים!!! קובי מימון ומשרדי רואי החשבון שלהם "קוק דה בוקס" ערבבו את ספר התשלומים ושינו מספרים כדי שיראה שיש חובות,גרוע מכך, הם יצרו במכוון חוב לפי "התנהלות כושלת",יותר נכון "התנהלות מתוחכמת עילאית" במרוצת השנים כדי להוריד את ערך השווי האמיתי של מתחם התחנה המרכזית תוך פגיעה בשירותים, באזור כולו,באזרחים ובשווי החברה. אם זה חבר של כחלון,אכלנו אותה!!!
כמה חבל שנצבא מתאם עמדות עם ידיעות | 10.05.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת