אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מוטי קרן יסיים את תפקידו כמנכ"ל מגה

40 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

40.
ל-15
כבר אין סניף באור יהודה. אבל בכפר-סבא יש ועוד איך - הסניף הכי גדול שלהם - תוכל לבקר שם, אם תרצה. ומה יש בו? בצד אחד סופרמרקט ויטמינים, ובאמצע הסניף ,צריף עם ירקות אורגניים. ומה עם שאר השטח הענק? השאר מכיל את כל מה שתמצאו בכל סניף של מגה - כולל ירקות לא-אורגניים, שנמצאים באותו הסניף (אגב, הטרנד של להכניס ירקות לא-אורגניים קיים גם בשאר הסניפים)... אתם מבינים? מעל 70 אחוז מהסניף מוקצה לסחורה שבמילא נמצאת מעבר לכביש (אצל המתחרים) ובמקום לנצל את הגודל ולהביא דברים שאין במקומות אחרים, הם הופכים אותו לעוד סניף של מגה, רק הפעם בהפוכה - במקום חנות של עדן בתוך סניף של מגה, חנות של מגה בתוך סניף של עדן (שתופסת יותר מ-70% משטח הסניף).
 | 18.05.15
23.
כשלון
מוטי קרן ידע לסדר עבודה למקורביו מיוניליוור..הביא איתו חבורה של אפסים שלא מבינים בקמעונאות מנותקים מהשטח ולא יודעים בכלל היכן הסניפים נמצאים...הפקירו את מנהלי הסניפים בשטח ללא כ"א ..מינויים מצחיקים בסניפים....רדידות ורמה נמוכה של מנהלי סניפים כשלון קולוסאלי.... למגה יש עתיד אם יחזירו את כל המנהלים המקצוענים שעזבו ואלו שבעטו בהם ויושבים בבית..
אחרי המבול | 13.05.15
21.
ל-20: אתה סתם משמיץ ומפטנז.... ראשית ברשת עובדים אלפי עובדים ומדוע אתה מאחל להם קריסה?!
שנית, הקמת רשת YOU היא המהלך שיביא אותה לחוף מבטחים בעוד רבעון, שניים..... הסניפים של YOU גדולים ומרווחים, חוויית קניה מצויינת ומחירים הכי זולים (לפי סקרים של המועצה לצרכנות). אני קונה אצלם פעם בשבוע. בהצלחה.
אריק | 13.05.15
20.
הרשת בשלבי גסיסה - ללמד את החזירים לקח - להמשיך בחרם ולא לקנות !
רק ככה, נוכל להוריד אותם על הברכיים ולגרום להם לדמם, בצורה הזו חברות אחרות יחשבו פעמיים לפני שהם מפקיעים מחירים ושוחטים את קהל הלקוחות ובאותה נשימה מנצלים עד תום את העובדים והספקים שלהם ! בהצלחה לנו, לא בהצלחה למגה-שוד !
שי ארביב | 13.05.15
14.
יש רק פתרון אחד למצב של מגה
יבוא לארץ של אחד ממותגי הלואו-קוסט שכבשו את גרמניה: Aldi או Lidl. מגה לא יכולה להתמודד מול שופרסל עם הפריסה המרשימה והמותג הפרטי המוצלח. היא לא יכולה להתמודד מול רמי לוי עם המחירים הנמוכים והסופרמרקטים המוזנחים וגם לא ברשתות פרטיות קטנות כמו יוחננוף שמתבססות על רכישות גדולות של מוצרים ותחלופה גבוהה של מותגים. מגה גם לא יכולה לשקם את התדמית הציבורית. אם מגה תאמץ את אחת הרשתות הללו, היא תהפוך להיות רשת שברובה המכריע מבוססת על מותג פרטי מצוין, במחיר זול במיוחד עם תדמית מעולה (חו"ל, אירופה וכדו') ותשאב אליה לקוחות וקונים.
צרכן אמיתי | 13.05.15
10.
שנתיים מאוחר מדי..
מה שלא עושה הטבע עושה האנושות !! מוטי קרן אמנם קיבל את מגה במצב קשה, אבל ידע מראש הכל והגיע בשביל לתקן ולהבריא את החברה. במקום זה, הבן אדם הרס כל חלקה נורמלית שנשארה, הביא אנשים לא מקצועיים ודאג להכניס אותם בעל אגף, והגרוע מכל- לא שמר על רוח הקרב שהיתה בקרב העובדים המנוסים, בעיקר אלו שבסניפים וגרם להם ״לא להאמין״ בכל מה שקורה ברשת, ״לא להאמין״ בהנהלה וככה תאמינו לי, אי אפשר לנצח בקרב! הוא את שלו כבר עשה(והרס) השאלה מה יהיה על העובדים שנשארו שם..!?
אני | 13.05.15
9.
הרשת הזאת שדדה אותי במשך שנים, יש לי טעם רע מהם, לא קונה אצלם גם בחצי מחיר
לא אשכח, ירדתי לייד הבית למגה לקנות קפה טיסטרג'ויס אדום, לקחו לי 44 ש"ח לפני 5 שנים. המחירים ביחד עם הקומבינות מבצעים של הרשת הזאת המאיסו את עצמם על הציבור ובמקביל לפתיחת רשתות מתחרות שגובות מחירים יותר שפויים ירד הגרדום על מגה, מגה בעיר, מגע בול, יו ומגה בכל מקום. הסיפור של מגה מזכיר לי את ההרגשה והתחושות שיש לי מרשתות הסלולר שהפשיטו את העור לציבור.
גילי | 13.05.15
7.
בנתיים הבלאגן חוגג . בעדן המנהלים הבכירים משתלחים בעובדים, מתלהמים, מאבדים כיוון
מדברים לא יפה אחד לשני, ובייחוד לעובדים. ההתנהגות המכוערת של המנכ"ל שהרגיל את המנהלים הבכירים שלו להתנהג בגועליות לעובדים שלהם, ממשיכה. צעקות, קללות מהבכירים ברשת כלפי מנהלי סניפים. מישהו צריך להתעורר שם למעלה אם עדיין יהיה אפשר להציל את הרשת. רשת של טבע ? על איזה טבע בדיוק מדובר?
גיא | 13.05.15
6.
רשת עם פוטנציאל ענק . שהבעלים שלה נרדמו
כל חנויות הדיסקאונט מחוץ לעיר יאבדו את היתרון שלהן ברגע שמגה תתאושש למה שמישהו ירצה לבזבז זמן בנסיעה מחוץ לעיר ואז להתחיל במירוץ על מקום חנייה פנוי על עגלת קניות פנוייה חנות צפופה ותור ארוך? בנוסף-האיכות של הסחורה במגה היתה ללא תחרות היחידה שעברה את מבחני בטיחות המזון ללא שום הערה
יא-צק | 13.05.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת