אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

טבעת החרם מתהדקת סביב ישראל

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
אם חרם- אז...
אם לעשות חרם על ישראל, אז ראוי שהמוסלמים הקולניים המארגנים אותו והתומכים בהם בכל העולם: - יחזירו את הטלפונים הניידים והמחשבים הניידים שלהם שרוב הרכיבים שלהם מפותחים בישראל (כולל דיסקון קי) - יסרבו לקבל בבתי החולים טיפולים ותרופות למחלות קשות שפותחו בישראל (כולל מכשירי הדמייה וטכנולוגיות אבחוניות וטיפוליות) - יפסיקו לאכול עגבניות שרי -החקלאים שבינהם פסיקו להשתמש בטפטפות ועוד ועוד ועוד....
שוש | 21.05.15
14.
כל הגישות השליליות כלפי אירופה-פסולות
חלק מהתגובות מציגות גישה שלילית כלפי אירופה החל מהטענה שאינה יבשת רצינית ועבור לאיסלמיזציה ועוד. מיותר לציין, כפי שהובהר בכתבה, שאירופה היא שותפת הסחר השניה במרכזיותה מול ישראל ולכן אסור לזלזל בה בשום צורה. זלזול או הבעות קולניות ותרעומת מיצדינו לא יתרמו מאומה -להפך הם יביאו לחרמות והאשמות. עלינו למצוא דרך להידבר ולנצל את יחסנו עם גרמניה שהיא המרכז הכלכלי כיום באירופה.
גדעון שוורץ | 17.05.15
13.
אירופה זה סוס מת. כמו שאמר קדאפי, הרחם המוסלמת תנצח,לא צריך פצצת אטום.
היבשת האירופית עומדת להיכבש ע"י האיסלם. הרבה מומחים אומרים שנקודת האל חזור של התהליך מאחורינו. חבל שברברה טוכמן לא אתנו כדי לכתוב פרק אירופי בספרה "מצעד האיוולת". ה"ליברלים" האירופאים, עם מדיניות ה"פוליטיקלי קורקט" כלפי האיסלם הקיצוני שהתנחל בארצותיהם,כנראה אבודים. מדינת ישראל צריכה לפנות למזרח הרחוק,סין והודו ולחכות להיעלמותו של חוסיין אובמה מנשיאות ארה"ב, שאולי תחזור להנהיג את העולם בנחישות שהפגינה בעבר.
בני בנקר | 17.05.15
11.
מי שדוחף לחרם על ישראל הם אנשי אקדמיה אנשי רוח ואנשי סגל משרד החוץ כמו אלון ליאל
הם הסכנה הכי גדולה.הם אלו שדוחפים את האירופאים להטיל חרם כלכלי על ישראל בכדי שתפיסת עולמם הפוליטית תיושם באיזור וגם במחיר כלכלי כבד שיכלול פיטורים ואבטלה גבוהה. צריך להילחם באנשי השמאל ויפה שעה אחת קודם,צריך להבין שהם הגורם לבעייה ביחסי החוץ שלנו.
אחד שיודע | 16.05.15
10.
כתבה על סמך תפיסה פוליטית פרטית......
אני זוכר מחקר שבדק את הנושא וגילה שהחרם יותר ביטוי תקשורתי מאשר מציאות כלכלית אמיתית. מעבר לכך, שום חרם לא אמור לכפות על ישראל לבצע מהלכים שהיא אינה חפצה. כבר בשנות השבעים היינו בסרט הזה ואפילו מיטב אויבינו הפסיקו את השימוש בכלי הזה כשהבינו שהוא חסר תועלת.
בוב ספוג | 15.05.15
8.
ישראל חייבת לשקול יוזמה מדינית
יוזמה להקלת המצב המדיני מול הפלשתינאים יכולה להביא להרפייה בלחץ האירופי בעיקר מצד סקנדינביה. יוזמה ישראלית רצינית מתוך כוונה להתקדם ולא הצהרות ריקות מתוכן במטרה להעביר זמן במישור הבינלאומי. גם ממשלת ימין מחוייבת לקיים מו"מ כדי למנוע נזק כלכלי!
ד"ר אדוארד מנשה | 15.05.15
2.
ליחסי ישראל אירופה אין עתיד בטווח הארוך
ליחסי ישראל אירופה אין עתיד בטווח הארוך גם אם מחר תקום מדינה פלשתינאית! משקלו של הקול המוסלמי באירופה רק הולך ועולה בקצב גבוה וגם משקלם בשיח הפוליטי. באופן טבעי פוליטיקאים נוטים לרצות את הכח האלקטוראלי הזה ואחת הדרכים היא פעילות והצהרות אנטי ישראליות. משקלו של הקול המוסלמי באירופה רק ילך ויעלה, אירופה כיום מוצפת במהגרים מוסלמים שבורחים מסוריה לטורקיה ולתוך אירופה ומצפון אפריקהה דרך לוב, סוכנות ההגירה האיטלקית דיווחה שמספר המהגרים הממוצע מלוב לאיטליה עומד על כ 3400 ביום!!!! זה קצב שנתי של 1.2 מליון!! וזה רק מלוב, ההגירה משאר העולם הערבי ממשיכה בקצב מלא ועדיין קצב הילודה של מוסלמים גבוה בהרבה מהריבוי השלילי של האירופאים במדינות השונות. דר' גיא בכור אמר משפט יפה, זה לא אנחנו –זה הם. והם ימשיכו להתנגד לישראל בעתיד גם אם תהיה מדינה פלשתינאית.
ריאליסט | 15.05.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת