אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מכבי גולדהאר תל אביב כאן כדי להישאר

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
לדורון (מס' 2)
מה האמירה שלך, לא הבנתי? בכל המדינה שלנו טמטום אחד גדול? אז תרשום ככה, למה כל החפירה? אם לקחת שלוש שנים רצוף אליפות בהפרש דו-ספרתי זה כישלון, אז מכבי נכשלה. אגב, לגבי האגדה שג'ורדי נכשל באירופה: 1. אנשים שוכחים שלג'ורדי היו שני צ'אנסים באירופה ולא שלושה (בשנה הראשונה הוא קיבל את מכבי ללא אירופה). 2. בעונה שעברה הם עשו עונה יפה מאד. 3. השנה הם הודחו מול מאריבור ואסטרט כשמול שתיהן שיחקו משחק אחד בחוץ ואחד נייטראלי. אכן מאכזב, אך ודאי לא איזה כישלון מהדהד. מזכיר לכולכם שרמת הכדורגל שלנו הוצגה לפני חודש במשחקים נגד וויילס ובלגיה. אנחנו לא מדינת הכדורגל הכי גרועה באירופה, אך ודאי גם לא מדינה שזה כישלון אם האלופה שלה לא עולה לצ'מפיונס.
בני | 18.05.15
5.
ל 1 - תקציב היה גם לבית"ר בתקופת גידמאק, כמובן למכבי חיפה המון שנים
וגם להפועל תל אביב בתקופות מסויימות ועדין גם אם היו הישגים - המערכות לא נראו כמו מכבי ת"א של השנים האחרונות. ברור שבלי תקציב זה בלתי אפשרי לאורך זמן (למעט הבלחות פה ושם כמו קריית שמונה), אבל מה שמכבי הביא זו תרבות ניהול אחרת. פעם ראשונה בכדורגל הישראלי שתפקיד המנג'ר באמת עובד ושצוותים מחו"ל באמת מצליחים להנחיל הרגלי עבודה. אלו חדשות טובות לכדורגל הישראלי.
מ | 18.05.15
2.
גולדהאר וקרויף נכשלו במכבי ת"א
אם מכבי ת"א הייתה קבוצה טובה היא הייתה צריכה לקחת אליפות לפני 3 חודשים כי הליגה ממש בדיחה. אפילו ב"ש וק"ש שבמקום השני והשלישי נראות לפעמים כמו קבוצות תחתית לכל דבר . אין מה להתלהב מהעליבות כי מכבי ת"א זכתה בעבר באליפויות עם מאמנים ישראלים ואפילו קלינגר הוביל אותה לצ'מפיונס ליג שהליגה המקומית שהייתה יותר טובה מהיום ולכן אי אפשר להגיד שרואים התקדמות בעידן גולדהאר מפני שהקבוצה נכשלה שוב העונה באירופה כמו כל עונה. הצלחה היא רק מעל שמינית גמר צ'מפיונס ליג ועלה אבל הבעיה שמכבי ת"א לא מסוגלת אפילו להעפיל לשלב הבתים של הליגה האירופית. את קרויף הביאו בשביל להצליח באירופה אבל נכשל ולכן עדיף שילך הבייתה ויפסיק לבזבז סתם את הכסף של גולדהאר התמים והנאיבי. בשביל לנצח את עכו נתניה או הפועל ת"א לא צריך את קרויף ובטח לא מאמן זר . אני בעד מנהל זר אבל מישהו שיותר בכיר מקרויף שלא הוכיח את עצמו ולכן הוא לא התקדם עד היום וניהל רק בקפריסין ישראל מדינות שאין להן 'קשר לכדורגל.
דורון | 18.05.15
1.
בסוף זה פשוט עניין של תקציב. זה הכול.
תלי תילים של מילים. שים על השולחן את ההבדלים בתקציבים במספרים ברורים, ואז לא יהיה כל כך הרבה מה להגיד. לא ביצה מקומית, ולא בטיח. מביא מחו"ל ? אז מה. יש כסף. מה אתה חושב ? שג'ורדי קרויף היה בא בתקציב של מישהו אחר ? ועוד משהו, כשאתה משווה ל"מיליונים של באר שבע", תשווה את זה ל"עשרות המליונים של גולדהאר".
מ1. | 18.05.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת