אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המנכ"ל, הרצח והקונספירציה

112 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

112.
אליצור ופילבר המעורבים בפרובוקציה הזדונית מונו לראשי הלישכה של ביבי.
אני לא מציג טענת קונספירציה נגדית. אולם דומה ששניהם יצאו בעליל נשכרים מהחתרנות הנבזית שבעצם פרסום המאמר הנאלח - מתוך כוונה ברורה ונתעבת להסיט את האש מהמחנה אליו השתייכו ולהסית במקביל נגד המופקדים על שמירת החוק. יש לחקור אותו גם על הפרשה האפלה הזאת, על מנת לברר מי באמת כתב את המאמר: אליצור? פילבר? או שמא מישהו אחר?
משדרג כפייתי | 22.02.18
107.
הצעה לתרגיל מחשבתי בריא
מציע לכל המתלהמים לעשות ניסוי מחשבתי קטן: בהינתן כל המידע הנתון על הרצח, ובהינתן השאלות והבעיות השונות שצפו מאז בהרבה מאוד מחקרים: ממינסטרים ועד להזויי הקונספירטורים (דוח בליסטי, צעקות סרקות, דוח רפואי באיכילוב, החורים בחליפה, הדלת שנסגרה, הסיבוב הארוך של הרכב ועוד ועוד) בואו נעשה ניסוי קטן ונהיה אמיתיים עם עצמנו: נגיד שכל זה היה קורה בהונדורס, כמה מאיתנו היו נותנים סיכוי יותר מזניח לתסריט שבו הרצח הוא כן משהו שבושל איכשהו בידי שרות הביטחון הכללי? אני מניח שרובנו היו חושבים שיש בהחלט סיכוי כזה. אז למה כאן זה טאבו כזה? כי אנחנו יהודים וזה לא יכול לקרות אצלנו? אהה נכון בטח שלא יכול להיות... הרי אין כזה דבר יהודים רוצחים, מושחתים ורעים...
הרצל | 20.05.15
106.
אז, מה, לתקשורת אסור לשאול שאלות? או רק לימניים אסור?
השאלות שהעלה פילבר לגטימיות. השב"כ עשה תרגיל דומה עם האחים איתן ויהוידע קהלני, שניסו לרצוח ערבי עם רובה שהשב"כ הצליח להשבית מירי. השב"כ העסיק את אבישי רביב הפרובוקטור, שהיה בקשרים טובים עם הרוצח עמיר. השאלות, גם אם צורמות וקשות, צריכות להשאל. שום דבר לא "מבחיל" או חסר לגיטימיות, כפי שמנסה הכתבת לטעון, ובכך לערער על מעמדו של המועמד.
נמרוד | 20.05.15
102.
גם לי לא ברור מה הסיפור כאן. מישהו, כתב לפני 20 שנה משהו, כתרגיל מחשבתי, שהוא לא מזדהה איתו
מה הסיפור כאן בדיוק? למה בכלל יש כתבה? ועל מה היא בעצם? זכותו של הציבור לדעת כשיש מה לדעת. לא כשאין. ולעטוף את האי-סיפור הזה בכותרת מטעטעת ובומבסטית??? זו לא עיתונאות...
קולגה אחד | 20.05.15
94.
תאוריית הקונספירציה מטופשת והזוייה השאלה אם זה באמת הסיפור פה?
איזה מאמר דרמטי לנעמה סיקולר. התחילה במערכון הגאוני של החמישיה הסבירה את האבסורד וכיו"ב. קראתי בעיון וחשבתי לעצמי וואלה איך אפשר למנות טיפוס כזה. ואז קראתי את התגובה שלו - שהסביר שהוא לא מאמין בתאוריית הקונספירציה והמאמר נכתב ע"י אורי אליצור שרק ביקש ממנו כעובד זוטר וצעיר לחתום על המאמר. אחרי ההסבר הזה לא הצלחתי להבין על מה נעמה סיקולר עשתה מהומה כי אין פה סיפור. אם היה מאמין בתאוריית הקונספירציה הרי שלא היה ראוי וצריך היה להוקיע אותו - אבל זה הרי לא נכון, מפי האתון. אני תוהה האם יש קונספירציה של נעמה סיקולר שכתבה מאמר על כלום?!
הקונספירציה האמיתית | 20.05.15
93.
רעבין הרס תמדינה ירה בתותח באלט׳ ונתן נשק לחבלים
זה היה מזמן שקיבל תעונש לו תעזבו אותו ולמה להזכיר תזכירו את כל פצועי העיניים והגםיים באוסלו ואת את אלה שנרצחו ואת משפחת סוויווסואאר מסאברו ואת יבגניה וולדי יר וכל החברה של הדולפינריום. כל המבריחים של אוסלו שתמכו בהסכם ולתת נשק לנחבלים תקדו שנים בתפקידים ציבוריים כל הפרס שטס לכל העולם על חשבוננו
יגאל שמיר | 20.05.15
85.
עוד מינוי הזוי של ביבי שמזכיר דיקטטור בשלהי כהונתו
ביבי מתנהג ופעל כחולה שיכעון רדיפה שחושד בכל מי שנמצא בסביבתו ולכן הוא עושה כל מאמץ להרחיק אנשים נורמליים וממנה את הפחות מתאים מכל האפשרויות כדי שיכשל ולא יעורר את הפוביות המודחקות של ביבי. זו כבר לא חצר ביזנטית אלא אוסף של תימהונים ולא יוצלחים שיעלו את הספינה על שרטון ויטביעו את כולנו יחד איתם
גבלס | 20.05.15
83.
לממשלה הנוכחית, פילבר ראוי למשרד התקשורת ומשרד התקשורת ראוי לו
התפתלויות, דמיונות שווא, אחיזת עיניים, אחד בפה ואחד בלב, הצהרות כבירות והכחשותיהן, שתי מדינות לשתי עמים ומולם הערבים ממלאים את האוטובוסים, אין בזבוזים בבית ראש הממשלה ומיטה מעופפת מול צניעות מזוייפת, פסיכולוגית שאוספת בקבוקים מול האם תרזה..... בשביל כל זה צריך אדם מוכשר שמבין בתקשורת שלא לומר ספינים על ספינים...... אחחח..... פילבר אין כמוך למשרד הזה !!
עמרי | 20.05.15
71.
רצח רבין
לא צריך להיות ממוחה גדול לאבטחת אישים כידי להבין שמה שמספרים לנו זאת האמת לאמיתה. לפחות שבועיים לפני רצח רבין היו כותרות ענק בעתונים על כוונת הימין לרצוח את ראש הממשלה. בפועל לא נעשה דבר על מנת להגן על רבין פשוט הפקרות מסתובב רוצח נתעב בשטח שאמור להיות סטרילי ואין איש שואל למעשיו האם זאת היתה פשלה גדולה או משהו מכוון זאת לא חקרו יתכן וקיימת אפשרות שהפקירו את רבין
אמנון | 20.05.15
60.
מה עצוב יותר?
שזה האדם שממנה ראש ממשלה לתפקיד בכיר? שהסיבה לקיום המאמר בעבר הייתה "להסית את האש מהימין"? במקום לחפש איך לגשר על פערים, לקבל אחריות ולדוגמא להגיד שמעכשיו הימין יבדוק את צורות המחאה שלו כנגד הממשלה. בוחר אורי אליצור להסית כנגד אחרים. אלו הפ פנינו ישראל. בהצלחה.
אורי | 20.05.15
53.
צודק ב 100% זה לא קונספירציה! מי שראה את בן כספית בתוכנית הקשר
ובן כספית לא חשוד "בימניות" יכול היה להבין שנקודות מהותיות מאוד ורבות לא מסתדרות עם "האמת" שמוכרים לנו. דוגמא אחת היא מספר הכדורים שנורו וכיוונם באופן חד משמעי ושלא ניתן להבין אחרת נורו מספר יריות מלפנים (זאת קבעו מומים בין לאומיים!!) ולא כפי שתואר מאחור ובן כספית מסיים את הפרק בכך " שעוד הרבה דברים לא מובנים לנו ולא ניתנים להסבר" כאילו שמדובר באיזה נושא על חושי מיסטי..... האמת תצא לאו עוד 100 שנה
hj | 20.05.15
52.
לא אשכח את הערב הזה בו ישבתי עם אשתי מול הטלויזיה וראינו את הנעשה
מישהו שם צעק סרק סרק ! בשניה הראשונה חשבתי שמדובר בתרגיל ולא קרה כלום. ואז הכל התברר. לגבי המינוי - בדמוקרטיה נבחר ראש ממשלה והוא ממנה את מי שהוא חושב שמתאים לו. מה לעשות צריך לקבל את הטוב עם הרע שבדמוקרטיה. תמיד יש את הפעם הבאה. ואם מישהו מעלה רעיון קונספירציה כזה או אחר בכל עניין, מותר לו . מותר לו לשאול שאלות גם אם הן קשות. כל עוד אין פגיעה באדם אחר אין בעיה .
 | 20.05.15
41.
פשוט לא יאומן לקרוא את תגובות "הימניים" כאן - וכמובן הכל "כשר" כשצריך
ראשית ציטוט של המועמד: למה חתמתי על מאמר שלא אני כתבתי ושברור לי שאיננו נכון: מתוך "..רצון לעזור בהדיפת מסע ההסתה כנגד המתיישבים". ואז מובן שלא אנשים מהימין הסיתו אלא השמאל מסית וכנגד השמאל הכל לגיטימי ומותר או בשפת הימין - כשר. ובאדם כזה הם מוכנים לתמוך..... ואיש מהימין לא קם ואומר - אמנם יש לי דעות ימניות אבל יש לי גם כבוד ושכל ישר והבחור הזה לא מתאים לנו. חברי מהימין - תתחילו להתנהג כאילו אינכם תחת מתקפה. תפסיקו לפחד ולהתגונן. תתחילו לכבד את עצמכם ולחשוב. ולא לפעול על אוטומט.
אבי פילוסוף | 20.05.15
27.
גם אני שמעתי המון תיאוריות קונספיראציה, שאני לא מאמין לאף אחת מהן....לדוגמא, שמעתי
שראש ממשלה במזרח התיכון הושתל ע"י הימין האמריקאי כדי לחרחר נגד נשיא ארה"ב מכהן, בגלל שהוא גם שחור וגם ליבראלי-דמוקראטי. אותו ראש ממשלה , כך אומרות השמועות, ממומן ע"י אלי הימורים מלאס וגאס (=נשבע לכם שכך אומרות השמועות), שאפילו מממן לו חינמון (=שמכונה "ישראל ה(א)יום"), שמטרתו להאדיר שמו של ראש הממשלה ההוא בציבור, ולערפל כל טעות או כישלון שלו. אותו ראש ממשלה ניסה אפילו להכשיל מהלך מדיני של אותו נשיא שחור וליבראלי (=שהקונספיראציה טוענת שהוא מוסלמי בכלל) ע"י "נאום היסטורי" בקונגרס.....אבל הניסיון הזה נכשל בגלל הבוגדים מהשמאל והקשרים שלהם בתשקורת. אבל , כך אומרות השמועות, שאותו ראש ממשלה מחפש בדחיפות ספין חדש, כדי לנווט את הספינה הרעועה...ולכן מינה מקורב שלו שלמנכ"ל משרד התקשורת... חכו להתפתחויות!
פילבר חשב שהוא כנראה שפילברג... | 20.05.15
26.
מה הקשר בין דעתו לבין מינויו לתפקיד?
אתם, השמאלנים, תמיד טוענים ששום נתון לא צריך להשפיע על השיקולים לקבל אדם לעבודה, מלבד כישוריו המקצועיים. לא גילו, לא צבע עורו, לא מינו, לא מספר ילדיו. שום דבר. רק כישוריו לעבודה הנדונה. והנה, אתם בעצמכם מלינים על כך שהאדם חשב לפני שנים מחשבות מסוימות (ואולי מחזיק בדעתו עד היום...) ואינו ראוי להתמנות לתפקיד מנכ"ל משרד התקשורת. ככה זה השמאל. לכם מותר לעשות מה שאתם מטיפים לאחרים לא לעשות.....
מודרניסטי | 20.05.15
24.
איפה הכתבה על פושע שנהיה שר ?
יש עבריין מורשע שמונה לשר. יש אדם שהואשם בחריגות בנייה ומונה לשר הבינוי. ואתם "חשפתם" מאמר מלפני 20 שנה שכל קשר בינו ובין הכותרות שלכם הינו מקרי לחלוטין, ועוד אתם קוראים לעצמכם עיתונות משוחררת ?!?! ממה אתם משוחררים ? אם האגנדה שלכם מרוחה בכל מקום ?
אבי | 20.05.15
23.
אוי, הוא ממש מסוכן , הוא כתב דעה שלא נהוג להגיד בקול
וכדי להתיישר עם הברנז'ה כמו שהוא מגדיר אותה הוא אומר שהיום לא היה חותם, לא ברור לי מה המחשבה שאם הוא מעלה שאלות בנוגע להרצחו של רבין, שאלות חשובות , הוא לא רואי לתפקיד ציבורי חשוב. יש לבחון האם יש לו ניסיון ויכולות.
חיים  | 20.05.15
10.
מסית מדיח ותומך ברצח
פילבר הוא מסית מדיח ותומך ברצח רבין וכל הפלפולים השקריים לא יעזרו לו כהוא זה. המוביל לרצח היה נתניהו, המבצע היה יגאל עמיר והמצדיק בדיעבד היה פילבר. מנוול אחוז שקר שיעשה כל מעשה נבלה למען הבוס נתניהו מהמאפייה הפשיסטית שהשתלטה על חיינו. אצלם כל שקר מוצדק למען השלטון. מתי אנשים יתעוררו ויבינו זאת? מתי כל מפוטרי הדרום ירימו ראש ויאמרו את האמת: זה לא מים, זה שתן שנתניהו וחבר מרעיו משתינים מלמעלה על כולנו, על כל עם ישראל.
ישראל | 20.05.15
8.
בושה של כתבה
מה הקשר בין כתיבת טור בעיתון לא נחשב לפני 20 שנה על רצח רבין לבין מינוי היום למשרד התקשורת ? היכן ההוכחה שהוא ״עומד מאחורי תיאוריית הקונספירציה״ ? ומה הקשר לעיתון כלכלי ועוד לטור פותח ??? דרך בזויה ולא מקצועית לנגח את ביבי נ.ב. מי אמר שלא היתה קונספירציה ? רבים בציבור מאמינים בכך גם היום
משה | 20.05.15
5.
בנים אכלו בוסר ושיני אבות תקהינה?
בס"ד איני יודע מהי האג'נדה הפוליטית של כותבת המאמר, אך לא קשה לנחש. נבצר מהגיוני להבין מדוע אדם שלפני 20 שנה טען שרצח רבין היה קונספירציה (אני אישית חושב כך עד היום, לאור הנתונים) לא מתאים למינוי כמנכ"ל משרד ממשלתי. הוא לא טען שרצח רבין היה דבר מוצדק (אני טוען שזה פשע). הוא רק טען שהייתה שחיתות בצמרת השב"כ שמנעה או אף יזמה את הרצח. הוא לא האדם הרציני היחידי שחושב כך. האם העובדה שהוא העז לנגוע בתיבת הפנדורה של הפרה הקדושה הנקראת מערכת הביטחון פוסלת או בדיעבד לשמש במערכת אחרת? לציבור ולכותבת הכתבה פתרונים.
מ. בן משה | 20.05.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת