אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מתמסטל עם רופאיו

42 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

42.
אתם לא באמת מגניבים וחדשניים.
אתם תקועים במקום כבר שלושים או ארבעים שנה. אה כן, וגם התרפיה שלכם לא עושה כלום, זה הסם עצמו. דור שלם מטפל בעצמו באמדי, ואתם מתפעלים מהדברים הכי אובייס שכל משתמש מכיר. אני מציע שהממסד יוציא את האצבע מהתחת של עצמו, ויאפשר לאנשים לקנות סמים חוקיים ואיכותיים בבית המרקחת הקרוב לביתו. אנחנו לא ילדים ולא טיפשים, ולא זקוקים לכם לא כשוטרים ולא כרופאים. רק אל תפריעו בבקשה.
אסי | 24.05.17
36.
משפט המפתח: "MDMA הוא לא באמת סם הזיה ולא פסיכדלי, הוא גם לא ממכר".
תתעוררו אנשים, כל הדמוניזציה הזו של סמים זה רק מאינטרסים. רק חשוב להבין שזו לא סוכריה שאפשר לקחת בכל מצב אלא חשוב להיות בסביבה תומכת ולא לבד. ול-27 מחקרים הראו שלמוח לוקח חודש לנקות את החומר, ולכן כדאי לעשות חודש הפסקה בכל פעם כדי שהמוח יתאושש.
אני | 23.05.15
34.
הכתבה הזו די מסוכנת ועצוב מאד אם מישהו מהקוראים יפגע
אני לא חולק על הנאמר בכתבה. העניין הוא שיתכן ומישהו יושב עכשיו בבית ואומר לעצמו "נשמע חוויה. אני גם רוצה לנסות". גם אני קראתי כתבות דומות וחשבתי שזו חוויה וחובה לנסות. אז לקחתי MD במסיבה. נכנסתי לסחרור רע מאד מאד לאחר מכן, שאי אפשר כל כך לתאר במילים. במזל גדול אני מאחורי זה. אתם לא באמת יודעים איך תגיבו לסמים כאלה. יש הרבה מאד בתת מודע שאנחנו (המדע) לא מבינים ולכן לפעמים יוצאים דברים לא צפויים, גם אצל אנשים הכי "נורמטיבים" וגם אצל כאלה שחושבים שהם "חזקים". זה רולטה רוסית. לא לוקחים סמים כאלה כשאתם לא יודעים *באמת* מי הכין אותם. לא לוקחים סמים כאלה במסיבות בשביל הכיף ובשביל איבוד שליטה. זה לא משחק - זה חומר פסיכיאטרי שיכול לגרום נזק אדיר.
ע | 23.05.15
32.
תגובה ל-18 ול-27
ל-18 - יונה וולך נפטרה מסרטן. ל-27 - אני מאוד ממליץ לקרוא את הספר "המוח הגמיש" שמראה עד כמה המוח הוא אלסטי ויכול לתקן את עצמו בהרבה מקרים. לכן אם בהשפעת סם כזה או אחר המוח מגיב בצורה מסוימת הוא יכול לתקן את עצמו גם כן. כמובן שלא כל מקרה הוא אותו דבר ולא הכל קל ולפעמים התהליך ארוך אבל שיטות התבוננות פנימית, מחשבה חיובית וכו' עושים את שלהם לאורך זמן במרבית המקרים
יובל | 23.05.15
27.
שאלה שמסקרת אותי בתור אחד שניסה lsd ו mdma לא מעט פעמים
הדיעה הרווחת הינה שאם אני לוקח md במשך כמה וכמה פעמים אני "מייבש" את התאים במוח שמייצרים סרוטונין ודופמין וכל ההורמונים שאחראים על מצב הרוח ובעתיד אני יכול לסבול מדכאון, חרדה, וכ"ו... יש אמת בדבר? האם המוח יכול "לתקן" את עצמו, בדיוק כמו שהכבד עושה אצל מי ששותה בצורה סבירה פה ושם? מצפה לתשובה מאנשים שבאמת מבינים ולא על סמך השערות. תודה מראש,
מיכאל  | 22.05.15
25.
ושום מילה על וולטר בישופ שצדק כל השנים ובגלל זה הכניסו אותו לבית משוגעים ל-20 שנה...??
ןחוץ מזה, מה זה "לא תאמינו מי מתנגד לזה"??? חברות התרופות הן הראשונות שעלו לי לראש שיתנגדו *לכל* תרופה, כולל תרופות מצילות חיים!!! חשבתי כבר ש"תפתיעו" אותי ותגידו שהפוליטיקאים מתנגדים... תחשבו על זה : אין תחום בעולם שהושקע בו יותר מרפואה לאורך ההיסטוריה האנושית. טריליונים על טריליונים, נשפכו על "מציאת תרופות". וכמה תרופות שב-א-מ-ת מרפאות מחלה יש? אם נתפרע, נוכל לספור אותן על שתי הידיים ולא! אנטיביוטיקה, זאת לא תרופה, אם המחלה יכולה לחזור שבוע אחר-כך... אז "הם" אומרים שזה "קשה". גם להרים אדם לירח, לחקור כוכבים שנמצאים מאות שנות אור מכאן, ולגעת בקרקעית האוקיינוס בעומק של 9 ק"מ זה "קשה", אבל הצליחו כי ב-א-מ-ת רצו להצליח !!!
איתן | 22.05.15
21.
המלחמה נגד הסמים גבתה יותר קורבנות משלטון סטאלין
בכל מדינה כל שנה עשרות אלפים משלמים בחייהם או עוברים התעללות קשה בשם המלחמה בסמים. אם בישראל זה נגמר בהתעללות משפטית וענישה ברישום פלילי לכל החיים - במדינות כמו מקסיקו משלמים מחיר כבד הרבה יותר מאז ניקסון ימח שמו שדאג לבעלי ההון ממשיכים את הפארסה הזאת - ועוד בשם הדמוקרטיה הרשות למלחמה בסמים בישראל לא שונה - זו בפועל רשות למינויים פוליטיים בכביכול הגנה על האזרח מדברים שבכלל לא מסכנים אותו חברות התרופות מרוויחות מהמצב ויש אומרים שגם דואגות לשמר אותו המשטרה נהנית מהמצב - וגם דואגת לשמר אותו - וכך מציגה נתונים מחמיאים בלחימה נגד ה"פשיעה" הלגליזציה המלאה של קנאביס בו תבוא - וכמה שנים אחר כך שהפשיעה של עובדי הציבור שהיו מעורבים בהפרה בוטה של זכויות אזרח, בהתעללות ורדיפה של אזרחים חסרי ישע - הכל יתגלה ונקווה שיהיו משפטים כמו שערכו לפושעים נגד האנושות אחרים הקומבינטור התורן שהגריל את תפקיד מנכל הרשות בישראל חשף את את השחיתות בדבריו נגד הקנאביס - שהיו לא יותר מדברים לא מבוססים ועלילות דם בישראל לבדה מעל 20 אלף איש בשנה עוברים התעללות משטרתית על "פשע" כביכול - שאינו שונה במאומה מה"פשע" שלהיוולד יהודי באירופה בתחילת המאה הקודמת הסמים לא פוגעים באנושות כפי המלחמה נגד הסמים פוגעת בה - נישא תפילה שהרשעים יועמדו לדין וישלמו על מעשיהם
יוסי | 22.05.15
20.
ציטוט שאומר הכל...
"יש הרבה דעות שליליות על החומרים האלה, אף שיש להם רמת רעילות נמוכה מאוד, הם בטוחים לשימוש והסיכון בהם נמוך מאוד. אבל מוחם של הרבה אנשים - בציבור הרחב, פוליטיקאים ואנשים האחראים על הרגולציה - פשוט נשטף באופן אפקטיבי במשך שנים על ידי האג'נדה של המלחמה בסמים, שקובעת שכל סם שאנשים משתמשים בו בשעות הפנאי הוא כנראה חסר ערך ברפואה. וזה פשוט לא נכון. התוצאה היא שהתרופות האלה - ואני חושב עליהן כתרופות, לא כסמים - נמנעות מהמטופלים שיכלו להיעזר בהם".
רמי | 22.05.15
17.
זה לא קונספירציה, זה עסקים. חברת תרופות משקיע הרבה כסף בפיתוח.
יש הבדל בין קונספירציה - שזה תיאורית קשר, לבין איך שהשוק עובד. כאן כל חברת תרופות מגיע לאותה החלטה בנפרד. בלי להכנס לשאלה האם זה נכון או לא . אם נצא מנקודת הנחה שזה נכון, והחברות מחליטות שלא להשקיע בתרופות שהם "חד פעמיות" בהגדרתם. זה מאוד הגיוני. כי איך הם יחיזירו את ההשקעה בפיתוח? יגבו המון כסף על התרופה? פי כמה? פי 100? פי 1000? צריך להיות הגיון עסקי כולשהוא....
אייל. | 22.05.15
11.
לדעתי ניתן לרפא סרטן בעזרת LSD
סרטן הוא מחלה שלא נגרמת ע"י נגיפים אלא ע"י הגוף עצמו. לדעתי, בעזרת LSD ודמיון מודרך, ניתן לרפא את המחלה. כמובן לפני נטילת הסמים יש לבצע מספר דברים: הראשון הוא ללמד את החולה כמה שרק ניתן על התאוריה של המחלה. כיצד היא נגרמת, מה קורה בגוף מתחילת ההתפתחות ועד לרגע זה, וכיצד תאורתית הגוף היה אמור להלחם ולהשמיד את הגידולים. חשוב מאוד שלחולה יהיה ידע רחב ככל האפשר על המחלה. הדבר השני הוא למידת דמיון מודרך. ללמד את החולה להיכנס אל תוך גופו הוא, ולדעת לשוטט בו. אני יודע שזה נשמע דפוק לרוב האנשים, אבל זה בעצם סוג של מדיטציה עמוקה. שוב גם כאן עניין הידע הוא חשוב מאוד כי כמובן שלא באמת נכנסים לגוף אלא מדמיינים את הכניסה. ככל שלחולה יהיה ידע גדול יותר על גופו, כך הוא יוכל לדמיין זאת יותר טוב. רק לאחר שהושגו השלבים הראשונים, יש לתת לחולה LSD , במינונים נמוכים, ולהדריך אותו בשעת הטריפ להילחם בסרטן בכוחות עצמו. למה בעצם זה יגרום? זה יגרום לחולה להתרכז במחלה שלו ברמה שכמעט ואין סיכוי שהוא יוכל להתרכז בה כשהוא פיקח. סך הכל אנחנו רוצים לעזור לגוף שלנו להילחם בעצמו במחלה, ובדרך הזו נוכל לרכז הרבה יותר אנרגיה בתהליך.
שחר | 22.05.15
9.
זה רק חלק מהאפשרויות לטיפול יעיל, גם חלק משיטות הרפואה המשלימה
יכולות לחולל השפעות מייטיבות דומות ,ואף יותר, אבל גם שם אין לאף חברת תרופות גדולה אינטרס מחקרי בשיטות האלה ,והן נשארות עם מחקרים קטנים ומעטים שלא יכולים להגיע למסקנה ברורה. אבל אינטרס הציבור מחייב שהממשלות והאקדמיה ישקיעו במחקרים רחבים ועמוקים, אבל לצערינו לא נראה זאת בקרוב
יובל | 22.05.15
6.
סטטנים כמשל לבוננזת ענק של תעשיית הפארמה
אפשר שבאיזו מעבדה כבר גילו תרופה או טיפול ליתר כולסטרול, שאינה דורשת נטילה יומית ואינה לוקה בתופעות לוואי נוראיות לפציינט. אם יש כזו בנמצא, סביר שתגלית כזו תשאר חבויה מעניי הציבור. תעשיית הפארמה לא תוותר בקלות על בוננזת הסטטנים, למרות תופעות לוואי נוראיות למטופלים. העיקר שתיקח כדור אחד בכל יום לכל ימי חייך, מה שמבטיח את מחיר המניה לשנים הבאות.
 | 22.05.15
1.
זה פשוט לא יאומן
אנחנו כל כך מתלהבים מההישגים של העידן המודרני וממושגים כמו דמוקרטיה אבל בתכלס - חרטא! יש שם אנשים למעלה עם אינטרסים קרים ששולטים בנו. יש חברות תרופות עם המון כוח ששמחות כשאנחנו חולים. שמחות כשאנחנו על סף מוות. זה לא דמוקרטיה. זאת דיקטטורה. פשוט יש כמה דיקטטורים ולא רק דיקטטור אחד.
נ | 21.05.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת