אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מנכ"ל באייר: הכלכלות הגדולות בעולם חייבות להשקיע מיליארדים בפיתוח אנטיביוטיקה חדשה

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
מה שהכתב מפספס הוא שזו כבר לא בעיה.
קיימות אנטיביוטיקות חדשות, במחקרים קליניים, נכנסים לפייז 3. לא סביר שתהיה בעיה, זה רק עניין של מסחורן ותחילת שיווקן. אחת מהן היא ברילקדין, של cellceutix, שעברה פייז 1, פייז 2, ונכנסת מייד לפייז 3 ותבשר על השקת קטיגוריה חדשה של אנטיביוטיקות שמחקות את אופן פעילות התא האנושי לחיסול פולשים, לשלל רחב של יישומים, במנה אחת חד פעמית (במקום הטיפול הארוך שגרר את יצירת החסינות של הנגיפים).
Scientists | 14.06.15
4.
כל פיתוח רפואי נוסף בין אם זה אנטיביוטיקה ובין אם דבר אחר רק יחמיר את מצב האקולוגיה על כדור הארץ
מה שיגרום למליוני סבל ואפילו מות ומומים מולדים מזיהום הסביבה, מבצורות מרעב מפגעי מזגר אוויר אחרים, עלייה מטורפת של יוקר מחייה בכל העולם וכו'. כדור הארץ לא יכול לאכלס כל כך הרבה מיליארדים של בני אדם לאורך זמן. צריך לאפשר לטבע לעשות את שלו.
דורון | 26.05.15
2.
אתם מבינים...לפיתוח תרופות שבאמת מצילות חיים הם רוצים מימון מהמדינה
אבל לפתח תרופות שמונעות את תופעות הלוואי שהתרופות שהם עצמם יוצרים שגורמות לתופעות לוואי נוספות, שצריך לפתח תרופות שנוגדות את תופעות הלוואי שהן גורמות, שצריך לפתח תרופות שמונעות את תופעות הלוואי שהן גורמות - הן מפתחות בעצמן. חברות התרופות הפכו למכונות ליצירת רווח, וממש לא שמות את שיפור רמת הרפואה. מפתחות כל מיני תרופות למחלות מדומיינות. מפתחות חומרים שמפחיתים את הסימפטומים, אבל לא מטפלים במחלה עצמה - כך שהחולים ממשיכים לצרוך עוד ועוד תרופות למשך כל ימי חייהם. כך - החברות מרוויחות מיליארדים, והציבור נשאר חולה.
 | 23.05.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת