אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בעקבות משבר הגז - הממונה על ההגבלים דיוויד גילה פורש מתפקידו

26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

26.
טוב שהתפטר. האיש היה תוקע את פיתוח משק הגז לשנים בשל גחמות
כול הצדקנים מדברים על תחרות וחלוקת ההון ומחיר הגז ורווחיו של הציבור אבל אף אחד לא חשב לרגע שההתעקשות של גילה היה תוקע את פיתוח משק הגז לשנים רבות ואולי גם קובר אותו באותו המקום. וכמוהו אנשים הזויים כמו יחימוביץ וחנין שלא הפסיקו לדחוף את הממונה לכיוון של חלוקה ותחרות על חשבון פיתוח שדות הגז ושלא מפסיקים לדבר בשם "הציבור "כאשר הם מייצגים רק חלק קטן מהציבור שמעניין אותו צדק סוציאלי מוחלט שלא מבין שמה שניתן להפיק מאפס זה שום דבר.
רמץ | 25.05.15
23.
עזבו את מה שהוא אומר למה הוא עוזב
זה הכל חרתה ברתה, כל הקישקוש הזה הוא פשוט עובר לעבוד אצל אחד הטייקונים זו הסיבה האמיתית כל הקישקושים והתרוצים זה סתם בבלת יקח חודשיים חופש ואחרי החגים נשמע בדיוק למה הוא עוזב נקבל הודעה אצל מי הוא עובד אנחנו בעם ישראל כבר לא אוכלים לוקשים
ישראלי | 25.05.15
18.
מגיבים ליצנים שלא מבינים כלום....
חושבים רק על המנייה שלהם ולא מבינים שהמשק הישראלי הולך לשלם מחיר כפול על יחידת גז מה שאומר שתשכחו מירידת מחירים במשק. פשוט מדינה מטומטמת, אפילו משאב כזה שהיה הופך לנכס בכל מדינה מתוקנת הופך לחממה לשחיתות שלטונית רקובה. רק תעשו טובה, אחר כך אל תבכו כאן על יוקר מחייה.
בוב ספוג | 25.05.15
15.
אין מקום לאדם ישר ומקצוען כזה בממשלת הון שילטון.
אגב, גם כחלון נזרק לכלבים אחרי הרפורמה שלו בשוק הסלולר. גם פרופ' זליכה נזרק לכלבים, כשניסה להגן על האינטרס הציבורי מהון שילטון, נכון, לפחות לא מחסלים אותם פיזית, כמו בארגנטינה, אלא "רק" מעיפים אותם ממשרתם הציבורית.
הגיון בריא | 25.05.15
10.
ראייה כוללת
דיויד גילה רואה רק את ההיבט של ההגבלים העסקיים. בינתיים נפגע שמה של מדינת ישראל כמדינה אחראית ומקיימת הסכמים, נפגעו הקשרים עם נובל אנרג'י, הוקפאו ההשקעות בפיתוח שדות הגז, נדחתה ביותר משנה האפשרות לספק אנרגיה זולה למפעלים, נדחתה ביותר משנה האפשרות להוזיל את מחיר החשמל לאזרחי ישראל וכל אלו על מזבח אל המולך של התחרות החופשית. בתחילה מנעו מהמשקיעים למכור נתח נכבד לחו"ל ואחר כך באו בטענות על מונופול בארץ. לולא היו משקיעים מוצאים גז, לא היה גז לאף אחד וכולנו היינו משלמים מחיר יקר על גז מיובא. יפה עשה ראש הממשלה שעשה את החשבון של טובת המדינה ואזרחיה ויפה שעה אחת קודם.
אברהם כהן | 25.05.15
5.
פרישת גילה - החלק החיובי שבמהלכי נתניהו
פרופ' גילה הוא תיאורטיקן שלא הצליח למצוא את מקומו בעולם המעשה, והתמחה בנסיונות לדחוף בכוח תיאוריות הזויות לתוך חיי המעשה, דבר שאין לו קיום. יש לברך על כך שהוא מפנה את מקומו, וחבל שזה לא קרה כבר לפני שנים. צריך לקוות שהשר, שהמוניטין שלו הוא של איש מעשי, לא יחזור על הטעות שעשו קודמיו, וימנה לתפקיד מישהו שידע לאזן בין הרצוי למצוי.
כלכלן ולא קלקלן | 25.05.15
4.
התפטרותו של הממונה על ההגבלים העסקיים!
מי שהיה צריך להתפטר זה נתניהו וממשלתו שמאז שנבחר יותר ויותר מתגלה פרצופו האמיתי ולאיזה אינטרס הוא רואה עצמו מחוייב, כל הצעדים, מאז נבחר, מצביעים שהמגמה, הישנה חדשה, שהוא נוקט בה זה שמירה אישית על בעלי ההון! צאו וראו איך הוא וממשלת הסטטיסטים שלו הצליחו להבריח את האיש הזה שדאג ושמר יותר מכל אחד אחר על האינטרס הציבורי! כחלון, שר האוצר הנבחר, נכנס למנזר השתקנים! אוי לנו ואוי למי שבחר את האיש הזה להיות ראש ממשלתם של הטייקונים!
זמירה רינגר | 25.05.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת