אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מיכל אנסקי ורוביקון מקימים שוק בוטיק חדש

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
איזה איכרים ואיזה נעליים ??
מה כל ירקן נהיה לאיכר ?? אין שם אפילו איכר אחד . כולם שם תל אביבים מפומפנים שחלקם אולי מרוויח קצת כסף כל הייתר מדשדשים לחלוטין על גבול המפסידים . היחידים אולי שמקוויחים עדיין ולא הרבה הם מי שטוחן את המסכנים שם בעלויות מטורפות שלא מצדיקות הקמת עסק שרוצה גם לצאת מרווח בסופו של חודש . גם זה זמני כי כל הפרוייקט הזה ברגע שהשוכרים יעזבו מי בזמן ומי לפניו הכל יקרוס שם . ואז תראו את גברת אנסקי בוכה בראיון מול איילה חסון בערוץ 10 אכלו לי , שתו לי , רימו אותי , ואני בכלל לא קשורה לעניין .. !
קזימודו | 06.11.18
18.
מומחית לפרויקטים כושלים?
אינני מבין את רוב המגיבים כאן ,מי שרוצה לקנות קונה ומי שרוצה לקנות ברמי לוי או ב-יש שיקנה ,אבל מאיפה יש לכל הקנאים כאן זכות לקרוא לשוק האיכרים פרויקט כושל?אם הוא היה כזה כושל מדוע תוך חצי שנה אנסקי החזירה את ההשקעה?מדוע נפתחים עוד ועוד שוקי איכרים בארץ?מפני שיש דרישה ויש אנשים שמוכנים להשקיע הרבה כסף כדי לקנות סחורה טרייה ואיכותית ומי שלא מעונין שיהיה לו לבריאות ויקנה היכן שהוא רוצה. שרונה מרקט שעתיד להיפתח בקרוב גם לא היה נפתח אם לא היתה לו דרישה בארץ ,אז לא יזיק קצת פירגון,זה לא עולה כסף...
דני | 28.05.15
11.
שווקים פלצניים שימכרו ביקר ויחזיקו שנה שנתיים
כולם ראו מה קרה להשקעה הגדולה של השוק בנמל יפו, גם שם פתחו שוק פלצני של דוכני אוכל וחנויות שמוכרות בפי שניים מה שניתן למצוא בכל איטליז ושוק רגיל, השוק סגר את שעריו וקיום עומד שומם. מתחם התחנה לא מצליח להתרומם והחנויות שם לא מוכרות, השוק בנמל תל אביב מרבית השבוע לא עובד ובעצם מתבסס על סופ"שים, השוק במתחם שרונה יסבול מאותן בעיות. אלו שווקים שאנשים באים פעם ולא חוזרים בגלל המחירים.
הרוכל | 27.05.15
7.
בלי טיפת יושרה עצמית!
שוק איכרים? הצחקתם אותי! בשוק איכרים אמיתי ויש דוגמאות למכביר המחירים נמכים משמעותית והסחורה משובחת. כמו ירקות אורגניים או בשר איכותי ממרעה טבעי הנמכר במחיר מציאה. לכו לנמל תל אביב וראו בכמה מוכרים זנב שור שמחירו באטליז נורמלי נע בין 29 ל50 שקל גג.
 | 26.05.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת