אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ההכנסות של פואד בשבע השנים האחרונות נחשפות: 13 מיליון שקל

56 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

55.
אתם מבינים מאיפה הבעיה שלנו?
מזה ששר ואלוף לשעבר מרוויח מהמדינה 700,000 ש"ח בשנה אחת מידי שנה. סכום שאדם ממוצע ייקח לו להרוויח במשך 5-6 שנים הוא מרוויח בשנה אחת. וכמותו יש עוד כמה מאות בתפקידים שונים. מאות מליוני ש"ח בשנה מועברים לאנשים שאין סיבה אמיתי שירוויחו כאלה סכומי עתק. הוא היה אלוף בצה"ל ונלחם ופיקד על אלפים רבים של חיילים שרבים מהם נהרגו- וזה מובן שהוא צריך להרוויח יותר, אבל כמה???
רועי | 07.06.15
43.
לבן אליעזר הרבה שותפים בכירים מהדרום שייכים להסתדרות ומפלגת העבודה למה לא מעמידים אותם לדין
המשטרה המושחתת מחפה שנים על כמה בכירים בשלטון המקומי בדרום ועסקנים של כדורגל והסתדרות שגונבים ושותפים של בן אליעזר עשרות שנים. למה לא מעמידים אותם לדין ????. למה יחיא ויחידת לה"ב מחפה עליהם כל כך הרבה שנים ???. מדובר על עבריינים שגונבים מיליארדים מהקופה הציבורית והשתלטו על כל כסף והון של הממשלה ושל השלטון המקומי , קבוצה שמתגמלת שנים רבות בכירים וככה היא סוחטת אותם שלא יפלילו אותם. הפשע בדרום הוא הקשה ביותר במדינה שם ריכוז הכסף של תקציב המדינה לשם הוא הולך.
אריק | 04.06.15
30.
פואד תתבייש , בסוף חייך הגעת לשפל,
בושה למדינה שאלה מנהיגיה, דוגמא גרועה לאזרחיה .יש לקחת לו את כל ההון הגנוב שלו ולהחזיר למדינה , ולהפסיק לשלם לו משכורות וגם את הפנסיה שמשולמת לו , ולקחת לו את הארמון שבנה לו ביפו, ולהסתפק בזה , אין צורך לשכן אותו בבית סוהר כי זה עולה למדינה הון
בלה | 04.06.15
28.
מה גורם לאדם בשנותיו האחרונות בעולם הזה לרדוף אחר ממון כאילו הוא בשנות העשרים של חייו ?
הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב עליה: הוא החליט לצבור את הממון עבור ילדיו, כל חייו שירת את המדינה וצבר גרושים בודדים להוריש לילדיו הלא מוצלחים כמוהו (לא מקושרים, לא היו אלופים בצבא, חברי כנסת וגם לא שרים). הוא רואה את אהוד ברק עושה קופה יפה ושואל את עצמו: עוד מעט אני עוזב את העולם, מה השארתי למשפחתי וילדי, איך הם יסתדרו בלעדי ?. במקום להיות איש עסקים מצליח, בזבזתי את כל חיי בשירות המדינה וכסף אין, אני חייב להדביק את הפער.
שלמה | 04.06.15
25.
משכורת חציונית בסביבות 9000 ש"ח
כמובן שחלק גדול מהשכירים בארץ מקבלים ב5000-7000 ש"ח . מה רע לו למה היה צריך לגנוב ? יש למצות את הדין עד סוף עם אנשים מושחתים אלו ולא אפשר לראות את התוצאות מסביבנו ואז לא נכסים ולא כספים יעזרו ,כולנו נסיים את דרכנו בים התיכון מהצד של הקרקעית ..
אהוד | 04.06.15
6.
אתם נטפלים לזוטות-הבחור עשה גם הרבה דברים חיוביים-
סידר עבודה לערבים על חשבון היהודים, אכל בקלוות אצל הבדווים, קימבן מערכות בחירות, דאג למקורבים, הביא שלום עם מצריים. לבחור יש הרבה חברים - אז עזר להם ולקח קצת עמלות ודמי תיווך פה ושם- על זה שופטים? מי יכול לגמור את החודש עם 70 אלף מפנסיות?
אבי | 04.06.15
2.
האיש היה שר הביטחון ונטען שקבל שוחד ממצרים
חייבים לעשות בקרת נזקים כי מדובר על טמבל מרמה גבוהה שקבל לפי מובארק 25000 דולר לחודש, זה חמור בכל קנה מידה כי לא ברור מה הוא סיפר, אני לא טוען שהוא ריגל אבל אין ספק שהוא חשף דברים , ולאור מנת המשכל העצומה שלו, לא ברור אם הוא הבחין בין טוב לרע. ויהיה מעניין לשמוע את תגובת בוזי הרצוג שפואד היה המועמד שלו לנשיאות.
אמיר | 03.06.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת