אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ראש חטיבת ההנדסה בגוגל: עד 2030 בני האנוש יהיו היברידיים

64 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

63.
הוא התכוון להגיד:
ב-2030 תהיה טכנולוגיה קיימת שתוכל להתחבר למח האנושי ישירות ולהתממשק לזיכרון ולמאגר הידע של האדם. הטכנולוגיה תהיה זמינה למולטי מיליונרים, למוסדות מחקר מובילים, ולמשרדי ממשלה במדינות מפותחות. ל-99.9% מהאוכלוסיה בכדור הארץ לא תהיה גישה לטכנולוגיה הנ"ל והיא לא תשפיע על חייהם כהוא זה בשנת 2030.
 | 06.06.15
62.
ל-13 איפה קראת את זה השטות הזאת
בספרי מדע בדיוני או בחוברת מנגה יפני אם בעלי החיים לא השתנו במשך מאות שנים למה שהאדם פתאום יעבור טרנפורמציה ליישות אחרת כפי שאתה אומר האבולוציה לא תנסה להתחרות עם רובוטים והם רחוקים מאד מלהתקרב ליכולת של האדם, הוא מדבר על שדרוג המוח של בן אנוש באמצעיים טכנולוגיים מי אמר שלשחק במשחקי מחשב מעיד על יכולת אנושית? גם כחול עמוק שיחק מעולה שחמט. קורצוויל: "ולמי שמודאג מהשתלטות הבינה המלאכותית על העולם בעתיד, אומר קורצווייל כי יש לנו מחויבות מוסרית להמשיך לפתח טכנולוגיה ובה בעת לשלוט בסכנות הטמונות בה. " שזה מסכם את האחריות של האדם לפתח את התחזיות שלו בכתבה.
שפוי | 06.06.15
53.
אפרופו אדם היברידי, מה עם רעיון הרחם החיצונית ?
בשלב ראשון האישה נכנסת הריון ובחודש השלישי מוציאים את העובר ומכניסים לרחם חיצונית עם תנאים הרבה יותר טובים מזאת של אישה ביולוגית כולל שידרוגים ויכולת לעקוב אחרי התפתחות התינוק בכל רגע בשלב שני התינוק מתחיל ישר ברחם אחרי שמוציאים את הביצית המופרית ובשלישי...הגבר עושה את הרחם הדיגיטלית-ביולוגית בתוכה יחכו הביציות של האם
תינוקות משופרים | 04.06.15
51.
טכניקה ידועה
גם אסטרולוגים ויועצי השקעות טועים ב-80% מהתחזיות ואחר כך משקרים שהם צדקו ברוב המקרים, וברוב צניעותם נותנים לעצמם ציון "בינוני". טכניקה מוכרת אחרת היא לתת חמש תחזיות: 1. מחר תזרח השמש, 2. בשנה הבאה יהיו רקיטות מעזה לכיוון ישראל, 3. יהיו תנודות בשער החליפין אירו-דולר, 4. אובמה יתקוף את ביבי, 5. המוח האנושי יגדל לממדים אינסופיים. ןאז לטעון ש-80% מהתחזיות (ארבע הראשונות)התאמתו. COOL
אבינועם עוקבי | 04.06.15
47.
התחזית הכי מדהימה שלו.... מחשבים שחושבים כמו בני אדם עד 2030
רק לפני חודשיים חברה בשם דיפ-מינד שנרכשה ע"י גוגל הציגה רשת נוירונים חדשה שלמדה לשחק בעצמה (ללא שום הדרכה אנושית!) בקרוב ל 50 משחקי מחשב וביותר מחצי מהם הגיעה לרמה של שחקן מקצועי ואף יותר !! האיש בהחלט יודע על מה הוא מדבר, זה הולך ומתקרב במהירות. חכו ותראו.
אורן | 04.06.15
45.
הבן אדם יודע על מה הוא מדבר .... זה הולך ומתקרב
הנה רק דוגמה אחת... פריצת דרך של ממש - פותחה רשת עצבית ממוחשבת שלמדה לשחק בעצמה ב 49 משחקי מחשב (אטרי) ובחצי מהם הגיעה לרמה של שחקן מקצועי ואפילו יותר מכך: http://www.bbc.com/news/science-environment-31623427 כל זאת ללא שום הדרכה, רק ממבט על מסך המחשב.
אלעד | 04.06.15
13.
אנו דומים לאדם הקדמון ולכלב הרבה יותר משנדמה לצאצאינו העתידיים.
לצערי האדם יהפוך למן מגיפת מחשבה מהירה, מכל שנדמה, ובלתי תלויה בבשר ובטקסטים ארוכים בלשונות של אותיות בנות זמננו והזמנים טרום אנו. שייקספיר, טולסטוי ורילקה לא יהיו קיימים יותר כי איש לא יוכל או ירצה לקרוא אותם. לדעתי כל זה יובן באופן הגס והמדויק ביותר, לא יהיה בו צורך, במרב הרגש האנושי ושמו, יהיה בוודאי אחר. אי אפשר לדמיין את בן האנוש הזה, שגם אם יהיה רובוט יהיה אנושי, כי בכפו תהיה הגדרת האנושות, אבל הידיעה כי כל מה שאנו עושים אינו אפילו גירוד תולעת באבק, כי אילו נפגוש בצאצאי צאצאנו לא ידמו לנו בדבר ולא נוכל לתקשר אתם בכלל, כי אנו דומים לאדם הקדמון ולכלב הרבה יותר משנדמה לצאצאנו - מדכא מדכא מדכא ועוד פעם מדכא.
אוהד שטרן | 04.06.15
5.
איזהו החכם, הרואה את הנולד
ריי קורצוויל הוא אחד האנשים החכמים והמרתקים שיצא לי לקרוא. אכן לאחרונה התחזיות שלו פחות מתגשמות, אבל כאמור מבחינת תאריכים, הכיוון שלו נכון, והעתיד שהוא מתאר מרתק. גם אם יפספס ב50 שנה, העולם כפי שאנו מכירים אותו עומד להשתנות וכנראה בקצב מהיר יותר משהתרגלנו בעבר. מצד שני סף הגירוי שלנו גם הולך וגובר, כך שנראה שדברים דווקא מתקדמים לאט מדי. מכוניות אוטומטיות שכבר מדברים עליהן שנים. משקפי גוגל, שלא ממש הצליחו, טיסות החלל הזולות, חיבור כל הבית לאינטרנט. הטכנולוגיה כבר קיימת, אבל החדירה לשוק נראית נצחית.
רונן | 04.06.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת