אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המתנה של טבע לרעננה היא מכה לפתח תקווה

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
המכה של פתח תקווה זאת העירייה בראשות איציק ברוורמן
סיבוב קטן בפתח תקווה תמחיש לכם את גודל הבעייה, זבל ברחובות הזנחה פושעת של צביעת מדרכות כבישים, תחנות אוטובוס במרכז העיר מצוירות גרפיטי, פקחי העירייה מסתובבים סחבק ברחובות יושבים בבתי קפה, מחלקות שונות בעירייה לא עושות כלום, באו לפתח תקווה , תראו רכבים על המדרכה באמצע היום פקח עובר עם הטלפון ביד ומשוחח כאילו כלום לא קרה, עובדים זרים השתלטו על מרכז העיר, אין יותר גרוע מזה, סוף התקווה.
בנץ | 09.06.15
13.
איזה יופי, עוד פקקים באזור התעשייה הזה ועוד רכבים על רעננה צפון/דרום.
מה שהחברים המשכילים מטבע לא יודעים הוא שהכניסה לרעננה בבוקר פקוקה (8-10 בבוקר) והיציאה ממנה בצהריים (17:00-19:00) עוד יותר פקוקה. שורות הרכבים שעומדים פה בפקקים בדרכם להיכנס ולצאת מרעננה הן פשוט מופרכות. אז נכון שעושים פה עוד איזה מחלף ועוד צומת, אבל זה בקושי יעזור אם מאות רכבים/עובדים של טבע יצטרכו להגיע לכאן בנוסף. חייבים לחשוב פה על העניין התחבורתי או שיאכלו פה קופקסונים לארוחת בוהריים. דבילים.
ביולוג ירושלמי | 09.06.15
7.
פתח תקווה = עיר ללא עתיד
עיר שהיו צריכים לסגור מזמן אומנם היא אם המושבות אך היא מזדחלת הרבה מאחור ,מלפניה כל ערי המרכז ההשקעה בתשתיות וטיפוח עירוני שואפת לאפס כל מה שמעניין את העירייה כיצד לנצל כל חלקה טובה לבניית גורדי שחקים שיכניסו מליונים לכיסה היכן יש בפתח תקווה שטח ירוק? שטח יחיד הינו הפארק ליד הקניון הגדול שההשקעה בו שואפת לאפס. ראו פארקים בערים שכנות:הרצליה,רעננה כפר סבא רמת גן... הארנונה רק עולה וההשקעה רק יורדת. כבישים גרועים ,שכונות ניבנות ללא תשתיות מינימליות ופשיעה עולה .ברור למה הצעירים שגדלו בפתח תקווה עוזבים אותה.
ליאור | 08.06.15
6.
יוסי @3 ואני @4
יוסי - החברה צריכה לחשוב על העתיד שלה, לא מה אתה מרגיש לנכון או לא נכון. ולחשוב על העתיד זה אומר להיות קרוב לריכוזי כוח האדם הגדולים יותר, תשתיות טובות יותר, קרבה לאתרים אסטרטגיים וכ''ו. אבי - אתה צודק. ומה? תהליך טבעי. אתה רוצה שהמדינה תתערב ברצונות החברה לשנות לוקיישן? לא ברור מה הטענה כאן.
איחטיאנדר | 08.06.15
5.
ראש העיר איציק ברוורמן מתנגד לפרויקטים של פינוי בינוי - רוצה פרויקטים מסחריים
ראש העיר פתח תקווה עלול להרוס את קופת העירייה. הוא מעוניין בהכנסות רבות מאזורים מסחריים ומתנגד לתוספת בנייה של מגורים. איציק ברוורמן קיבל סטירת לחי מצלצלת, החברות המסחריות בורחות מפתח תקווה.
ברוומן קיבל סטירת לחי מצלצלת | 08.06.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת