אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ההסתדרות מאיימת למנוע העברת מינהל התכנון לאוצר

25 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
לא צריך לתת להם דבר ויש להחזיר אותם לסמכות הקודמת
שהרי זו תקוות שווא, לצפות ולהאמין שמי שגררו רגליים ועיכבו תכניות במתכוון, במשך שנים ישנו מהרגלם ויתנהלו אחרת בשל כך בלבד, שהשר הממונה הוא שר האוצר ולא שר הפנים. שינוי יבוא רק ע"י החלפת כל המכהנים בועדות התכנון באנשים חדשים
בסרט הזה היינו | 09.06.15
17.
ואנשי הקבע מושחתים????היחס למגזר הציבורי הם יותר צדיקים מנוח(זה מהתיבה)
עבריינים שדורשים פרוטקשן לכל שינוי ארגוני,משלמים לכם משכורת כדי שתעבדו!!!!מה זה משנה אם זה במשרד האוצר,או במשרד הפנים???במגזר הציבורי יש שתי משכורות-אחת בשביל לבוא לעבודה,ועוד משכורת כדי שגם יעבדו(נניח יטמיעו מערכת מחשוב,ישנו לוגו ועוד ועוד) מזל שיש את אנשי הקבע(שאין להם ועד ואסור להם לשבות) שאפשר להטיל בהם רפש.
גל | 09.06.15
11.
האנשים שיהרסו את העבודה המאורגנת במו ידיהם
מתנהגים כחזירים על חשבון העם, מעבירים את העם תלאות ואז לא מבינים למה שונאים אותם ולמה אף אחד לא בוכה כשכץ בונה נמל חדש ומופרט. אם היו יודעים לשמור על צניעות ולשבות רק במקרים קריטיים באמת, העבודה המאורגנת היתה יכולה לשמור על כוחה עוד הרבה זמן.
 | 09.06.15
6.
היום עובדי התע"א בוחרים חיים אזולאי כמנהיגם, ומשתחחרים משיעבוד לשר חיים כץ
ביום ג' בוחרים חיים אזולאי כמזכיר ארגון עובדי התע"א, לסיום 22 שנות שיעבוד עובדי התע"א לקריירה הפוליטית של חיים כץ בכנסת ובהסתדרות! לא עוד הסעות עובדים המוניות לקלפיות הפריימריס בליכוד על חשבון העובדים והתע"א! השר חיים כץ, מולטימיליונר "ישראמקו" ונדל"ן רב, ממשיך לשלוט בתע"א, ופועל לבחירת יורשו איש אמונו אהוד נוף, ולקידום בנו יאיר כץ בוועד העובדים. לכן היום יום ג' עשוי להיות "יום העצמאות" לעובדי התע"א, אם ישתחררו מאימת חיים כץ ונאמניו בוועד העובדים. השר חיים כץ ממשיך לבחוש בוועד העובדים בתע"א, חרף ניגוד העניינים בו הוא מצוי עקב קשריו הנמשכים עם התע"א.
היום יום העצמאות לעובדי התע"א  | 09.06.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת