אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אבני חן או משקיעים נלהבים? שווי שפע ימים הוכפל תוך 10 ימים

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
תגלית
לכל הקשקשנים - שלא מבינים - אתם טועים ומטעים !!! עיקבו אחר ההודעות והעדכונים שהחברה מדווחת ( מאז היווסדה ) . לא היתה הודעה אחת שלא היתה נכונה . ההודעות בשנים האחרונות ובעיקר ממרץ ו ממאי מצביעות יותר מכל וללא ספק על חברה אמינה מאוד ורצינית מאוד- ההודעה האחרונה היא תגלית בקנה מידה עולמי !!! את זה אומרים מומחים !! בדקו את מבנה והרכב השותפות ואנשי מקצוע בחברה - חברת ״דה בירס״ וד״ר דייב אפטר -מומחה בעל שם עולמי - בדקו מי הם ומה הם אומרים על הפוטנציאל הטמון ( ושאגב ,אין להם קשר לדת ולא דבר וחצי דבר לרבי מליובאוויטש... ) החברה משקיעה בטכנולוגיות מתקדמות ביותר . הדיווח האחרון ממאי בנוגע לחשיפת ״מרבץ המכיל כ- 1.1 מיליון טונות של חלוקי נחל נושאי מינרלים.מינרלים יקרים שהם אבני ספיר אבני רובי והמינרל הנדיר מואסניט והסוג השני מינרלים כבדים לתעשייה הכוללים – קורונדום, זירקון, רוטיל, אילמיניט וגרנט ״ אם זה לא דיווח דרמטי אז מה דרמטי !!!???
אריק | 12.06.15
12.
קיצר עבדו עליכם...
בחייכם, אם אתם לא מבינים במשהו אל תשקיעו בו. למדתי קצת גיאולוגיה ואני יכול להגיד לכם ש"מרבץ מינרלים" לא שווה הרבה. וגם "אבנים יקרות" כבר לא כאלה יקרות. במיוחד המואסנייט שהחברה טענה ששוויו "אינו ניתן להערכה כי אין תקדים", הינו דמוי יהלום שמיוצר בעלות קטנה פי 10 מיהלום ובנוי מסיליקון במקום פחמן.
סנופקין | 11.06.15
6.
המשקיעים שלא מחזיקים ניי"ע זה עוד יאכלו את הכובע...
רק שצריך להתייחס למניה זו כאל אפיק השקעה לטווח ארוך, ולא לצפות לרווחים מהירים. מי שיש לו סבלנות, ומעט כסף פנוי שהוא אינו זקוק לו בדחיפות, יזכה. חברת "שפע ימים", כמו גם חברת "גבעות יהש'" הן חלק מהעתיד הוורוד שמצפה לארץ-ישראל - עתיד בדמות כלכלה משגשגת ופורחת שתהיה הטובה ביותר בעולם בשנים הקרובות הבאות עלינו לטובה. לא סתם נאמר על ארץ-ישראל שהיא "ארץ זבת חלב ודבש"... ואין לזה קשר לא לתעשיית החלב ולא לתעשיית הדבש המקומיות...
לובנגולו מלך זולו | 11.06.15
5.
הרבי מלובביץ' האמין שהוא המשיח
מה שמצביע עליו כאדם לא שפוי. אם אני הייתי אומר למישהו שאני המשיח היו באים שלושה אנשים עם אזיקים ומובילים אותי אחר כבוד לאברבנאל. הסיכוי שהאיש הזה יוביל אנשים לאבני חן בנחל קישון קיים, אבל קלוש. עדיף לקנות כמה אלפי כרטיסי פייס.
שניאורסון המנוח | 11.06.15
2.
אני חושד שזוהי מזימת הלבנת כספים
יש לך הרבה כסף שהושג באופן לא חוקי (נניח, מסמים, או מהעלמות מס בסכומים אדירים), מה תעשה? תכריז שמצאת מרבץ יהלומים באיזשהו מקום מגוחך, תגייס איזה אמריה מעורפל של רב שכבר אינו בין החיים ולא יכול להבהיר את דבריו ו..קדימה, תתחיל להראות הכנסות ממכירת היהלומים (שכמבון לא קיימים). ועכשיו שרשויות המדינה יוכיחו שזה לא כספים מולבנים... המתקדמים גם ינפיקו את היצירה שלהם ויגייסו הרבה מאוד כסף לחברה המגוחכת שלהם.
אחד | 11.06.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת