אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חשד: תנובה שילמה בונוסים כדי לדחוק את המתחרות ממדפי מגה

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
מגיע למגה.. מושחתת מהיסוד
וועד שלא דואג לאף אחד מלבד המקורבים.. הנהלה בה יד ימין לא יודע מיד שמאל.. מנהלים שלא יודעים לעבוד ונמצאים רק בגלל ותק וקרבה לוועד ששומר עליהם. התנהגות מחפירה לעובדים שאינם קבועים ללא שום יד מכווינה כל מנהל כא עושה מה שבא לו.. אני אישית מודה לאל שברחתי בזמן.. גם בתוך מנהלת זוטרה שמתי לב לשחיתות ובזבוז כסף משווע ברמת הניהול. גם אם יחליפו עוד 100 מנכלים בחודש כלום לא יעזור.. כל מנכל שם גוזר קופון לו ולמקורביו והולך הביתה כשהעובדים הפשוטים פוחדים מיום המחר.
אירה | 29.06.15
19.
ל18
אם נראה לך שמישהו מהעבריינים המעורבים מתבייש, אז כנראה שאתה ממש לא בכיוון. אלה לא אנשים טובים כמונו שרוצים את טובת הציבור ובעלי מצפון ומוסר, מדובר באנשים אינטרסנטים שרואים ורוצים רק בטובתן האישית ולא אכפת להם מי או מה נדרס ונרמס בדרכם מעלה. אל תחיו באשליות: חברה שפגעה במכוון בשוק החופשי וכך גנבה מיליוני שקלים מהעם צריכה להסגר לאלתר והיום! לאחר מכן העמדה למשפט פלילי, ומכיוון שאת הכסף שלהם הם כבר עשו כאשר רימו אותנו, גזר הדין ההולם ביותר הוא כלא בנוסף לקנס של מיליונים.
חגי | 24.06.15
14.
שוב הש.ג אשם
אני כיצרן ישראלי, אשר עובד עם כל רשתות השיווק, אומר לכם שההתנפלות על תנובה היא לא הכתובת. הבעיה היא ברשתות השיווק. כל הסכם סחר מכיל בתוכו עשרות בונוסים בשמות משמות שונים. "תחילת מבצע" סוף מבצע" מוצר חדש" כניסה למגוון" "יציאה מהמגוון" וכו'. ורק תנסה להגיד להם לא.... ושלא תחשבו שמישהו מהם צדיק, כולם אותו הדבר !!! אתה רוצה למכור ? תשלם !!! הגיע הזמן שמישהו יבדוק את עולם רשתות השיווק !!!!
יצרנוס | 22.06.15
11.
ככה זה כשהשחיתות הופכת להיות ״נורמה״ מקובלת !!!
כאזח וותיק, הנוכח לראות, לשמוע ולקרוא יום ביומו על מעלליהם של בכירים ביתר בשלטון, במשטרה, בתאגידים כלכליים גדולים, במערכת המשפט וכדומה, אינני מתפלא כלל על החשדות ״שתנובה״ ״בונוסים״ ל״מגה״ כדי לדחוק את מתחריה ממדפי סניפי ״מגה״. חשדות למעשים מושחתים כאלה, אינם באים ״יש מאין״... הם ״צומחים על קרקע פוריה של ״שחיתות כ״נורמה״ מקובלת״ - וזהו מצב שמדאיג אותי ביותר כאזרח וותיק ושומר חוק״
אבי.ש. - אזרח מודאג | 22.06.15
10.
הזמן להרים את הראש
הגיע הזמן שנפסיק להיות פריירים,מרמים אותנו ,גוזלים את כספנו ואנו פשוט שותקים. כנראה שזה הזמן להרים את הראש ולצעוק . כאשר חברה מרמה אותנו אנו צריכים לגרום לה להצטער על כך,הכח בידנו,אנו אלה שקונים ואנו אלה שיכולים להפסיק לקנות מאותה חברה שמרמה אותנו. על כל קנוניה כל תאום מחירים וכל רמיה אחרת ,הגיע הזמן שלא אנו נשלם את המחיר . בואו ונפסיק להיות עדר בואו ונתחיל לדאוג לעצמנו -אףאחד אחר לא דואג לנו
שייקה | 22.06.15
8.
חוף מבטחים
האם נותר עוד מקום הנקי משחיתות, לשים בו את הראש. עברייני הצוארון הלבן, יותר מזיקים לחברה מאשר העבריין הקטן מהרחוב. המעשה של תנובה מנע מיצרנים אחרים תחרות הוגנת, בכך נכפה על הצרכן לקנות מוצר יקר יותר. יוצא איפא, שהצרכן משלם הוצאה מיותרת, בגלל מעלליה של תנובה. ולך תדע אם אין עוד יצרנים, הפועלים באותה השיטה.
גדעון | 22.06.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת