אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הסוכן ממליץ לכם על מוצר חיסכון פנסיוני? עכשיו תוכלו לדעת מה הוא מרוויח מזה

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
כסוכן ביטוח
כסוכן ביטוח אני חושב שהגרסה הזו של מסמך הנמקה קלה יותר להבנה ולביצוע, וזה דווקא מקל על עבודת הסוכן... אני גם בעד שקיפות. אבל המפקחת צריכה לדאוג שסוכני הביטוח יתוגמלו בצורה הוגנת על עבודתם - וצריכה לחייב את חברות הביטוח לשלם לנו אחוז קבוע מהפרמיה המשולמת ע"י הלקוח - ללא קשר לדמי הניהול. ואם מהלך זה לא יצליח- שתפרסם מחירון ותחייב את כל הסוכנים לגבות תשלום מהלקוחות בעבור השירות.
גבי | 23.06.15
7.
גב'סלינגר היקרה-שיכרון הכוח (והשתן) שקיבלת עלה לך לראש
אם כבר אז למה לא לכל המשק שוק הרכב שוק הקמעונאות הממשלה שקוטפת עלינו קופונים....................ועוד ואפשר להמשיך עד אין סוף אז בחייך עזבי את סוכני הביטוח במנוחה את לא חסרה להם גם כך הם יורקים דם על כל פוליסה שהם מצליחים להפיק את בעצמך עם על הרגולציה שלך מוציאה אותם גנבים ושודדים מקווה שאת יושנת טוב בלילה אחרי כל מה שאת עושה
jacob | 23.06.15
6.
החלטה מבורכת
בניגוד לשאר התגובות למטה, בתור אזרח שלא מבין במכשירים הפנסיוניים וחסר ידע לנהל בעצמו את השקעותיו, ברור שההחלטה הזאת באה לעזור. כשרווח הסוכנים תלוי לחלוטין במה הם משווקים ולא ב"האם זה המהלך הנכון ביותר לאור הנסיבות עבור הלקוח" , ידיעה מראש מה יוצא לסוכן מהעסקה תשפיע המון על שיקול הדעת שלי.
don't bash it | 23.06.15
2.
סלינגר היא חרפה בתור אדם ורגולטור
מעשיה הבזויים ובייחוד סגנונה מראים כי היא רואה בכל סוכני הביטוח גנבים שאמורים להסתובב עם אות קין מראש. יש לפטרה לאלתר. אני קורא לכל סוכני הביטוח בארץ להחרים אותה ואת משרדה. האשה מוכיחה שוב ושוב כי לא טובת האזרחים לנגד עיניה אלא השפלת בעלי מקצוע מסורים מהדרגה העליונה ,ביזוים הפומבי ודחיקת רגליהם לטובת הטייקונים בביטוח הישיר והחברות הגדולות. אני קורא ללישכת סוכני הביטוח להגיש בג"צ על פגיעה חמורה בחופש העיסוק,כבוד האדם של הסוכן והתעמרות שלטונית.די לחצופה הזו !!
סוכן ביטוח | 23.06.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת