אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ניגוד העניינים של גלנט: מחזיק באופציות למניות במאגרי הגז "תנין" ו"כריש"

43 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

38.
כדי לזכות לחיבוק חם מהציבור, כחלון וצוות סיעתו אחזו את עיני הבוחרים בכולנו !!
כחלון נחשף במערומיו - תרתי משמע . בסיטואציה הזו ונוכח הצהרותיו הקודמות של שר האוצר נדמה שלא מדובר בחשש מניגוד עניינים אלא בחשש מבושת פנים !!!!!!!!!!!!!! כחלון, נושא הדגל של פירוק המונופולים, הבין שהוא עומד להפסיד בזירה הזו לראש הממשלה ???? הפסד שמשמעותו פרישה מהממשלה !!! אז כמה קל לשלוף במקרה הזה את קלף ניגוד העניינים, לא להיות קשור בעיני הציבור להחלטה שלא לפרק את מונופול הגז, לא להתמודד עם הצורך לפרק קואליציה רגע אחרי שהוקמה, ולהמשיך ליהנות מתדמית הלוחם למען התחרות בדיור ובבנקים...
אבירם זרחי | 30.06.15
37.
פופוליסטים שאחזו את עיני הציבור חייבים להתפטר !!
אם זיכרוני איננו מטעני טענת בכל הראיונות עמך טרום הבחירות שאין לך שום חברים מהצמרת העסקית ומהברנזה ולכן לא תפחד ללכלך את ידייך לטובת הציבור. (קראת לזה שלא שתית אספרסו עם אף אחד) והנה שנייה אחרי הבחירות מסתבר שאתה בקשרים חזקים עם קובי מימון ועוד ולכן אינך יכול לקחת צד בנושא כה אקוטי למדינתנו..חשבנו שלשם כך בחרנו בך והתאכזבנו מאוד ובנוסף פתאום מגלים ש-3 מחברי סיעת כולנו המהווים 30% מכלל הסיעה נמנעים מההצבעה בטיעון של ניגוד אנטרסים ??? פשוט ביזיון !!
ק.אריה | 30.06.15
35.
השרים ונבחרי העם לא מפנימים את חובותיהם לחברה ולבוחריהם
ככל שמתברר שחברי ממשלה וחברי כנסת מחזיקים באופציות, מניות או קשרים חברתיים עם חברות כלכליות ובעליהן, כך נחשף הקשר הבעייתי הנקרא הון - שלטון. אם שר או חבר כנסת לא מסוגל להתנתק ולהתעלות על השפעת הקשר מדוע הוא התמודד על תפקיד ציבורי?! הפכנו לחברה שמנהיגיה שככו מזמן את המחויבות העליונה של תפקידם ומעמדם, הנאה מאד גדולה מהסטטוס והזכויות, התעלמות כמעט מוחלטת מהחובות שנובעות ממעדם ומחויבותם לבוחר. הרקבון מסריח ודוחה!!!
משה | 30.06.15
24.
אתם ורק אתם
אוי לי מדינת ישראל הסבים שלי מתהפכים בקיברם ללא מנוחה. אתם ורק אתם אשמים בזאת ,כל מפלגות המדף המתנפנף שקמות ומצהירות אנחנו נציל אתכם מהשחיטות והגזל בללללללה. הגיע הזמן לשנות הכל מן הקצה ומהר רק 2 מפלגות ימין ושמאל! כך גם ניפטר סופית מכל הרדיקאלים למניהם ,הם יספגו עמוק בסוליות שלי.
רן | 30.06.15
20.
תגובות צרות עין - אין פסול בזה שלגלנט יש כסף, ולכן מיוזמתו מודיע על ניגוד אינטרסים
הבעיה שרוב חברי הכנסת לא מדווחים על ניגוד אינטרסים גם כשברור לכל שיש, אז לא רואה מה הבעיה כאן. יש צרות עין של הטוקבקיסטים - מי שרוצה חברי כנסת אכותיים עם רזומה של הצלחה בחייהם, מן הסתם זה גם יתורגם לבעלי ממון, ולא לאנשים שלא גומרים את החודש.
ארז | 30.06.15
18.
המיפלגה של כחלון ניראת שתולה ע"י טייקוני הגז!!!!!!!!!!!!!!
מפלגה רקובה חסרת אונים שניראה על פניו שהיא שתולה ע"י טייקוני נגז!!!!!!!3 חברים במילגה כאילו בניגוד עיניים!!!!!!!!!!חרטה הכל רקוב במדינה!!!!!!!!!להטיב מוסר האפסים יודעים!!!!!!!כחלון הליצן צריך להתפטר מהר מתפקיד שר האוצר!!!!!!!!!!!!
אלי תל אביב | 30.06.15
17.
אני לא מבין למה ניגוד עניינים צריך למנוע ממנו....
אני לא מבין למה ניגוד עניינים צריך למנוע ממנו להצביע עבור מה שנכון למדינה ולחברה? מה הקשר? חובה לחייב אותו ואת כחלון להצביע בהצבעה גלויה. מה זה ניגוד עניינים? אם טובת המדינה לא מסתדר לו שיצביע נכון או שיצביע הפוך וילך הביתה.
דורון | 30.06.15
12.
טעות גדולה
לכל המתלהבים שבחרו במפלגת כולנו בראשותו של כחלון אתם עוד תצטערו הבן אדם לא עשה כלום גם ההילה שמצרפים לשמו אינה נכונה בהקשר למהפכת הסלולר המהפכה שם רחוקה מלהסתיים ובעצם נעשתה רק רבע עבודה אבל אחרי המבול.. הבן אדם שולףידוע איפה ההבטחה לעלות את קיצבת הזיקנה?????? תתחיל לטפל ולדאוג למבוגרים גם שם אין צורך בסיסמאות שם צריך לעבוד.
כחלון | 30.06.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת