אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

תיכננתם לנסוע בקיץ ליוון? זה מה שאתם צריכים לדעת

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
אפשר להוסיף שבאתרים באנגלית קראתי שבחלק מהמקומות תירים לא יכלו להוציא כסף
אתה יכול למצוא את עצמך תקוע באיזה אי ללא יכולת יציאה משם בגלל ששדה התעופה נסגר החברה מסביב לא עובדים כאשר לא משלמים להם, המנגנון הציבורי שם הוא ענק ומתודלק כל הזמן בכספי האיחוד, כאשר דבר כזה קורס הסבתא החביבה מהמסעדה באי לא תפעיל את המגדל פיקוח, זה בהחלט סיכון וברור שסוכני מכירות ירצו לתת תמונה וורודה ביותר שלא כולם יפסיקו לתייר שם אבל כל אחד שהולך לשם צריך לקחת בחשבון שיש פה סיכון של היתקעות, כאשר הסדר הציבורי נפגע האנשים הרעים מתחילים לחגוג והם יחפשו את החוליה החלשה שזה התייר שמסתובב עם בוחטות בכיס כי כרטיס אשראי כבר לא יכובד שם, גם במסעדות ומלונות לא ירצו כרטיסי אשראי כי התשלום עובר דרך בנק קורס, החופשה הנחמדה באי יכולה מהר מאד להפוך לגיהנום קטן עד שתחולץ משם, אין דלק הפסקות חשמל ארוכות תקוע במקום ללא מזגן יתושים וזעה ואין לך אפשרות לצאת מהאי, אוכל רק גולמי פשוט ועולה הון כי כל ההסעדה קורסת, המחיר של החדר עם אפס תנאים אולי גם אספקת המים משתבשת אתה עומד עם המקומים ליד איזה משאית אספקת מים, בצחוק אולי צריך להזמין מקום על ספינות מסתנני העבודה מאפריקה כדי לצאת משם, אלו רק אפשרויות למה שיכול לקרות זה יכול להיות גרוע יותר או שזה לא יקרה כלל,
אזרח | 03.07.15
3.
רשימת הדברים הרעים הנוספים שיכולים לקרות-
אלימות פתאומית ברחובות או אלימות לא צפויה כלפי זרים. מריבות אלימות בין בעלי חנויות/ מסעדות/ בתי ארוח על תיירים. אווירה של מתח יוצרת אווירה עויינת ולא סימפטית כלפיך כשאתה נמצא בארץ זרה. גניבות אגרסיביות של כסף מזומן ותיקים של תיירים ותיירות וגם של דרכונים. מזון לא טרי, או בעיות עם מזון שהובטח ולא מוגש בפועל גם בבתי המלון. כאוס כלכלי יוצר מצב שבו אנשים דורשים מחירים מופקעים כדי לשרוד ומי שישלם להם את זה הם התיירים.
אכן אנרכיה | 03.07.15
1.
רשימת הדברים ה"רעים" שיכולים לקרות:
אנרכיה גמורה. שדות תעופה סגורים. אלימות אישית נגדכם. אין דלק (למרות שמופיע בכתבה שיש) - אין תחבורה פנימית וטיסות הביתה. "סתם" לא נעים לראות ארץ ועם במשבר ודיכאון. אין שירותים ציבוריים (תחבורה, טלפון, בריאות, משטרה...) אין מזומנים (תביאו הרבה אתכם) וכרטיסי אשראי לא מתקבלים. חנויות ומסעדות ריקות מסחורה.
חוץ מזה הכל בסדר | 02.07.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת